Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Reggie0


Reggie0
félisten

Nagy kamu az indok. Az audio jel csak egy digit stream, mint a video. A radios interfesz meg nem fog ugy donteni, hogy innentol nem viszi at az x-y. bittartomanyt, mert csak. Sokkal valoszinubb, hogy a radios atvitel nem megy, mert azert eleg nagy adatmennyisegrol van szo amihez nagy freki( es savszel) kell.

(#2) dabadab


dabadab
titán

Mult honapban sikerult meg 1,4 millio USD-nyi penzt osszeszedniuk.
Mondjuk technikai oldalrol az latszik, hogy sima wifit hasznal, tehat van olyan 50 mbps savszelesseguk a valo eletben es ezen probaljak meg valahogy atvinni a HDMI 4000 mbitjet - barmit is csinalnak, lesznek ott kompromisszumok boven.

Ja, a project ket fejesenek (CTO, CEO) hatarozottan magyar neve van :)

(#1) Reggie0: a fentiekbol latszik, hogy nem siman a bitstreamet viszik at, hanem azt eloszor feldolgozzak aztan generalnak belole vmi tomoritett valtozatot - marpedig igy siman lehet olyan hiba, ami specifikusan a hangot rontja el.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#3) Reggie0 válasza dabadab (#2) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat lehet ugy gondoltak eleg lesz az 50 mbit, mert 1920x1080x24 nagyjabol 50-re jon ki. Csak arra meg rajon az ECC+control+keret+audio. Es hirtelen szukos lesz. Plane, hogy ezt stabilan kene tudnia es a lakasban levo legalabb 1 wifivel nem nagyon osszevesznie. Tanyan talan sikerul.

(#2) dabadab: Azon nem lehet mit elrontani, faek egy kerdes. Annyi kodek van a vilagon, csak be kell huzni a forrast es hasznalni. Pepita a videostreammel, ha normalis kodokat irnak akkor a radios interfesz felol nezve egyseges szoftveres csatlakozasi felulete van mindket streamnek a kodekek fele.

[ Szerkesztve ]

(#4) zdanee


zdanee
őstag

Surprise, surprise! Ki gondolta volna, hogy amivel az Intel meg az összes nagy gyártó 4-5 éve szenved, azt valaki 1 év alatt szaros $160000-ból megoldja? Van még pár ilyen kamu-project, amiről naponta cikkeznek a nagy tech-szájtok, manapság a concept-artokat nem fórumokra posztolják, hanem leforgatnak mellé egy videót, feltolják egy közösségi oldalra és bezsebelik a pénzt.

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#5) dabadab válasza Reggie0 (#3) üzenetére


dabadab
titán

"Hat lehet ugy gondoltak eleg lesz az 50 mbit, mert 1920x1080x24 nagyjabol 50-re jon ki."

???

1920 * 1080 * 24 bit * 60 1/s = 2847 Mbit/s

ECC HDMI-s videon nincs, az audio meg mindenfele kontrolladatok elhanyagolhatoak, ami miatt megis jelentosen tobb a valos savszelesseg, az az, hogy 10 biten visznek at 8 bitet.

"Azon nem lehet mit elrontani, faek egy kerdes."

Hires elso szavak :)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#6) azbest


azbest
félisten

Ez egyénként miben más, mint a már létező WifiDirect / MiraCast megoldások?
Pl ez [link], vagy ahogy nézem talán a chromecast is tud ilyesmit (bár itt még laggzik) [link] vagy microsoft wireless display adapter (bár gondolom ez win only) [link] vagy a hp wireless display adapter [link]

(#7) elefant válasza azbest (#6) üzenetére


elefant
HÁZIGAZDA

(#8) Reggie0 válasza dabadab (#5) üzenetére


Reggie0
félisten

Ahh, mar faradt vagyok es a frekit kihagytam.

A HDMI-n nincs ECC(legalabbis a video streamen), de itt szukseg van ra, mert az ujrakuldes elegge pazarlo.

[ Szerkesztve ]

(#9) frenetik


frenetik
tag

airtame-hoz?! miért nem airtame-hez? :D

(#10) KillHates válasza dabadab (#2) üzenetére


KillHates
nagyúr

Basszus! Poénből be akartam írni, hogy csak nem hazánk fiai a fejlesztők, erre olvasom a hozzászólásodban, hogy tényleg mutyiland lakóiról van szó...
Így most már meg sem lep, hogy megy a maszatolás és a sumákolás! :D :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#11) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Az Origón másfél éve volt egy interjú a részben magyar származású készítőkkel.

(#12) gerii válasza KillHates (#10) üzenetére


gerii
addikt

Szintén, mondjuk én Petike újabb kalandjának gondoltam elsőre. :U

(#13) daninet


daninet
veterán

A közösségi finanszírozású cuccok nagy része használhatatlan, vagy már létező dolog újracsomagolása. A használhatatlant nem lehet kiszűrni, de amikor egy két kábellel rendelkező (iphone és micro usb) töltőt vagy egy 3 színben kapható közönséges elektromos bringát finanszíroznak 1 millió dollárral agybajt kapok. Sokat gobdolkoztam hogy valami ebayes multi csoda sz*rt kinézek és újracsomagolva pénzt tarhálok érte. Mondjuk legyen vezeték nélküli hangtovábbítás 8 féle csatlakozóval csak egy jó videó kell.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#14) Z10N válasza azbest (#6) üzenetére


Z10N
veterán

3 helyen ugyanaz a link ;)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#15) troller válasza daninet (#13) üzenetére


troller
senior tag

Látszik hogy egy csomó embernek van több pénze, mint esze...

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#16) kromatika


kromatika
veterán

Hát igen sok a kamu....

(#17) rammstein99 válasza KillHates (#10) üzenetére


rammstein99
csendes tag

HAHAHAHAHAHAHAHAHAAH

We're just enthusiastic about what we do. //revolut,paypal,btc,transferwise//

(#18) zsoltek


zsoltek
aktív tag

Pedig én pont ilyen eszközt kerestem. A laptopom kijelzőjét kellene vezeték nélkül kilőni a butaTV-re. Az se érdekel ha nincs hang.

Huawei P30

(#19) malnabokor válasza zsoltek (#18) üzenetére


malnabokor
senior tag

Parancsolj: :) Measy A2W
3 hete vettem, tökéletesen tükrözi a telefon/tablet/laptop képet és van hang is.

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#20) azbest válasza Z10N (#14) üzenetére


azbest
félisten

ahh, mostanában firefox alatt nem annyira akar jól működni a copy-paste :(

(#7) elefant: köszi

(#21) bteebi


bteebi
veterán

Lehet, hogy azért csúszik a projekt, mert a tervezett bevételen felüli összegből (több, mint 1,1 millió USD) elmentek nyaralni, és még csak nemrég értek vissza ;].

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#22) PistiSan


PistiSan
addikt

A videó alapján meggyőző, ha egyszer elkészül és nem lesz arany árban, akkor lehet veszek majd.

(#23) zsoltek válasza malnabokor (#19) üzenetére


zsoltek
aktív tag

Ohh Köszi :D

Huawei P30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.