Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zcool


zcool
aktív tag

"Xbox360-ra és PS3-ra készül a következő Silent Hill játék."

Na elmennek a büdös p....ba.. :((( :O

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#2) wednesday válasza zcool (#1) üzenetére


wednesday
őstag

Ugyan ezt játszották el a Homecoming esetében, szal esélyes az a PC-s megjelenés. :K
Főleg úgy, hogy mindkét konzolra jön, vagyis semmiféle exkluzív felhajtás nincs.

[ Szerkesztve ]

(#3) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hírt megláttam: "ezaaaaz jeeee"
Hírt elolvastam: "detto 1hsz.ban szereplő kolléga"

Kezd uncsi lenni a mindent a konzolnak dolog...tudom hogy a PC-sek hibája és ez még jobban bosszant...lassan visszaállok a régi kerékvágásba és telibesz*rom a PC-t... :(((

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) zcool válasza wednesday (#2) üzenetére


zcool
aktív tag

Remélem, hogy igazad van...
A imádom a Silent Hill sorozatot az összes részet végigtoltam vmelyiket többször is...
Nagyon tetszik a világa, nagyon magával tudja ragadni az embert.

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#5) wednesday válasza Sirandrish (#3) üzenetére


wednesday
őstag

Mi mindent? Azért mert 1 kezemen meg tudom számolni, hány játék nem jön ki PC-re? A 90%-a így is kijön. Ez is nagy valószínűséggel jönni fog, ez csak a menetrendszerű ködösítés. :)

zcool: A Homecoming esetében is úgy rémlik hónapok teltek el a játék bejelentése után, mire olvastam egy olyan hírt, hogy PC-re is jön, megerősítve. Akkor nem lenne esély a megjelenésre ha az egyik konzol exkluzív címe lenne.

[ Szerkesztve ]

(#6) zcool válasza Sirandrish (#3) üzenetére


zcool
aktív tag

Hogy mennyire igazad van hallod..már nekem is tele van a tököm ,hogy a konzol körül forog minden.... :((

De már nagyon érik a konzol vásárlás..mert már nagyon elegem van....nyár végén meg is ejtem sztem a vásárlást... :)

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#7) Sirandrish válasza wednesday (#5) üzenetére


Sirandrish
legenda

Fable 2, GoW2, Alan Wake, Dead Space 2 ésatöbbi...
Amire éveket kell várni azt is ide lehet sorolni..
És ezek mellett még ott vannak az alapba only címek amik pöttyet a konzol felé billentik a mérleg nyelvét..

zcool: nekem mindig volt PC-m is és konzolom is..most is van egy GC-m a PC melett de az a sanda gyanum hogy a következő elektronikai termék amit veszek egy másik konzol lesz...de hogy nem VGA/Proci/ram a PC-be az egészen biztos :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) wednesday válasza Sirandrish (#7) üzenetére


wednesday
őstag

Tényleg egy kezemen meg tudom számolni. De ezek ráadásul XBOX exkluzív játékok (Fable 2, GoW2, Alan Wake) ezzel egy PS3 tulaj sincs kisegítve. A Dead Space 2-nél is csak ez az unalomig ismert ködösítés van, már ezer játékkal eljátszották. Várakozással sincs semmi gond. Az a tény, hogy valaki boxon előbb játszik ki egy játékot, hát istenem. Számomra ez semmit nem von le a játék értékéből, hiszen nekem ugyan úgy újdonság lesz mikor kijön PC-re.

(#9) fricz19 válasza zcool (#4) üzenetére


fricz19
őstag

ezzel szóról szóra egyetértek
remélem lesz pc-én

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#10) zcool válasza wednesday (#5) üzenetére


zcool
aktív tag

Az lehet ,hogy egy kezeden megtudod számolni..de ha ez így folytatódik, lassan a lábujjaid is
kevesen lesznek... :DDD

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#11) Sirandrish válasza wednesday (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az addig rendben van hogy új lesz neked 1 év múlva is, de pont ezzel van a baj.
Miért kell a PC-seknek nélkülözniük évekig a játékokat? vagyis tudom miért és épp ez szomorít el, ezért mondom hogy mostmár tényleg sokkal jobban megéri konzolt venni...
Mondjuk én régen is ezt mondtam de most elértünk oda hogy többszörösen is megéri...
PC exklúziv játékot szinte alig találunk...talán a Blizzard féle gamektől eltekintve..
Annál több mondjuk boxon..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#12) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Ezt nem hiszem el....Már a könyökömön jön ki ez a konzolosdi.... :(((
Mondjuk igazuk van a fejlesztőknek majdnem minden játék esetében mert olcsóbb is előállítani a játékokat konzolra nem kell minden szir-sz*r al pepecselniük meg több pénz is van belőle.De ezt sajnos mi PC-sek szívjuk meg.... :((

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#13) TazLeacher válasza zcool (#1) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem mintha számítana. PC-re továbbra is beszerezhetetlen a Homecoming...aztán meg nyavajognak, hogy gyenge az eladás. Steam only a játák, itthon kb. 2 hétig volt dobozos verzió, a STEAM-en nem lehet megvenni, boltba nem kapni, és külföldön sincs. Érdekes lenne, ha így komoly eladásokat produkált volna. Kapja be a KONAMI a Fűrész játékukkal egyetemben, ami szintúgy nem kapható.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#14) Sirandrish válasza TazLeacher (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

És csodálkoznak hogy nem megveszik hanem letöltik a játékukat

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.