Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) janeszgol


janeszgol
félisten

Én sem gondolom, hogy kisebb kijelzővel érkezik elődjeinél. De várós, kíváncsi leszek, mit alkot a Samsung az egyik legnépszerűbb szériájához.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#2) bollokcs80 válasza janeszgol (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Legalább most normális SoC-t rakott bele... :))

B.Cs.

(#3) Logan83


Logan83
csendes tag

"idén is műanyag kasztnira számítunk"
A 2016-os fém keretes és 5.2" HD sAmoled kijelzős.

Szerintem.......

(#4) Mill3r


Mill3r
tag

Volt, aki azt mondta, hogy a képeken látható hátlapon, alul-felül a csíkok az antenna miatt vannak kialakítva.
Ebből adódóan fémházas lesz a cucc. Mondjuk a J szériában...elég valószínűtlen :F

IDDQD IDKFA

(#5) diegho


diegho
nagyúr

Ha ez valóban 4.8" és bejön 70k alatt hivatalosan, akkor azzal elég nagyot fognak szakítani, mert rengetegen keresnek 5" alatti használható telefont.

(#6) szemy94 válasza Mill3r (#4) üzenetére


szemy94
senior tag

A 2016-oson is ugyanilyen kivágások vannak és fémKERETes.

[ Szerkesztve ]

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

(#7) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Nincs valami nagy előrelépés, bár az elődöt is megelégedéssel használják a családban.

Viszont talán a 3 GB RAM és a FullHD felbontás közül legalább az egyik belekerülhetett volna.

[ Szerkesztve ]

(#8) szemy94 válasza Mr.Silkó (#7) üzenetére


szemy94
senior tag

Felesleges a FullHD, inkább a 3GB RAM, nekem a J5 2016 mellett van egy törött kijelzős HTC A9 fejlettebb Soc-al, a RAM megegyezik ugyebár, a kijelző felbontása más, gyorsaságban odaver a Samsung... a HTC persze kézreállóbb, ujjlenyomatolvasó is nagyon jó, de maga a szoftver gyorsabb, ez szerintem a kijelző felbontásának "köszönhető" , nekem fontosabb a pörgős rendszer, mint a szemmel alig észrevehető felbontás növelés.

Mi13T, S9, S10 Lite, xBox One S 1TB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.