Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr President


Mr President
senior tag

Nagyon tetszetős a gép, arról lehetett volna adat hogy milyen vastagsággal rendelkezik a konkurenciához képest. Trinityvel elég jó teljesítményt fognak elérni. Már csak az kell megvárnom, hogy 200k alatt legyen kapható.

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#2) Abu85 válasza Mr President (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Bele van írva a hírbe, hogy 1,98 cm vékony. Az összes HP Sleekbook (Ultrabooknak mondott Sleekbook is) ilyen vékony lesz, mert a váz ugyanaz.
A konkurenciát szerintem a HP itt nem figyeli most. Ezek a pénztárcabarát vékony gépek. Ennél vékonyabbat drágábban lehet venni. Jóval drágábban.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) Mr. Double B


Mr. Double B
tag

Az árhoz annyi kiegészítést tennék, hogy ez a HP amerikai webshipjában máris 599 dolcsi. Ez a 2 magos modellre vonatkozik, úgyhogy abszolút megéri mindössze 50 dollár felárért az A10-4655M-el kérni.

Én teljesen beleszerettem ebbe a designba, csak sajna nem igazán bővíthető a felhasználó által. Ez a vékony design rákfenéje. Ahhoz hogy RAM-ot meg SSD-t tegyél bele, először darabokra kell szednia kijelzőt, aztán le kell szdenia gép alját. :(

RAM bővítés már rendeléskor megoldható, és rá is fér a gépre, mert 1db 4Gb-os modul van benni, ami hazavágja az IGP telejsítményét (single channel üzemmód...). Viszont a +1 4GB-os modulért 100 dollárt (!) kérnek, ami a szabadrablás kategóriája.

SSD-t pedig nem is kínálnak bele.

Mondjuk egy márkaszervíz is megcsinálja a RAM/SSD bővítést, de biztos elkérnek a munkáért 10-20 ezer forintot.

Mr. Double B

(#4) baliii


baliii
senior tag

Sziasztok!
Nagyon tetszenek ezek a gépek, Itthon már lehet kapni őket? Rákerestem de egyenlőre csak külföldi oldalakat dobott ki...
Előre is kössz!

(#5) Mr President válasza Abu85 (#2) üzenetére


Mr President
senior tag

Korán volt még elsiklottam felette :)

Mr. Double B: Akkor hp-éknál elég magas áron mérik a ramokat. Én 50 dollárt láttam +4giga ramért.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#6) Mr. Double B válasza Abu85 (#2) üzenetére


Mr. Double B
tag

Meg tudnátok esteleg kérdezni a HP Magyar képviseletét, hogy ezek az AMD-s Sleekbookok jönnek-e hozzánk is?

Én tegnap hívtam őket, de először azt sem tudták milyen gépről beszélek, aztán meg csak annyit mondtak (egymást kérdezgetve a háttérben), hogy jelenleg csak 1db 13-es Envy van a kínálatukban.

Mr. Double B

(#7) Csabulator


Csabulator
tag

Nekem a 14"-es darab nagyon bejön. Az ára is nagyon bejön, csak sajnos nálunk biztos nem ennyi lesz az annyi. :(

"Time You Enjoy Wasting is Not Wasted Time"

(#8) Radványi


Radványi
aktív tag

A sulya egy kicsit soknak tunik.

(#9) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Jól néz ki. :K

(#10) LLam


LLam
senior tag

1366x768 -> NEM kell :( :(

Stay hungry!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.