Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#76) sb válasza HyP3b0y (#72) üzenetére


sb
veterán

Köszi, hogy megmagyaráztál mindent. :)
Niylván ha leírtad, hogy van 20-as neted akkor ettől mindenhol és mindenkinek lesz gyors netje és véletlenül sem területfüggő, ahogy én írtam. Az nem számít, hogy pesten belül is alig pár kerületben van pl. upc, digi és a verseny agyonvágja az egészet. Az sem számít, hogy kb. utcáról utcára változik a helyzet még itt is...
Az is véletlen mikor a 14. kerületben, eléggé bent, nagy társasházban a T max 20mbitet tud ajánlani... IPTV mellé meg max 5-10-et.

Azt is megmagyaráztad, hogy 720p a nyerő... de mondhattál volna SD-t is rögtön. Vagy 1080p-t is le lehet tömöríteni 8GB-ra. Ez is megmagyarázva. :)

Sorozatból is szart szedek ezek szerint... szintén pipa.

A BD lemez is jó ötlet, hiszen ha nem 4GB-ost szedek le akkor egyből ki is írhatom... kár, hogy életemben nem láttam még BD lemezt sem, nemhogy lejátszót, ill. hogy többször annyiba kerülne az egész és még ráadásul sokkal körülményesebb is.
Most másoltam fel régi mp3 CD-kből vagy 100db-ot a HDD-re, 650MB*100=65GB. Elfér a HDD sarkában, de gyorsan visszatérek a CD-khez, mert öröm 100db-ot kezelni, tárolni, cserélgetni, ha elromlik anyázni. Ha drágább is mindez az pedig külön öröm.

szerk: Azért annyiban egyetértek, hogy a tárhellyel könnyen megszalad az ember, ha minden szart összegyűjt, valóban. De azért a másik fele sem igaz, hogy minden, mindig, azonnal hozzáférhető. Akinek ez fontos annak kell némi tárhely, de egészséges szinten, mondjuk 3-6TB-ot összerakni egy gépbe nem túl nagy összeg. Legalábbis normál árak mellett nem volt az.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.