Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#235) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Akkor most legyetek szívesek abbahagyni az értelmetlen veszekedést, személyeskedést, offolást! Aki folytatja azt alapból elküldöm három napra gondolkodni. Köszönöm.

[ Módosította: Mate ]

(#236) henrik1 válasza KAMELOT (#35) üzenetére


henrik1
tag

gondolom szépen beleraktad az egészet egy vékony monitorba.

(#238) omikron23


omikron23
senior tag

Eppen 2 hete vettem egy 27"-os gyonyoruseget, de majd szetvetett az ideg, amikor ma meglattam, hogy kijott az uj sorozat, es ugyanazert a penzert mar FusionDrive-ot adnak, jobb vga-val, jobb kijelzovel, jobb billentyuzettel es TrackPad2-vel... :(((
Gondoltam egy nagyot, es visszavittem a helyi Apple Store-ba, ahol kerdes nelkul visszavettek a gepemet, es felajanlottak, hogy visszaadjak a penzemet, vagy vihetem az uj szerias gepet... :)))
Le a kalappal az ugyfelszolgalat elott. Az egesz folyamat kb. 10 percet vett igenybe, es ebben mar az is bent volt, hogy demonstraltak az uj gep elonyeit. Szoval maximalisan pozitiv csalodas lett a dologbol. :)
Egyenlore a gyorsabb hdd-n es az uj trackpad-en kivul tul sok elterest nem tapasztaltam. :N

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#240) K0vasz


K0vasz
aktív tag

hehe, jó ez az alapból 5400-as HDD... kb mint régen a macbookok: az alapverziókba csak CD-író/DVD-olvasó kombó volt, holott már mindenkinek ott figyelt a gépében a kemény 5000 forintos DVD-író :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.