Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) seniman válasza csabi112 (#3147) üzenetére


seniman
addikt

Az a pollenszűrő nem lesz túl nagy kihívás a ventillátoroknak?

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#3152) csabi112 válasza seniman (#3151) üzenetére


csabi112
Modder

Szerintem, nem. Lesz még hozzátoldva, összesen több, mint 50 cm lesz. A szűrő kiterített méretéről meg ne is beszéljünk, szóval átengedi rendesen a luftot.

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#3153) Ramses07 válasza csabi112 (#3150) üzenetére


Ramses07
Modder

Jól van csabi! Csak viccelődünk ismersz minket, főleg a többiekket! :D Egyébként tuti, hogy olyan gyönyörű munkadarab fog születni belőle mint amit már megszoktunk tőled!! :C :C

Life is short, ride hard!

(#3154) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Sziasztok!

Xbox One házába szerintetek lehetne építeni egy működőképes ITX gépet? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3155) OutsideR válasza Bjørgersson (#3154) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Kisebb házba is raktak már.
Persze nyilván csak akkor ha már nincs benne az Xbox One.

(#3156) Bjørgersson válasza OutsideR (#3155) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, nem is a konzol mellé gondoltam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#3157) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Elindult az egér modding szavazás. Kíváncsi vagyok a végére. Outsider-Ramses-Csabi trióra szavazok mint top 3. Aztán majd eldöntik ki az 1-2-3.

(#3158) Ramses07 válasza Fr0z3n (#3157) üzenetére


Ramses07
Modder

:D :D

Ja láttam a cikket.

Life is short, ride hard!

(#3159) ViZion válasza Ramses07 (#3158) üzenetére


ViZion
félisten

Te kire szavazol? :D
Nekem a Tiéd a legszebb, a többi is jó, de ez nagyon tetszik... ha nem CM bele lenne, árulhatnád! :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3160) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Magamra ér szavazni? Nagyon tetszik a nyerhető billentyűzet :DDD

(#3161) Ramses07 válasza ViZion (#3159) üzenetére


Ramses07
Modder

Jaja!
Nekünk szerintem nem lehet szavazni, de nekem a tankos ön be nagyon, meg igazából az a baj, hogy nagyon szép egerek születtek és a zsűrinek tényleg nem volt egyszerű dolga. Én nem tudnék csak egyre szavazni!

Life is short, ride hard!

(#3162) Fr0z3n válasza Ramses07 (#3161) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Remélem lesz jövőre is. Legutóbb tavaly, vagy 2 éve volt? Tele vagyok tervekkel :D

(#3163) Ramses07 válasza Fr0z3n (#3162) üzenetére


Ramses07
Modder

Az a jó! Meg gyere a Veletechre is! Pc-t is lehet rendesen moddolni :)

Life is short, ride hard!

(#3164) OutsideR


OutsideR
aktív tag

Annyi jó egér készült, nem is tudom kiére szavazzak, nyilván nem a sajátomra.
Majdnem mindben van valami ami megfog.

Csabi112 egere azzal a karbon házzal nagyon jól mutat ahogy fény éri mindig más a minta, plusz az a világító plexi talp meg a logó... bejövős

Feco72: Tetszik az elképzelés meg a színvilág, csak a részletek kicsit elnagyoltak, pl a szegecsek nem szimmetrikusak, a burkolat itt-ott rövidebb a kelleténél.

Fkenny: Az ötlet érdekes, de sajnos ez a kesztyűs téma nem jön be annyira. Látszik hogy van benne munka, de így képről nem tűnik túl ergonomikusnak.

Fr0z3n egerének a festése nagyon tetszik, az a leveles kopottas stílus bejön, bár az a vezeték elég vastagnak tűnik ami kicsit ront az összképen.

