Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Én nagyon sajnálom, hogy a Sony nem szervezte ki a gyártást máshova a Z-től fogva. Persze az ő tervei alapján csinálták volna meg, csak vélhetően jobb minőségben. (Sajnos a Sony már konzolt sem tud tervezni normálisan, lásd PS4 hűtés problémái.)
Baromira tetszenek a telefonjai, csak hát az összeszerelési minőség.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) vicze


vicze
félisten

Nem kell gyors rolloutra számítani, jelenleg kizárólag csak a XZ1 Compact szingapúri verziója kapta meg, egyetlen másik készülék vagy régiós se.

(#3) roli543


roli543
őstag

Azért ez dícséretes hogy a Sony azért frissítések terén elég jól vállalja és tartja az ütemet!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) MikeWazowski válasza roli543 (#3) üzenetére


MikeWazowski
addikt

+1
Abszolút élen jár.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#5) Inarus válasza janeszgol (#1) üzenetére


Inarus
addikt

Mi a gond az összeszerelési minőséggel?

(#6) forgonati


forgonati
őstag

Ezek még léteznek? Fú de nem érdekelnek a Sony cuccai...

Keelah Se'lai!

(#7) diegho válasza janeszgol (#1) üzenetére


diegho
nagyúr

Nem tudom milyen Sony-t használtál, de az X-el semmi gond nem volt 18 hónapig, szoftver mindig friss volt, gyors, teljesen jó volt, de kellett a dual sim, így eladtam.

(#8) Tazsam01


Tazsam01
tag

Mai napig elégedetten nyúzom az x compactot, nem értem milyen minőségi kifogások vannak.

(#9) Crafter32


Crafter32
őstag

Régi Sony telefonok nagyon szépek. Hiába a nagy káva, de legalább volt stílusa amit egyik kínai telefonról sem mondható el. A mai szappantartó Sony forma inkább emlékeztet a regi Samsungokra, mint üde színfoltra a mai telefonok között.
Örülök neki viszont, hogy folyamatosan frissíti a telefonjait a Sony.

[ Szerkesztve ]

(#10) DjFlanker válasza Crafter32 (#9) üzenetére


DjFlanker
aktív tag

Nos, a Z5 Compactomon 7.1 van. Az nem zavar hogy 8-ra már nem frissül, az már igen hogy az Android biztonsági frissítés is 2017 szeptemberin ragadt..

Jó pilóta alagútban nem katapultál

(#11) Csapoati válasza forgonati (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért annyira érdekelnek, hogy beírj ide. ;] Remélem a compact vonalat megtartják, nem nagyon van alternatívája (droidon).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) jaszy91 válasza janeszgol (#1) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Szervusz,

Nem tudom, hogy miről beszélsz, mert a baráti társaságomban és nekem is Sony telefonom van. Senkinek nincs problémája vele olyannyira, hogy a következő telefonjuk is mindig Sony lett.
A PS4-gyel kapcsolatban sem tudom, hova tenni a kommentedet. Nekem PS4 Slim-em van, két barátomnak pedig még a FAT verzió, de a mai napig szépen működnek.

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#13) <Lacy85> válasza jaszy91 (#12) üzenetére


<Lacy85>
addikt

A Pro-nál vannak hűtési gondok. Ha beindul, olyan hangos, mint egy sugárhajtőmű.
Van itthon egy Slim is. Az tényleg halk.

[ Szerkesztve ]

(#14) jaszy91 válasza <Lacy85> (#13) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Elnézést, a Pro-t valóban nem ismerem, azzal kapcsolatban nincsenek tapasztalataim

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#15) isti215


isti215
tag

Szinte a megjelenés óta nyúzok egy xz premiumot, és soha semmi baj nem volt vele. Valami bitang stabil, és gyors rendszere van, és nagyon dícséretes, hogy ilyen gyors ütemben dobják ki a frissítéseket. A 1080p-és szuperlassítás meg nagy pozitív meglepetés, és örvendetes.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#16) dilajoska1 válasza janeszgol (#1) üzenetére


dilajoska1
őstag

[link]

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#17) bzoley válasza vicze (#2) üzenetére


bzoley
veterán

Tévedsz.

(#18) HarleyCustom válasza janeszgol (#1) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Nem tudom mire gondolsz,de nekem XZ2 compact-om vol 2 hónapja kb. Szerintem kiváló,minőségi telefon,minden téren. Semmivel sem rosszabb,mint bármelyik mai csúcsdroid. Sőt!

