Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Burki


Burki
aktív tag

Szerintem az igényes fogyasztók körében ezek a szolgáltatások már régen kinyírták a hagyományos tévécsatornákat, nem csak döfködik. Családi csomagunk van itthon a Telekomtól, van benne bőven csatorna, HD is szép számmal. Hogyha egy normál hétköznapot nézek, amikor munka után hazaérve leülnék akár csak egy fél órára tévézni kicsit, a szokásos felhozatalon kívül semmit sem találok. Comedy Central + ismeretterjesztő csatornák, de mostanában már azok is tele vannak a gyengeelméjű amerikai fogyasztókra szabott hatásvadász, semmitmondó műsorokkal, szóval lassan tényleg csak a Comedy Central marad. Nagy ritkán okoz némi felüdülést azt hiszem a Film+ kínálatában egy-egy nézhető kategóriába eső, szórakoztató film (amit már persze vagy 10* láttam). A csatornakínálat 60%-a tételes tiltás alá esik valamilyen politikai befolyás miatt, vagy szimplán csak annyi reklám van rajta,hogy nincs türelmem kivárni.

Pont ezek miatt szoktam le a tévézésről, mint olyanról. Ha az időm engedi, és éppen a TV előtt ücsörögnék, akkor is hamarabb indítok el céltalanul böngészve egy HBO Go-t vagy egy Netflixet, vagy YouTube-ról egy érdekesnek tűnő videót. Sajnos a Telekom moziklubja nem nyújt olyan alternatívát, amivel ezeket ki tudná váltani.

Ennek ellenére szerintem kezd egy kicsit bosszantó irányt venni ez a egész. Lassan ott tartanak ezek a streming szolgáltatások, mint a játékok. Van 3 címed, akkor már fejlesztesz rá egy saját appot.
Van a gépemen uPlay, Steam, Origin, Epic saját szarja, Battle.net, ahhoz,hogy az 5 db telepített játékkal tudjak játszani.
Nem biztos,hogy lesz türelmem 5 különböző appot telepíteni a TV-re és végigböngészni mindegyiket, ha egy fejből kifelé bambulós szerda este szeretnék keresni valamit, amin tudok ásítozni fél órát.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.