Grisák: Ez a tankos dizájn nagyon a kis ráépített fülekkel, ajtóval, rácsokkal és az egyéb részletek mint pl hegesztési varratok nagyon jól sikerültek, tetszik nagyon

Outsider: Ja ez én vagyok. Nembaj, önkritika. A festés egész jó, de a gombok elejénél kissé maszatos, az oldalsó gombok nyomáspontja nem az igazi mintha nem egyforma kapcsolók lennének benne (nem is, mert az egyiket véletlen kilapítottam) az usb csatlakozó nem mindig ismeri fel a csatlakoztatott eszközt, a görgő világításkapcsolója nem működik (a végén már nem fért bele az időbe) az oldalsó gombok váltókapcsolója sem (nem jöttem rá miért, Bari sem, pedig órákat skypeoltunk miatta) vannak hibái, rengeteg kompromisszumot kötöttem hogy elkészüljön.

Ramses: Nagyon közel áll hozzám ez a sci-fis űrhajós stílus, aprólékos részletek, van benne fantázia. a festés pedig még jobban kihozza a részleteket.

Összességében szép munkák készültek még ha nem is mind az én világom, hogy kire szavazok még nem tudom, nem tudok dönteni Csabi112, Fr0z3n, Grisák és Ramses egere között.

[ Szerkesztve ]

(#3165) Fr0z3n válasza Ramses07 (#3163) üzenetére


Fr0z3n
őstag

A pc modhoz először kéne egy feláldozandó pc :D
Viszont van 3 egerem, de először mindenképp a sisakot csinálom meg. Nagyjából minden megvan hozzá. Tegnap végre találtam passzoló festéket is. Aztán a többi.

(#3166) Ramses07 válasza Fr0z3n (#3165) üzenetére


Ramses07
Modder

Hajrá! Várjuk szeretettel! ;)

Life is short, ride hard!

(#3167) tDr1v3r válasza Fr0z3n (#3157) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hol lehet szavazni?

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3168) Ramses07 válasza tDr1v3r (#3167) üzenetére


Ramses07
Modder

Itt ;) Ha még lehet...

Life is short, ride hard!

(#3169) seniman válasza Ramses07 (#3168) üzenetére


seniman
addikt

Hóvégéig még lehet. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#3170) Fr0z3n válasza tDr1v3r (#3167) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Megelőztek

(#3171) Andrew_31


Andrew_31
Modder

Sziasztok.
Hozzá raktam egy kicsit a cikkhez.
A végén van egy pér kép és videó.
[link]

(#3172) baboss válasza Andrew_31 (#3171) üzenetére


baboss
őstag

Videó.
Le a kalappal :D ,baromi jó lett :K ,nem semmi.Volt vele munka bőven,hihetetten,hogy a motor megy és a gyújtás is a hengerekben.Szóval az egész konfig brutális :R
Gratulálok. :))
Van fantáziád,és meg is tudod valósítani. :DD
Mennyi idő alatt készült el az egész összeállítás,és hány napod ment rá ?

[ Szerkesztve ]

(#3173) Andrew_31 válasza baboss (#3172) üzenetére


Andrew_31
Modder

Szia.
Köszi. :R
Nyolc hónap. Főleg hétvégén csináltam. Szabadidő nagy részét felemésztette.

(#3174) baboss


baboss
őstag

Jó munkához idő és türelem kell. :K

(#3175) jones965


jones965
Modder

Ma hozzákezdtem a Veletech-en kapott nyeremény házhoz. A november végén megrendezésre kerülő PlayIT rendezvényen szeretném bemutatni.

(#3176) Andrew_31 válasza jones965 (#3175) üzenetére


Andrew_31
Modder

Hajrá. :R Biztos szép lesz ez is. :R

[ Szerkesztve ]

(#3177) Ramses07 válasza jones965 (#3175) üzenetére


Ramses07
Modder

Hajrá! Ebben aztán lehet építeni!! :K :D :D

Life is short, ride hard!

(#3178) csabi112


csabi112
Modder

jones965: Jó nagy, ebben aztán kényelmesen elférnek a cuccok! Sok sikert az építgetéshez, szépítgetéshez!

A jövő évi Veletech-kel kapcsolatban: Van-e már valaki, aki készül mod-dal, illetve olyan aki még csak tervez, de szeretne nevezni a versenyre?

