Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

egy igazi jobhoppertől várjuk, hogy javuljon az invitech.
ahha...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2) hallador válasza bambano (#1) üzenetére


hallador
addikt

Miért mit szeretnél egy teljes mértékben a kGST-re hajazó mesterségesen fenntartott cég-től. Ezek a cégek megszűntek versenyszférában működő cégnek lenni.
Ezeknek a cégekben majd most elkezdőnek a nadrágszíj összehúzása, és a pénz kiszivattyúzása, mivel nem jönnek az EU-s pénzek, amit majd ezeken a mesterségesen fenntartott cégeken keresztül pumpálják ki.

Csak meg kell nézni bármelyiket milyen fejlődést láttál ezeknek a cégekben? Még a román cég mint digi bevezetett újításokat megcsinálták, mert többe került volna visszakozni, de azóta?

A 4iG 70-80%-ának a bevételei állami cégekből él.

Nem szakmai alapon, és nem versenyszférában él egyik sem. Ezeket a cégeket a "csúnya" megadóztatott "hanyatló" "kizsigerelő" nyugati multik tartják el, amik pont ugyanebből élnek mint ezeknek kellene, csak a csúnya multik tényleg versenyszférában élnek, nem a kgst elvei szerint. (Ezért élnek meg, és nem eltartják őket)

Ha még egy valóban versenyszférában lévő cégnél kérdezted volna meg érteném, de így nem mindegy?

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#3) bambano válasza hallador (#2) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

egyrészt befejezhetnéd ezt a folyamatos magyarfikázási mániádat.
másrészt mit gondolsz, én a tapasztalataimat most szereztem az invitech-hel, mióta megvette a 4ig, vagy az elmúlt 20+ évben, mióta ügyfelük vagyok?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) hallador válasza bambano (#3) üzenetére


hallador
addikt

Itt csak Te emlegetted a magyar nemzet fikázását senki más.
Szóval abbahagyhatnád ezt, mert nagyon is vannak kiváló cégek akik profin dolgoznak. Na ez nem 4iG mondjuk. Az invitech pont a tagja. Ilyen ez.
A másik, hogy vannak a 4IG-nek olyan tagjai akik versenyszférában dolgoztak, és felvásárolták őket, de kérdés meddig felelnek meg azoknak a követelményeknek, hogy ha elkezdenék adóztatni őket, mint a T-systems Vodafone, Yettel, vagy épp a többi ilyen nem őshonos céget meddig maradnának talpon a versenyszférában.

Mindössze arra hívtam fel a figyelmed, hogy meddig maradna talpon a 4iG meg a sleppje, ha ők is annyi adót fizetnének, mint amúgy a nyugati cégeket adóztatják. Nem az a baj, hogy a nyugati cégeket adóztatják, hanem az, hogy a 4iG-t miért nem? Ergo ők tartják el ezeket a "cégeket".

Erre vonatkozott a kérdés, nem arra amikor nem vagy képes felfogni hogy mit ír az ember, aztán magyarozol össze vissza, persze úgy teszel mintha nem te, hanem nekem tulajdonítod, amit nem is írtam....

Szép. Abbahagyhatnád a magyar emberek bántását.

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.