Hirdetés

2020. április 3., péntek

Gyorskeresés

(#1) Shitpost

Shitpost
(újonc)

Eh

(#2) MarkCsiha461

MarkCsiha461
(junior tag)

Kérdés:Mi az ami miatt az alsó kategóriában ezt venném meg?

 iPhone 11  Apple AirPods 2  Xbox One S 1TB

(#3) lolal

lolal
(senior tag)

Azt hittem szép csendben lehúzták már a rolót. Utolsó értelmes készülékük az U12+ volt ami 2018 nyár elején látott napvilágot...jobb lenne már hivatalosan is megerősíteni az összeomlást. Már a pixeleket is a foxconn gyártja egy ideje, az is kiesett tőlük. Ez a kaputelefon szint meg indiába való, ahogyan a cikkben i szerepel. R.I.P HTC

MacBook Air 2017 128Gb ,Console: Xbox One S . Smartphones: Samsung Galaxy S9, iPhone 8+ White128GB, iPad Pro 10.5"

(#4) kbyte1024

kbyte1024
(addikt)

Édes istenem....miért kell ezt erőltetni? tiszta vicc az egész de komolyan. Na és akkor megy a nagy csodálkozás,hogy miért nem megy a szekér évek óta :(

Mi A3

(#5) san01

san01
(addikt)

Ez elég sovány. Nem értem, hogy miért nem térnek át teljesen a stock androidra és adnak ki normális, akár középkategóriás modelleket. A Sense már annyira le van maradva, hogy azt elmondani nem lehet.

OP 7 Pro & Huawei GT 2

(#6) Csapoati válasza MarkCsiha461 (#2) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Őőő.. aa izé, aa... ja, semmi.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#7) Polarstar

Polarstar
(nagyúr)

Ezt most miért kellett kiadni?? :U :(

BlackBerry Key2, Telegram newschannel-> t.me/crossnordic BBMe: EF02F120 Biztonságos webtárhely: https://cloud.degoo.com/drive-d40kyezhftec

(#8) cybermanus

cybermanus
(őstag)

Na a HTC is meg akarja lovagolni az Indiai lovat. :) Most szinte mindenki oda összpontosít. Elképesztően nagy piac.
Itthon illetve az EU-ban nem hiszem, hogy nagy karriert futna be ez a telefon.

Csillagporbol születtem én valahol az űr peremén, Láttam csillagokat, bolygókat zöld eget, jégbefagyott lelkeket.Most ember vagyok gyarló lény. De él még bennem a remény, hogy újra csillagpor leszek és száll velem a képzelet.

(#9) pekfiu

pekfiu
(aktív tag)

De becsapósak a cseppek a háttérképen, hirtelen azt hittem ipx8 :N

szerintem

(#10) lolal válasza kbyte1024 (#4) üzenetére

lolal
(senior tag)

még ez is enyhe kifejezés rá, hogy nem megy. Eltűntek konkrétan a piacról.

MacBook Air 2017 128Gb ,Console: Xbox One S . Smartphones: Samsung Galaxy S9, iPhone 8+ White128GB, iPad Pro 10.5"

(#11) janeszgol

janeszgol
(veterán)

BT 4.2? Meg 2 giga ram. Már minek?

2020: búcsú a Samsung márkától (Galaxy M21/M31 vs A51, illetve Enynos miatt). | Huawei és Nokia marad. Kéne új márka a piacra.

(#12) moleculez

moleculez
(addikt)

Wild. Fire. Érted?! :W Nemhogy nem hogy nem wild, meg nem fore, márcsak nem is parázs. Csak korom.
-ehh de költői lett

Az alvás a gyengék kávéja.

(#13) joey04

joey04
(félisten)

Erre aztán nagy szükség van.

(#14) judas13

judas13
(őstag)

Nem adom fel, míg egy darabban látsz
Nem adom fel, míg életben találsz
Nem adom fel, míg nem robbanok szét
Míg akad egy kerék
Mit tovább vihetnék
Mi tovább forog még

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15) samu74

samu74
(őstag)

Kár érte. De a 720p egy 6,5-es kijelzőhöz...

-----------

(#16) Polarstar

Polarstar
(nagyúr)

Ha most Helio 99-nél tartunk, akkor az ebben lévő proci 5 éves??

BlackBerry Key2, Telegram newschannel-> t.me/crossnordic BBMe: EF02F120 Biztonságos webtárhely: https://cloud.degoo.com/drive-d40kyezhftec

(#17) kbyte1024 válasza Polarstar (#16) üzenetére

kbyte1024
(addikt)

na ja és ismerve a HTC árazását még a hulladék kategóriába is,durva lesz.

Mi A3

(#18) Polarstar válasza kbyte1024 (#17) üzenetére

Polarstar
(nagyúr)

Nevettséges amit csinálnak. Szerintem ez már karcolja a tisztességtelen üzleti magatartás fogalmát. Keleten mondjuk sokat nem számít - de ezzel a mobillal átverik a felhasználókat.

(#19) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

Remek.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#20) forgonati

forgonati
(őstag)

Hát ez... Hát ez...

Keelah Se'lai!

(#21) PowerBuldog válasza Polarstar (#16) üzenetére

PowerBuldog
(addikt)

Csak 3 :DDD
"The Mediatek Helio P23 MT6763V is a mainstream ARM SoC for smartphones (mainly Android based) that was introduced in 2017"

Shop.Builder - Mi arra gyúrunk, hogy Te izmos legyél!