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#3179) tDr1v3r válasza csabi112 (#3178) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tervezés van... vagyis még az előző Veletech-re is volt. :D Van egy rakás rajzom - néha lerajzolok dolgokat, ötleteket ha eszembe jutnak de a megvalósítással kb. semerre se jutottam, van egy 3D-s modellem amit még a régi elképzeléseim alapján csináltam tavasszal de ennyi. Nincs meg az összhang meg a kitartás, vagy nem tudom... meg igazából időm sincs rá nagyon, legtöbbször hétvégén is dolgozok.

Ami biztos hogy fémből fog készülni a ház és nagy, jól bővíthető lesz. Ha elkészül.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3180) feco72 válasza csabi112 (#3178) üzenetére


feco72
Modder

Terv van, csak anyag nincs hozzá. Laptop ötletem van.

mindenféle dolgok steampunkosítását vállalom

(#3181) Ramses07 válasza csabi112 (#3178) üzenetére


Ramses07
Modder

Nekem is van, az ami nem készült e a mostanira :D

Life is short, ride hard!

(#3182) Fr0z3n válasza csabi112 (#3178) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Nekem meg beletetted a bogarat a fülembe (te... :DDD) a htpc beépítéssel a sisakba. Első blikkre hordhatónak akartam meghagyni, viszont az ötlet miatt azt vettem észre, hogy teljesen kibeleztem :D (igen, elkezdtem) De a htpc jelenleg megvalósíthatatlan, viszont van egy fölös tabletem... :)) Elég tré tab, de egyenlőre megteszi, működik. Most keresek egy érintő hibásat (ami erősebb mint a jelenlegi, van is navon predator 7 jelölt, csak még puhítom a tulajt :DDD , 4 mag-IPS-1 gb RAM, fincsi), mivel modhoz dukál egy átalakított egér is. Van 3 egér is itthon, egyet beáldozok. Így a működés is garantált, mindegy milyen tabletet használok. Plexi mögött lesz a tab, ezért is mindegy az érintő müxik vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#3183) csabi112


csabi112
Modder

tDr1v3r: tervek ha vannak, az már jó. Tapasztalatból javasolnám,(nekem sincs sok szabadidőm) hogy kezdd el, csináld meg az alapokat, egy nyers házat. Utána, mintha puzzle-t raknál, időnként tégy hozzá egy keveset. Nem kell elkapkodni, időközben jöhetnek új ötletek, azokat is megvalósítod, és egyszercsak elkészül. Nálam bevált, és most is így építkezem. Sajnos, a modderek egyik nagy ellensége az idő, ami mindig kevés. :DDD

feco72: Az nem jó, ha nincs mit átalakítani. Remélem, azért lesz megoldás.

Ramses07: Az nagyon jó gép lesz!

Fr0z3n: Ha lesz benne hardver, szerintem be lehet nevezni. Integrált procis minilapokat nem nézegettél?
Egyébként sok sikert! Az átalakításról majd azért írjál.

Én készülök, építek, de még nagyon az elején vagyok. Rengeteg apróságot terveztem a gépbe, úgyhogy rengeteg időm fog rámenni. Remélem tavaszra elkészülök vele.

[ Szerkesztve ]

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#3184) Fr0z3n válasza csabi112 (#3183) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Fogok írni mindenképp. Nevezni nem akarok a Veletechre, nekem pest olyan messzi van, mintha a világ másik felére kéne elutazni :D Nézegettem én már sok mindent, de nincs "kedvem" (ellenben időm rengeteg). Egyedül akkor lesz változás a tervekben, ha sikerül a Sony tabomtól megszabadulni és venni a laptopot magamnak, a mostani megy muternak, az ő vaio laposát meg beáldozom. Múltkor takarítás címszóval szétszedtem, akkor néztem, hogy talán belefér. Majd lemérem. Köszönöm a támogatást :R

(#3185) oriic válasza Fr0z3n (#3184) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig feljöhetnél, mert akkor meglesném készülő művedet. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3186) Fr0z3n válasza oriic (#3185) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Szörnyülködni akarsz? :DDD

(#3187) oriic válasza Fr0z3n (#3186) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kb igen. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3188) jones965


jones965
Modder

Belekezdtem legújabb ámokfutásomba.Most a logouton blogbejegyzésben lesz nyomonkövethető, aminek meg lesz az a hátránya, hogy folyamatosan zargatlak benneteket a fejleményekkel.

