Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hunluki


hunluki
senior tag

Switchre instant buy lesz :)
Remélem nem szarrágós EA módon 2 gigás cartridge lesz és hozzá tartozó 30 giga letöltés...

(#2) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Instant get. :))

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#3) oriic válasza hunluki (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg oda mégsem jön majd. :(

Live-Die-Respawn

(#4) hunluki válasza oriic (#3) üzenetére


hunluki
senior tag

óóó nemár :( Azért reménykedni még szabad, vagy tutibiztos hogy nem jön?

(#5) VágniValó


VágniValó
addikt

A remastered korszak eddigi legjobb híre. Leszarom mennyibe fog kerülni, megveszem és szabadságot veszek ki. ;]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#6) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Nem akarom, hagyják békén... EA inkább ne nyúljon semmihez, se a mostani BioWare!!!44

(#7) ribizly válasza BoneDragon (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Valahogy hasonlóan érzek én is. Nemrég vittem végig az 1-et és a 2-t. A 3. rész annyira unalmasan kezdődött (2 óra ment bele, amikor tele lett a hócipőm a human race "istenítésével"), hogy megnéztem róla egy sima ending videót. Most abba nem is szeretnék belemenni, hogy mennyire nincs egyik sem felkészítve a mai felbontásokra és képfrissítési lehetőségekre.
Majd belevágtam az Andromeda-ba. Majd egyszer folytatom, mert tetszik a koncepció, csak valahol a hangulat nem jött már annyira meg.

Nem teljesen tudom mit takar jelen esetben a "Legendary Edition" (remaster/remake/HD/...), de nem én leszek a célközönség. Elmúltak már az ínséges idők, amikor nem volt mivel játszani. :K

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#8) hunluki válasza ribizly (#7) üzenetére


hunluki
senior tag

Androméda nekem egy elég nagy csalódás volt, 2k hufért jutottam hozzá használtan, ugyanennyiért ment is tovább szóval pénzt nem buktam vele csak időt. Azt viszont kb kár volt bele. Fő szálon érdemes végigmenni, de mellékszálak felesleges időhúzások benne és ráadásul unalmasak is mint állat.

Csak akkor menj neki ha tényleg nincs semmi más amit szívesebben játszanál, egy kört talán megér de közelében sincs a trilógiához se sztoriban, se gameplayben, se úgy semmiben.

(#9) ribizly válasza hunluki (#8) üzenetére


ribizly
veterán

Attól nem kell félni, hogy ne lenne mivel játszani. Az utóbbi ~8 évben kicsit felhalmozódtak a játékok a library-kban. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#10) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Akarom. Mostazonnal. Pont most vittem végig a trilógiát a napokban, de ha ez holnap jönne, már kezdeném is újra.

Sent from my keyBoard

(#11) Micsurin válasza N€T0X|N (#10) üzenetére


Micsurin
nagyúr

#régenmindenisjobbvolt! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#12) Ctrl+Alt~Del


Ctrl+Alt~Del
senior tag

Erre mondana a Metallica, hogy a The Day That Never Comes :)

W | W | H | W | W | W | H

(#13) N€T0X|N válasza Micsurin (#11) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Abban nem vagyok biztos. :D De a ME trilógia számomra minden idők legjobb játéksorozata, még mindig nagy élményt nyújt minden alkalommal, amikor előveszem és egy lendülettel viszem végig a sztorit a 3 részen keresztül (és a ME3 multit is nagyon szerettem, csak a fos mobilnetem esténként ennek már régóta keresztbetesz). :K

Nem rég jöttek meg a peccseim amit az airsoft szerkómra vettem:

:DD

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

(#14) k-adi válasza BoneDragon (#6) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja szerintem is

érdekesebb hogy van egy elgépelés a cikkben a végén

(#15) BoneDragon válasza N€T0X|N (#13) üzenetére


BoneDragon
veterán

Jól néznek ki. :K

(#16) Aljasvip válasza N€T0X|N (#13) üzenetére


Aljasvip
senior tag

Én annyira megszerettem a ME2-t és benne a fegyvereket, hogy nekiláttam a saját M98 Widow-omnak. Most is itt pihen a nappaliban, az asszony nagy örömére. Mondjuk a TV felé akasztott, fából készült Bat'leth után nem lóg ki annyira a képből :DDD

(fából készült, csupa destruktív módon. a távcső épp a kreatív hiátusom végeztére vár, már megvan hozzá minden elem)

Egy Revenant-ot is akartam készíteni, de kifutottam az időből gimiben, vagyis jött az érettségi aztán az egyetem.

Nem kérdés, nálam is instant vétel lesz, aztán uccu neki az első résznek.

(#7) ribizly
Az Andromeda-nak hagyj időt. Én akkor kezdtem értékelni, amikor kocsikáztam a bolygókon és a,zon kaptam magam, hogy a remekül megírt párbeszédeket hallgatom a küldihez jutás helyett. Persze ott van benne az egybites főgonosz és a mára már javított bugok (amiért sírtak anno), de a világán látszik, hogy tudatosan lett építve és van még benne potenciál.