(#22) opr

opr
(addikt)

Mindig faj a szivem, amikor latom, honnan hova jutott a htc. A management leulhetne sorozni a regi nokia vezetosegevel, el tudnanak sztorizgatni, hogy hogy lehet a piac legjobb gyartojat par ev alatt belevezetni a foldbe. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#23) autox3c

autox3c
(tag)

+2 giga ram vajon mar olyan draga lett volna, hogy a belott arnal nem termel eleg profitot? sztem ez fogja legjobban kinyirni a ux-t

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#24) Yeffy válasza opr (#22) üzenetére

Yeffy
(addikt)

kb :(
nekem az elso, de egyelore ugy nez ki, az utolso mobilom van toluk.

ami nagy kar, mert nagyon szeretem, sokat kibirt, es meg most is remekul megy, csak egyelore nincs mire cserelnem.

sajnalom ezt, ahogy anno Nokia-t, vagy Moto-t, BB-t, SE-t... :(

Big girls ride harder! || Kondi powaa'! ヅ

(#25) Zé.

Zé.
(tag)

Létezik még a HTC?...

(#26) Coq

Coq
(aktív tag)

2 GB RAM és micro USB... :F

(#27) gzbotii

gzbotii
(veterán)

Volt Wildfirem és Wildfire S-em is később. Nem tanultam a hibáimból :)
Nem akartam telefont annyiszor és annyira földhöz vágni. Végül ez adta a végső lökést, hogy WP7-re váltsak annó.

Ketten jönnek le a hegyről, az egyik futva, a másik medve

(#28) moleculez válasza gzbotii (#27) üzenetére

moleculez
(addikt)

Azt a WP7-re váltást sem gondoltad át rendesen ;]

(#29) gzbotii válasza moleculez (#28) üzenetére

gzbotii
(veterán)

De. Három évig voltam WP-n, első szériás WP-vel kezdtem, aztán Lumia 930-nál szálltam ki, amikor a 4.1-es Androiddal végre használható készülékek jöttek ki.

(#30) moleculez válasza gzbotii (#29) üzenetére

moleculez
(addikt)

Én is WP-n voltam, de 8.0-ig azért elég butus volt, a Symbian jóval kiforrottab volt. Aztán lett 925-m-> 1020->930. 950-t már elengedtem.

(#31) androgay válasza cybermanus (#8) üzenetére

androgay
(kezdő)

Így van, és várhatóan jó olcsó lesz (nem irónia), akár veszteségesen is, mert a lényeg a nevük ottani köztudatba építése, hogy pár év múlva, mikor már nem csak az alsó kategóriára lesz ott kereslet, jó pozícióban legyenek - EU, É-Amerika és Kína vonalon már megfizethetetlen lenne az a kutatás-fejlesztés ami ahhoz kellene, hogy behozzák a lemaradást.

(#32) Ádám16

Ádám16
(őstag)

Az a baj, hogy már a vásárlókban is elfogyott a hit. Szerintem innen már rég nincs visszaút, ez a HTC már sosem lesz az a HTC, mint ami a One szériánál volt. Kiestek a látószögből, keményen. De meg is dolgoztak érte, keményen.
Balfsz banda.

Legalább a Wildfire nevet jól meggyalázták ezzel. Pedig már azt hittem, hogy jön egy kompakt kicsiaborsdeerős telefon, de hát... Magam sem értem.

(#33) gzbotii válasza Ádám16 (#32) üzenetére

gzbotii
(veterán)

Wildfire nevet meggyalázták? Használtál te Wildfiret?

(#34) Ádám16 válasza gzbotii (#33) üzenetére

Ádám16
(őstag)

Egy Wildfire S-t akartam anno, de csak a topikját követtem végül. Egy barátomnak is volt, szerette. Nem köpködték egyáltalán a fórumon, bár sose volt csúcskategória. De legalább árban sem. Viszont tényleg kompakt volt, meg szerintem nagyon jól nézett ki.

(#35) simonjani1

simonjani1
(újonc)

“hagyományos, 10W-os töltővel” Most vettem egy iPhone Xs Max-ot 280.000-ért, (megjelenéskor 440.000 volt), de itt 5 watt-os töltő jár... Vicc, hogy egy 10-ed annyiba kerülő telefonnál belefér egy 2x gyorsabb töltő..., ha meg akarom venni a 10 watt-os Apple töltőt kábellel, fele a annyiba kerül mint itt a komplett csomag....

(#36) cybermanus válasza simonjani1 (#35) üzenetére

cybermanus
(őstag)

Ezt biztosan ide akartad írni? :)

Csillagporbol születtem én valahol az űr peremén, Láttam csillagokat, bolygókat zöld eget, jégbefagyott lelkeket.Most ember vagyok gyarló lény. De él még bennem a remény, hogy újra csillagpor leszek és száll velem a képzelet.

(#37) t72killer válasza Zé. (#25) üzenetére

t72killer
(titán)
LOGOUT blog

A jelek szerint nemigazán... Sehol sincs már a szifon-verő szint.

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#38) gzbotii válasza Ádám16 (#34) üzenetére

gzbotii
(veterán)

Volt nekem az első és az S is. Folyton belassult, használhatatlan szintre, aztán jöttek a random rebootok.
Pedig az első Wildfire előtt sem egy csúcskészülékem volt, hanem egy Xperia X10 Mini. De az tudta a relatív stabil működést és használhatóságot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.