(#3189) Fr0z3n válasza jones965 (#3188) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Szörnyű lesz :O ;]

[ Szerkesztve ]

(#3190) ViZion válasza jones965 (#3188) üzenetére


ViZion
félisten

hááát, valahogy majd megpróbáljuk feldolgozni.... :U :D

Várjuk a fejleményeket! :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#3191) seniman válasza jones965 (#3188) üzenetére


seniman
addikt

Megvan a holnap délelőtti olvasmányom :DD az ismeret terjesztés nem minősül zaklatásnak :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#3192) maláj válasza jones965 (#3188) üzenetére


maláj
őstag

valahogy csak túléljük ezt a megrázkódtatást :DDD

(#3193) tDr1v3r válasza csabi112 (#3183) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az a baj hogy nincs meg az "összhatás", nem koherens, nem sikerült még eddig úgy összerakni fejben-papíron a terveket hogy tényleg tetsszen minden téren. Pedig szinte mindenre van koncepcióm, van amire már több mint egy éve...

Nekiállnék én igazából, de akkor meg az arányok lennének elrontva, később nem tetszene, etc... olyat akarok először kitalálni ami kívül-belül jó és utána nekifogni a megvalósításnak.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3194) csabi112 válasza tDr1v3r (#3193) üzenetére


csabi112
Modder

Az a baj, hogy mindenki a "tökéletes gépet" szeretné elkészíteni. Ilyen gép nincs, legalábbis modding téren.
Építettél már mod-ot? Ha még nem, javaslom kezd egy egyszerűbbel, ugyanis gyakorlati tapasztalokat nem árulnak üzletben. :(

“Kreativitás = 10% tehetség és 90% elszántság.”

(#3195) tDr1v3r válasza csabi112 (#3194) üzenetére


tDr1v3r
veterán

De van egy olyan szerencsém hogy az apám szakmából adódóan jól ért a fémhez. :)) Már le lett vele beszélve hogy majd kioktat hegesztésben / élhajlításban / egyebekben valamikor.

Kompromisszum biztos lesz majd (pl. az oldallap rögzítésére még más módot nem látok mint régi házról az "akadós" párost levágni), erre számítok, mint ahogy arra is hogy lesz pár csúnya varrat ill. ronda ív. De majd a gitt eltakarja. ;]

Most a tervezés a fontos hogy sikerüljön eltalálni a végleges koncepciót formaügyileg. Utána jöhet majd a szívás a komponensek mérete miatt... :DDD

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3196) Ramses07


Ramses07
Modder

Épül egy új kis gépecske "nuclear waste" stílusban :D

Lassan lesz log is belőle, ( még a héten ) addig is egy kis ízelítő:

Aki kitalálja hol lesz a HDD kap egy csokit! :DDD

Life is short, ride hard!

(#3197) Fr0z3n válasza Ramses07 (#3196) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Csak nem a sugárhajtómű felett?

Szerk.: Tippem szerint állítva.

[ Szerkesztve ]

(#3198) Ramses07 válasza Fr0z3n (#3197) üzenetére


Ramses07
Modder

Nyet. :DDD

Life is short, ride hard!

(#3199) Fr0z3n válasza Ramses07 (#3198) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Akkor a HDD slotba esetleg? :D
A másik tippem a ház oldalán lévő hátsó nagyobbik kivágásnál?
Kell az a csoki :D

(#3200) ViZion válasza Ramses07 (#3196) üzenetére


ViZion
félisten

én már most imádom! Beugratós, beugratós.... HDD a kukába, SSD lesz valamelyik likba az alaplapi tálcán. Persze szétmaratot, félig a sugárzó gennytől lerohadt burkolattal. Küldheted a csokkert, kösz. Karamellást szeressem. :K

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.