Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

És az ára? :F

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) RepeatSector


RepeatSector
senior tag

Ez minek?, szerintem csinálhattak volna valami full pakkot helyette amiben vannak a játékot segítő kiegészítők+ egy pár bundle játék, de hogy elvenni a GC támogatást? (van ezeknek lelkük?) :O

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#3) BiP válasza RepeatSector (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Azért Family Edition. A kisgyerek azt sem tudja, hogy mi az a Gamecube, hiszen akkor még meg sem született. Apuka meg úgyis azzal játszik, amivel a gyerek engedi :)

(#4) Samus


Samus
addikt

Én nem tudom, kik döntenek az ügyben, de rosszul csinálják. A Sony sem tette jól, hogy a PS3-ból kivette a 2 és 1 támogatását. A nosztalgiázókra nem gondolnak? Van, akinek milliónyi játéka van otthoni egy korábbi konzolra, és néha az aktuális csúcs mellett kicsit visszamenne az időben...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#5) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor asszem megvan a karácsonyi dömping sztárja, mivel a Vita csak jövőre jön...

Csak azt tudnám kinek az ötlete volt hogy menjen a kukába a Gamecube támogatás....

All→M8

(#6) zuzu000 válasza Samus (#4) üzenetére


zuzu000
őstag

az 1 megmaradt :K

(#7) Ocarina válasza Samus (#4) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ha nosztalgiázni szeretnél, vedd meg PS store-ból, virtual console-ról, stb. :(((
(#8) RepeatSector: Ez viszont igaz. :B

Szerintem egy konzolnak minimum egy generációval visszafelé kompatibilisnek kéne lennie.
Nintendo ebben jó (DS-GBA, Wii-GC, Wii U-Wii, bár szerintem a GC itt is megmaradhatna). Ezért nem értem ezt a döntést. :(

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#8) RepeatSector válasza Ocarina (#7) üzenetére


RepeatSector
senior tag

De itt nem lehet a gc játékokat megvenni virtual console-os formátumban

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#9) PhilBrick


PhilBrick
őstag

És ezen már lesz HDMI ? :U

(#10) Gzolo válasza Samus (#4) üzenetére


Gzolo
senior tag

Ha ennyi játéka van, akkor még meg kell legyen a gépe is, úgyhogy tegye be abba.

Ha ps1-ezni van kedvem én is beteszem abba, még mindig él a gép, szerintem elpusztíthatatlan. GT2 nosztalgia rulz.

(#11) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Én csak azt szeretném tudni, hogy ki volt az a surmó, aki kitalálta, hogy legyen family edition, viszont csak egy controllert rakott bele..

Mindenhol csak egy fős családok vannak, vagy esetleg az a módi, hogy csak felváltva játszós játékokat toljanak?

Persze, tudom, meg kell külön venni, de akkor ne legyen a neve family edition!
Család minimum 3 főnél kezdődik..

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#12) Ateszzero válasza Zirowe (#11) üzenetére


Ateszzero
őstag

Hát nem a kínaiaknál lesz sztár az biztos.

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Ez hívják úgy, hogy árcsökkentés.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.