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#19) vicze válasza bzoley (#17) üzenetére


vicze
félisten

LOL, nagyon bírom az egyszavas benyögéseket.
De legyen igazad a XZ1 dual viátmámi régiójára is kijött, és az a két ROM van összesen jelen pillanatban, nyugodtan cáfolj meg egy linkkel hajrá! Mindig szívesen fogadom,

(#20) bzoley válasza vicze (#19) üzenetére


bzoley
veterán

Több szavas talán az lehetne, hogy még mindig tévedsz, de miért erölteted? Vajon melyik postnak volt kevesebb értelme, és tartalmazott több valótlanságot(költői)?

(#21) vicze válasza bzoley (#20) üzenetére


vicze
félisten

Aha, már csak a link maradt le... :U A többszavas levegőbe beszélés az már jól megy.

(#22) <Lacy85> válasza jaszy91 (#12) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én már azt se tudnám megmondani, mikor láttam utoljára bárkinél Sony telefont.
Talán 1,5 éve.

(#23) eclipse006


eclipse006
őstag

Nekem az XZ2-őn már jó pár hete fut az új főverzió. Dícséretes, hogy ilyen gyorsan adják ki a frissítéseket.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#24) jaszy91 válasza <Lacy85> (#22) üzenetére


jaszy91
aktív tag

Hát így hirtelen párat fel tudok sorolni, ami a környezetemben van és használják. Sony Xperia XZ1 compact, Z5, XZ1, XZ, XA1 Ultra, sőt a tesómnak a mai napig működik az Xperia V telefonja és semmi baja.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#25) daniel909


daniel909
addikt

Jok a sonyk nekem is volt kettő is. Egy Xperia Z és egy z3. Ami manapság hiányzik belőlük az a modern dizájn és egy kicsit tunningolhatnak a szoftvert. Illetve régen a kamera szoftver is siralmas volt.

21: nagyon kevés telefont adnak el sajnos bár ők tehetnek erről senki más. Nem vonzó ajánlataik vannak hanem átlag alatti SAJNOS. én imádtam mindkét Sony telóm.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#26) daniel909 válasza <Lacy85> (#13) üzenetére


daniel909
addikt

Nekem is slim van de hallottam már a prot. Hát ahhoz a hardverhez had legyen már hangja! Ha erős pcd van ott is hangosak a ventik szerintem... Terhelés alatt... :F

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#27) sh4d0w válasza jaszy91 (#12) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Hagyd, szerinte ami nem Csamcsung az szar.

https://www.coreinfinity.tech

(#28) MikeWazowski válasza vicze (#19) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Eltelt 2 nap - talán senki nem halt bele - de már kb. mindenhol elérhető...

Itt a linked is: [link] Azért le a kalappal a Sony előtt frissítés szempontból. A többi nyilván már nem a régi...

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#29) vicze válasza MikeWazowski (#28) üzenetére


vicze
félisten

Az a 2 az 4 ugye, illetve valósan az első ROM 8.-án jelent meg, azaz majd egy hét kellett a nagyobb lefedettséghez.
A kb. mindenholhoz meg annyit, hogy CE1 nincs, így itthon nem elérhető. ;)

(#30) válasza Crafter32 (#9) üzenetére



őstag

Az XZ1 volt az utolsó szép Sony de az összeszerelési minőséggel a mai napig nincs gond. Amivel van az a kijelző. Túl érzékeny és pontatlan, legalább is az én kezemhez.

(#31) gurabli


gurabli
senior tag

Jo ideje csak Sonyt használok. Z3C, Z5C, XC, most XZ1C. Mond nagyon, de nagyon szerettem, soha semmi gondom nem volt velük (ha igen, azonnal javították garamciában). Legjobban a Z5C grafit jött be, most is megvan, de nem használom. Design kiváló, méret, minden. A mostani XZ1C nagyon ok, de jobban örültem volna, ha marad a Z5C ezzel a hardverrel.
Sajnos XZ2C mindent elrontott, elment a jellemtelen Samsung és a többiek, szappantartós, semmilyen formája felé. És ahogy látom, ez a trend folytatódik. Szomorú, de a demos ezt akarja, Sonynak muszáj volt feladni a letisztult, klasszikus, kockás designt :( Nagyon nagy kár.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.