Hirdetés

2024. május 28., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Ezzel együtt a kávák kellően visszafogottnak tűnnek."

Nem sokat látok az elejéből :D

NA akkor itt egy kép:

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#2) Armagedown


Armagedown
őstag

Az a filléres iránytű a hűtulján borzasztóan gagyi hatást kelt.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#3) Polarstar válasza Graphics (#1) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Engem nem zavar a káva.

Az iránytű teljességgel felesleges.

Menőek a csavarfejek! :C :C

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#4) Graphics válasza Polarstar (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Betettem ide :) Frissíts.

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#5) Fred23 válasza Polarstar (#3) üzenetére


Fred23
nagyúr

90%, hogy a csavarfejek nem igazi csavarok, hanem műanyag díszítő elemek fröccsöntve! ;)

Strapa mobilból én egyelőre nem vennék kínait! :N

(#6) Graphics válasza Fred23 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem az csavarfej.

A kínai strapákon az szokott lenni javarészt, nagy összegbe ne fogadj :D

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 91999 FT - ingyen szállítással

(#7) Armagedown válasza Fred23 (#5) üzenetére


Armagedown
őstag

Melyiket vennéd meg, melyik az amelyik nem kínai? :DD

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#8) Fred23 válasza Graphics (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Volt már sok eset, amikor még a tesztelőt is sikerült átvernie a készüléknek, de aztán később meg mégis kiderült a turpisság! :))

Szóval én erős bizonyíték nélkül már nem hiszem el a kínai strapák acél csavarfejeit. Vegye ki nekem valaki, és próbáljon rá vasreszelővel! :D

Armagedown: Samsung és LG nálam a teljes világ ilyen téren, és a Samsung csinál csak könnyen beszerezhető modelleket. Szóval kábé az Xcover és Active sorozat az, amikre építhetek. (Bár az Active vonal most mintha éppen hanyagolva lenne, nem jött S9 Active.) Persze mindenkinek lelke rajta, mit vesz, nekem nem kell kínai strapa egyelőre, ennyi! Parasztvakításnak tartom őket sok szempontból, mindent elcsalnak benne általában, amit csak lehet, és a potenciális vásárló hiányos tudására és tapasztalatlanságára építenek.

[ Szerkesztve ]

(#9) axioma válasza Fred23 (#8) üzenetére


axioma
veterán

Hogy acel vagy sem azt nem tudom, de a gyerek homtomjaban valodi csavarok vannak. (Es potyognak... ideje ujat venni neki mert szetesik a strapamobilja - igaz az aztan mindent kap, es legalabb ahhoz kepest me'g egyelore mukodni mukodik.)

(#10) Hadrian válasza Fred23 (#8) üzenetére


Hadrian
tag

Nem kell hozzá reszelő, egy mágnes is elég. Csak azzal az iránytűt keverjük meg kicsit.

(#11) atike


atike
nagyúr

...ez meg hogy néz már ki? :F

(#12) Fred23 válasza axioma (#9) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ez meg a másik: ha véletlenül valódiak, akkor a fogadásuk szinte kizárt, hogy jól legyen megoldva! :D

(#13) punky10 válasza Fred23 (#12) üzenetére


punky10
addikt

Nekem az ősrégi Evolveóm(Oinom V9...is...)acélcsavaros volt.Iletve nemcsak volt,az is,a haveromnál működik másodtelefonként.

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#14) Fred23 válasza punky10 (#13) üzenetére


Fred23
nagyúr

Rengeteg rémtörténetet olvastam a rugged kínai mobilokról, de lehet, majd valamikor bepróbálok egyet alapos vizsgálódás után; én örülnék a legjobban, ha Samsung ár alatt kaphatnék minőséget, megbízhatóságot, kellemes speckót!

(#15) VogelJosef válasza Fred23 (#5) üzenetére


VogelJosef
újonc

Én kínai strapatelefont használok, és valódiak a csavarok rajta. Paráztam a kínaitól én is, de nagyon kellemeset csalódtam.

