Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én azt hittem lvl 20 a max szint :U De akkor csak 20-on jön elő az, hogy nehéz fejlődni ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Ennél a résznél elég komolyan tolták ketten, nem úgy mint a múltkori videóban, hogy 4-ből 3 sniper lövés mellémegy.

Még jöhet 1-2 rekordos videó, de nem mindet tegyük ki.

Live poor, die ritch.

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Két hét múlva meg egy darab 50es karakter fogja lenyomni 25perc alatt.
Ez nem lenyűgöző teljesítmény, csak telik az idő és egyre erősebbek a karakterek. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) Shing


Shing
őstag

Én is emlékszek az MMORPG-s boss ölésekre amik eleinte órákig tartottak majd ez lecsökkent 10percre. Hűha, mik vannak... Dehát ha Destiny akkor hírt kell róla adni. :C

(#5) oriic válasza Sirandrish (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lvl 30 a max, 2-nél kevesebb ember fizikailag nem tudja megcsinálni, még ha 1000-es szintűek lennének akkor sem.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6) Sirandrish válasza oriic (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

De értetted a lényeget, nem?
Akkor majd két hét múlva droppolnak jobb cuccokat és akkor faragnak még 20percet, majd jön a DLC +5 szinttel, és akkor még minusz 20perc. Csak fejlődnek a karakterek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Tűkön ülök, hogy mikor sikerül a szintidőt levinni 1 óra alá. :)

(#8) cskamacska válasza Sirandrish (#6) üzenetére


cskamacska
addikt

És akkor orichalcos kitesz még egy HaloDestiny hírt. Hol itt a probléma? :D

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#9) Sirandrish válasza cskamacska (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem maga a hír nem zavar, sőt. Ha valakit érdekel akkor legyen neki, csak szerintem el van túlozva a "nagy teljesítmény" :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) oriic válasza cskamacska (#8) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:P

Live-Die-Respawn

(#11) Rexdemon válasza Sirandrish (#9) üzenetére


Rexdemon
aktív tag

+1

Victory needs no Explanation; Defeats allows NONE.

(#12) gianni85


gianni85
veterán

taps-taps, fütty-fütty :)

(#13) Vico87


Vico87
tag

Most láttam először gameplay videót ebből a játékból. Hát igaz amit az honest traileresek mondtak róla: Border Halo-lands of Warcraft Online. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.