Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) Hadeska22


Hadeska22
aktív tag

Nálam mondjuk az verte ki a biztosítékot, amikor megtudtam, hogy a Lumia 920 ára mennyi.
Miután levették volna a kínálatból a Lumia 925-t, az ára 60-65 ezer magyar pénzbe került az aktuális legolcsóbb tarifával (start).Most a Lumia 930 nem tudom, hogy de 106.990-be kerül, pedig tegnap előtt 91.990 forint volt. A 920 ára meg 89.990 ugyanezzel a csomaggal. Amilyen koros a hardver mondjuk egy 930-hoz képest, szerintem egyáltalán nem reális ár érte. A 930-nak meg ahhoz a szép +15k-s emeléséhez csak külön gratulálni tudok.

Ami mondjuk külön vicces, hogy 12 (!) év hűség után kaphatok 3000 ft kedvezményt bármely készülék árából ,az igazsághoz hozzátartozik, hogy ezt csak meghatározott tarifacsomagokkal vehetem igénybe. Úgy voltam vele, hogyha tudnak adni valami nagyon jó ajánlatot,akkor veszek náluk egy WP-s készüléket, mert hát valamin ki kell próbálni a saját appjaim, mielőtt feldobom store-ba...Így nem lesz :D.

Na nem mintha bánnám, mert ettől a rakás sz@r szolgáltatótól minél előbb szabadulni kell.
sebaj,áprilisba lejár a rablánc ;]

[ Szerkesztve ]

B.C Rich...Jackson...Ibanez(?)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.