Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Shitpost


Shitpost
újonc

Eh

(#2) MarkCsiha461


MarkCsiha461
junior tag

Kérdés:Mi az ami miatt az alsó kategóriában ezt venném meg?

(#3) lolal


lolal
senior tag

Azt hittem szép csendben lehúzták már a rolót. Utolsó értelmes készülékük az U12+ volt ami 2018 nyár elején látott napvilágot...jobb lenne már hivatalosan is megerősíteni az összeomlást. Már a pixeleket is a foxconn gyártja egy ideje, az is kiesett tőlük. Ez a kaputelefon szint meg indiába való, ahogyan a cikkben i szerepel. R.I.P HTC

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#4) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Édes istenem....miért kell ezt erőltetni? tiszta vicc az egész de komolyan. Na és akkor megy a nagy csodálkozás,hogy miért nem megy a szekér évek óta :(

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#5) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Ez elég sovány. Nem értem, hogy miért nem térnek át teljesen a stock androidra és adnak ki normális, akár középkategóriás modelleket. A Sense már annyira le van maradva, hogy azt elmondani nem lehet.

Megyen!

(#6) Csapoati válasza MarkCsiha461 (#2) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Őőő.. aa izé, aa... ja, semmi.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ezt most miért kellett kiadni?? :U :(

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#8) #22743424


#22743424
törölt tag

Na a HTC is meg akarja lovagolni az Indiai lovat. :) Most szinte mindenki oda összpontosít. Elképesztően nagy piac.
Itthon illetve az EU-ban nem hiszem, hogy nagy karriert futna be ez a telefon.

(#9) #71321344


#71321344
törölt tag

De becsapósak a cseppek a háttérképen, hirtelen azt hittem ipx8 :N

(#10) lolal válasza kbyte1024 (#4) üzenetére


lolal
senior tag

még ez is enyhe kifejezés rá, hogy nem megy. Eltűntek konkrétan a piacról.

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#11) janeszgol


janeszgol
félisten

BT 4.2? Meg 2 giga ram. Már minek?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) moleculez


moleculez
veterán

Wild. Fire. Érted?! :W Nemhogy nem hogy nem wild, meg nem fore, márcsak nem is parázs. Csak korom.
-ehh de költői lett

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#13) joey04


joey04
titán

Erre aztán nagy szükség van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) judas13


judas13
addikt

Nem adom fel, míg egy darabban látsz
Nem adom fel, míg életben találsz
Nem adom fel, míg nem robbanok szét
Míg akad egy kerék
Mit tovább vihetnék
Mi tovább forog még

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#15) samu74


samu74
addikt

Kár érte. De a 720p egy 6,5-es kijelzőhöz...

-----------

(#16) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ha most Helio 99-nél tartunk, akkor az ebben lévő proci 5 éves??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#17) kbyte1024 válasza Polarstar (#16) üzenetére


kbyte1024
addikt

na ja és ismerve a HTC árazását még a hulladék kategóriába is,durva lesz.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#18) Polarstar válasza kbyte1024 (#17) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Nevettséges amit csinálnak. Szerintem ez már karcolja a tisztességtelen üzleti magatartás fogalmát. Keleten mondjuk sokat nem számít - de ezzel a mobillal átverik a felhasználókat.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#19) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Remek.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#20) forgonati


forgonati
őstag

Hát ez... Hát ez...

Keelah Se'lai!

(#21) PowerBuldog válasza Polarstar (#16) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Csak 3 :DDD
"The Mediatek Helio P23 MT6763V is a mainstream ARM SoC for smartphones (mainly Android based) that was introduced in 2017"

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#22) opr


opr
veterán

Mindig faj a szivem, amikor latom, honnan hova jutott a htc. A management leulhetne sorozni a regi nokia vezetosegevel, el tudnanak sztorizgatni, hogy hogy lehet a piac legjobb gyartojat par ev alatt belevezetni a foldbe. :(

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#23) autox3c


autox3c
tag

+2 giga ram vajon mar olyan draga lett volna, hogy a belott arnal nem termel eleg profitot? sztem ez fogja legjobban kinyirni a ux-t

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#24) Yeffy válasza opr (#22) üzenetére


Yeffy
veterán

kb :(
nekem az elso, de egyelore ugy nez ki, az utolso mobilom van toluk.

ami nagy kar, mert nagyon szeretem, sokat kibirt, es meg most is remekul megy, csak egyelore nincs mire cserelnem.

sajnalom ezt, ahogy anno Nokia-t, vagy Moto-t, BB-t, SE-t... :(

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#25) Zé.