[ Szerkesztve ]

(#17) andor80 válasza VágniValó (#5) üzenetére


andor80
senior tag

Lehet nem jársz túl jól..Az eredeti többéves modokkal ini szerkesztéssel szebb lesz de ne legyen igazam...
Nem bízok én ebben...Lásd need for speed

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#18) ribizly válasza Aljasvip (#16) üzenetére


ribizly
veterán

Igen, meg is lepődtem mennyire élőnek igyekeztek megcsinálni. Inkább az az aggasztó, hogy nagyon repetitívnek tűnik már az elején is. De köszi a bíztatást! :R

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#19) VágniValó válasza andor80 (#17) üzenetére


VágniValó
addikt

Ne legyen igazad :) Nyilván ha meglátom, hogy Prince of Persia mintára ment a remastered, akkor öklendezek kettőt és telepítem a meglévő trilógiát újra Originből, de...most szeretnék bizakodó és optimista maradni.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#20) ribizly válasza andor80 (#17) üzenetére


ribizly
veterán

Azt inkább ne is említsük. :O

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#21) Micsurin válasza andor80 (#17) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ha már csak kijönne X One-ra egységes dobozban és nem a BC ME trilógiával kéne játszani nekem akkor is megérné az árát... :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#22) Darth_Revan válasza oriic (#3) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Azok után amit az EA csinal Switch -en a Fifa sorozattal, elég gáz lenne ha kukaznak a játékot ami picit javítaná a hirnevuket :Y

Részemről is ez az egyetlen játék amit várok Switch-re az EA-tol :(

[ Szerkesztve ]

(#23) N€T0X|N válasza Aljasvip (#16) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nagyon baba! :C

Sent from my keyBoard

(#24) Polllen


Polllen
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy a 2 és 3 DCL festjét majd itt is külön kell megvenni, vagy lesznek annyira gálánsak, hogy a csomag része.

Amúgy a 3 eredeti befejezésével okozott botrány mellett is nálam még mindig a legjobb sci-fi RPG.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) Ctrl+Alt~Del válasza Polllen (#24) üzenetére


Ctrl+Alt~Del
senior tag

All DLC-s included.

W | W | H | W | W | W | H

(#26) aginor válasza hunluki (#1) üzenetére


aginor
addikt

Azért maradjunk annyiban, hogy amilyen felújítások jönnek mostanában, előbb megnézem, hogy ér-e egyáltalán pénzt a móka. ;)
Amúgy mivel nagyon kedvelem a szériát és jó emlékek fűznek hozzá, remélem, hogy méltó, és értékelhető produktum lesz. Arról már nem is beszélve, hogy a BW-re nagyon ráférne valamicske siker azok után amit az elmúlt pár évben műveltek.. :F

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#27) BoneDragon válasza aginor (#26) üzenetére


BoneDragon
veterán

(#28) hunluki válasza aginor (#26) üzenetére


hunluki
senior tag

Én egy dolog miatt vártam nagyon és ezért lehet kövezést kapok de: Rendes kontroller support. Ezért is volt első körben switch a target, ott ugye tuti van plusz hordozható, de akkor a jelek szerint erről egyelőre le kell hogy mondjak (lehet egy év múlva ki jön, who knows).

De felőlem jöhet PS-re meg PC-re is, csak a jelenlegi PC-s verziók csak egérbill kombóval mennek, azok meg a babzsákban eldőlve messze nem jelentik az optimális vezérlést, ülni meg már nem akarok a gép előtt miután 8 órát ott görnyedtem melóval.

(#29) xeon forever válasza hunluki (#28) üzenetére


xeon forever
addikt

PS5 jobb lenne Intellel+Nvidiaval? :P

(#30) maxymillion válasza hunluki (#28) üzenetére


maxymillion
tag

Ezzel nem vagy egyedül, párszor ránéztem, de mindig eltántorított a kontrolleres vezérlés hiánya PC-n. Annó még x360-on kezdtem, ott ment kontroller-el, viszont már csak pc-t használok, de én sem szeretnék 8 óra meló után tovább a gép előtt görnyedni.
Nem is értem, miért lenne nehéz ezt összehozni pcn is...

(#31) #68878336


#68878336
törölt tag

Van erre szükség?? Unreal Engine 3 is elég szép volt...

(#32) Polllen válasza #68878336 (#31) üzenetére


Polllen
nagyúr

[link] - Mass Effect (2008) gameplay...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#33) BoneDragon válasza #68878336 (#31) üzenetére


BoneDragon
veterán

Van, csak nem az EA/Bioware párostól...

(#34) #68878336


#68878336
törölt tag

Elővettem a 2. részt,ami dobozosan van meg.(2 DVD)!Valahol ezt a részt még az évtized top 20-as listájába is beleválasztották.Szerintetek jogos?

(#35) VágniValó válasza #68878336 (#34) üzenetére


VágniValó
addikt

Valahol igen, javították az első rész kellemetlen dolgait, de a narratíva és a stílus megmaradt. Itt még nem okádta tele a címet az EA. A kedvencem a 2. volt a trilógiából. + A suicide mission-re ha visszagondolok a mai napig nyelek egy nagyot.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#36) aginor válasza #68878336 (#31) üzenetére


aginor
addikt

Nem, nem volt szép, csak megbocsájtottuk neki, mert másban viszont valóban remek vol.

BoneDragon: azért én még reménykedem, de nem élem bele magam, akkor nem ér majd nagy csalódás. ;)

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#37) N€T0X|N válasza aginor (#36) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nekem az egyetlen bajom a fogyatékos felbontású textúrákkal van/volt elsősorban. Az UE3 nagy előnye, hogy szinte bármin elfutott már akkoriban is, de némely textúrák annyira szutykok voltak maxra tekert beállításokkal is, hogy nehéz volt megérteni, hogy azt miért. Szerencsére Nexus-ról manapság már nagyjából mindent hi-res verzióra lehet cserélni (és még mindig frissítik), a trilógia mindhárom részében.

[ Szerkesztve ]

Sent from my keyBoard

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.