Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) niof


niof
addikt

Szerintem ti itt mindannyian (tisztelet a kivételnek :R ), tévúton jártok. Ez sima lehúzás, bármelyik platform kínálja is.
Az ideális az lenne (álomvilág), ha egy olyan szolgáltatónál lehetne előfizetni fix havidíjért, amin bármelyik csatorna/gyártó/stúdió tartalmát el lehet érni (álom az álomban) - a saját nyelvemen, extra költségek nélkül. Amíg ez nincs így, addig ez csak a lóvéról szól, hogy minél többet költsön a paraszt a szórakozására. Hát, köszi, én ebből nem kérek!... Arra a minimális médiatartalomra, amit jelenleg fogyasztok, még a legolcsóbb kábeltévé előfizetés is felesleges és túlzás. Ami film érdekel, arra nem sajnálom a pénzt, és elmegyek moziba megnézni. Persze, ha vetíti a mi kis vidéki szutyok mozink... Ha nem, marad a régi, jól bevált módszer (BT). Persze, most jöhet az, hogy ezzel kárt okozunk a stúdióknak, és a forgalmazóknak, de erre is tökéletes megoldás lenne a fenti szolgáltatás. Fix díjért azt néznék és annyiszor, ahányszor akarok. Akkor is ugyanannyit fizetnék, ha csak 2 filmet néznék meg egy hónapban, meg akkor is, ha ötvenet. Ebben lenne biznisz, mert sokkal több embert érdekelne szerintem egy ilyen megoldás, mint a széttördelt piac, a sokféle rendszerrel és előfizetéssel... Szerintem. Sőt, továbbmegyek, ha ez megvalósulna és elterjedne, még a BT-nek is betehetne, mivel értelmetlenné válna a vele való pepecselés, csak kiválasztanád amit akarsz nézni, és már menne is.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.