Zé.
tag

Létezik még a HTC?...

(#26) Coq


Coq
aktív tag

2 GB RAM és micro USB... :F

(#27) gzbotii


gzbotii
veterán

Volt Wildfirem és Wildfire S-em is később. Nem tanultam a hibáimból :)
Nem akartam telefont annyiszor és annyira földhöz vágni. Végül ez adta a végső lökést, hogy WP7-re váltsak annó.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#28) moleculez válasza gzbotii (#27) üzenetére


moleculez
veterán

Azt a WP7-re váltást sem gondoltad át rendesen ;]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#29) gzbotii válasza moleculez (#28) üzenetére


gzbotii
veterán

De. Három évig voltam WP-n, első szériás WP-vel kezdtem, aztán Lumia 930-nál szálltam ki, amikor a 4.1-es Androiddal végre használható készülékek jöttek ki.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#30) moleculez válasza gzbotii (#29) üzenetére


moleculez
veterán

Én is WP-n voltam, de 8.0-ig azért elég butus volt, a Symbian jóval kiforrottab volt. Aztán lett 925-m-> 1020->930. 950-t már elengedtem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#31) androgay válasza #22743424 (#8) üzenetére


androgay
kezdő

Így van, és várhatóan jó olcsó lesz (nem irónia), akár veszteségesen is, mert a lényeg a nevük ottani köztudatba építése, hogy pár év múlva, mikor már nem csak az alsó kategóriára lesz ott kereslet, jó pozícióban legyenek - EU, É-Amerika és Kína vonalon már megfizethetetlen lenne az a kutatás-fejlesztés ami ahhoz kellene, hogy behozzák a lemaradást.

(#32) Ádám16


Ádám16
addikt

Az a baj, hogy már a vásárlókban is elfogyott a hit. Szerintem innen már rég nincs visszaút, ez a HTC már sosem lesz az a HTC, mint ami a One szériánál volt. Kiestek a látószögből, keményen. De meg is dolgoztak érte, keményen.
Balfsz banda.

Legalább a Wildfire nevet jól meggyalázták ezzel. Pedig már azt hittem, hogy jön egy kompakt kicsiaborsdeerős telefon, de hát... Magam sem értem.

(#33) gzbotii válasza Ádám16 (#32) üzenetére


gzbotii
veterán

Wildfire nevet meggyalázták? Használtál te Wildfiret?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#34) Ádám16 válasza gzbotii (#33) üzenetére


Ádám16
addikt

Egy Wildfire S-t akartam anno, de csak a topikját követtem végül. Egy barátomnak is volt, szerette. Nem köpködték egyáltalán a fórumon, bár sose volt csúcskategória. De legalább árban sem. Viszont tényleg kompakt volt, meg szerintem nagyon jól nézett ki.

(#35) simonjani1


simonjani1
újonc

“hagyományos, 10W-os töltővel” Most vettem egy iPhone Xs Max-ot 280.000-ért, (megjelenéskor 440.000 volt), de itt 5 watt-os töltő jár... Vicc, hogy egy 10-ed annyiba kerülő telefonnál belefér egy 2x gyorsabb töltő..., ha meg akarom venni a 10 watt-os Apple töltőt kábellel, fele a annyiba kerül mint itt a komplett csomag....

(#36) #22743424 válasza simonjani1 (#35) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ezt biztosan ide akartad írni? :)

(#37) t72killer válasza Zé. (#25) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A jelek szerint nemigazán... Sehol sincs már a szifon-verő szint.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#38) gzbotii válasza Ádám16 (#34) üzenetére


gzbotii
veterán

Volt nekem az első és az S is. Folyton belassult, használhatatlan szintre, aztán jöttek a random rebootok.
Pedig az első Wildfire előtt sem egy csúcskészülékem volt, hanem egy Xperia X10 Mini. De az tudta a relatív stabil működést és használhatóságot.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.