(#16) dethroner


dethroner
veterán

Elefántot előrendelni? Nos, én a P8000-t rendeltem meg elővétellel, aztán a kiadási határidő 1 hónapot csúszott, az előrendelt készülékből kihagyták az értesítési ledet, a kijelző alatt fehér foltok jelentek meg pár hónap után amik 2 év múlva használhatatlanná, érzéketlenné tették a kijelzőt, wifivel folyamatosan gondok voltak, amíg egy másik gyártó wifi fix javítását nem mókoltam fel rá, terméktámogatás nulla, összesen 2 apróbb frissítés jött rá, igérték a 6-os droidot, de nem kaptuk meg, viszont kiadták a teló frissített változatát android 6-al :) Amikor a hibák miatt a gyártónál reklamáltam, lepattintottak, szóra se méltattak. Ha nem az utcán találom, az én kezemben biztos nem lesz többet elefántos hulladék.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#18) Luck Dragon válasza Fred23 (#14) üzenetére

Ha már "csata" telefon akkor Cat B100-at rendeltem anno két éve a rokonomnak esetében mai napig megy, egy baj van vele hogy már kicsi neki a kijelző.
De következő is Cat lesz szerintem neki.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) xcsabo válasza Fred23 (#8) üzenetére


xcsabo
senior tag

Azért az Ulefone, A NOMU, és az EVOLVEO egyes készülékei nem rosszak, és nem is keltenek gagyi hatást. Csak sajna ezek között is elharapózott a tepsi méret :( Ezért nem vettem már a sok év strapa vonal után ilyet magamnak. Az S6 active volt az utolsó ami kívül is belül is hozta az elvárhatót, de sajna nem jött Európába. Az Xcover vonal annak ellenére, hogy kívül OK, belül mindig a pár évvel korábbi Active hardver van - ja és az utolsó abból is tepsi.....

(#20) Fred23 válasza Luck Dragon (#18) üzenetére


Fred23
nagyúr

Szerettem volna Cat telót én is, de sok felhasználói vélemény után nekem az jött le, hogy nagyon egyenetlen a gyártási minőségük. Ettől függetlenül az egyszerűbb butatelefonjaik még inkább ajánlottak, mint a többi, de ez akkor is szomorú. Az ilyesmi például kifejezetten mindennapos eset; innen a PH!-ról van az S60 topikjából.

A másik meg, amit xcsabo is írt: túlságosan tepsikké lettek, ráadásul gyenge hardveres tepsikké. Media Marktban meg lehet tapogatni időnként Cat telókat, és hát mikor az S41-et vettem kézbe, az volt a benyomásom, hogy ez nem mobil, hanem tégla vagy valami laposabb, modern kézigránát az erősebb fajtából. Ha pedig így is képes beázni, vagy elveszíteni egyes alkatrészeit mondjuk az elégtelen ragasztás miatt, háát... :(

Ettől függetlenül mindig kíváncsian várom a következő Cat teló érkezését, és mindig utánuk is olvasok! Viszont jobban meg tudok bízni a Samsungban, és náluk még a méret is jobb, kompaktabb. Az Xcover 4 például egy egész jó mobil lett, csak gyenge a hardver, meg kissé tepsi.

[ Szerkesztve ]

(#21) Luck Dragon válasza Fred23 (#20) üzenetére

Hát ha most választani kellene akkor fogalmam sem lenne hogy mi lenne , nem vagyok napra kész ezzel a témával kapcsolatban. :)

Evolveo strongphone x4 kamerában jobb lett és telefonálás, üzenet része stabilabb lehet.
Igaz az X3 után az akkumulátor kapacitása nagyot csökkent.
Bár külföldi oldalakon átlagos használat mellett azaz telefon, sms stb 3-4 napokat írnak így is. Hát fene tudja...:)

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.