Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Tetszetős, világítós bill, megfelelő média kiosztással. Az ára viszont horror, 57K egy billentyűzetért??? :((( :( El van ez a Logitech szállva egy picikét..

(#2) Locutus


Locutus
veterán

189 euró? Ennyibe a G910 se került...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#3) CsonkaImo


CsonkaImo
addikt

Jó látni, hogy egyre több gyártó használja a klasszikus formát gamer vonalon is.

(#1) nlpK: Van jóval drágább billentyűzet. Sőt a 200-300K-s videokártyákat is viszik. Ennek is meglesz a vásárlóbázisa

[ Szerkesztve ]

(#4) NomadND1 válasza Locutus (#2) üzenetére


NomadND1
senior tag

Arról nem beszélve, hogy ha nem lenne rajta a Logitech logó, akkor simán elmenne olcsó kínai hulladéknak.
Mondom ezt úgy, hogy mk710/g700.

(#5) Locutus válasza NomadND1 (#4) üzenetére


Locutus
veterán

Azért ilyeneket kár hangoztatni, mert az igazságtartalma közel zéró :)

Nekem 2db G910 is van (együtt se kerültek ennyibe), és baromi jó billentyűzet minden tekintetben. Szóval ez az újdonság se lehet rossz, az adott switchekkel. Ha most kéne vennem, akkor lehet hogy nem a terebélyest, hanem a TKL-t, vagy ezt venném - normális áron. De ha tényleg 189 eurót kérnek ezért, akkor nemtom kinek szánják...

Jön a G900 egér is, ha az tényleg azt tudja mint a G502, csak még ráadásul vezeték nélkül is, és mindössze 107 grammban, akkor az is egy baromi jó egér lesz. Csak ne kérjenek ennyit érte...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#6) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

En szoktam a legkevesbe horogni az ar miatt, de ez tulzas. Olyan €40 csak az RGB LED.

A minosegi Corsair Strafe hasonlo kialakitassal €150. Az sem olcso, de a Cherry MX mar bizonyitott a LED meg nem er annyit.

A kinai dzsunkas termekek pedig meg ennel is olcsobbak, es letezik par tisztesseges darab is.

(#7) TTomax


TTomax
nagyúr

Nagyon tetszik, na de 189euro??Ez nagyon horror ár olyan 120 körül azonnal vennék.Azt lehet tudni melyik Cherry MX kapcsolóhoz hasonlitható?

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#8) Locutus válasza TTomax (#7) üzenetére


Locutus
veterán

Leginkább egyikhez se, nézd meg a G910 reviewkat. Ugyanaz a switch lesz ebben is.
Halkak, és rövidebb úton járnak mint a Cherryk, plusz a világítás nem olyan mint az ökörhugyozás, hogy szélén mellette alatta mindenhol jön a fény. Tényleg csak a betűk világítanak, és azok is egyenletesen.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#9) thomeef


thomeef
őstag

Ellenszenves egy cég ez a Logitech, látja hogy más cégek (corsair, steelseries, coolermaster, daskeyboard, ducky stb.) mennyiért adják a felsőkategóriás termékeiket, persze hogy ők is annyiért akarják. Csak azt felejtik el hogy ők meg sem tudják közelíteni azt a minőséget...Hangszóróikra, fejhallgatóikra ugyanígy igaz ez. Egérből van talán 10-ből 1, ami Logitech, és használható. Lassan Genius szintű márka lesz a szememben...

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#10) F34R


F34R
nagyúr

Ronda, gagyi a G leginkabb.

(#11) TTomax válasza Locutus (#8) üzenetére


TTomax
nagyúr

Engem leginkább az érdekelne,hogy mennyire birják ezek a switchek a gyürödést,mert sajnos anno a k95öm üditöt kapott,vettem erre egy 2013as razert,ami elkezdett duplázni,föleg irás közben zavaró,nemrég egy erös fél éve vettem egy k70et,de mostanra már ez is duplzáz,meg csinál érdekeses dolgokat.Lehet csak ki kellene takaritani,na de akkor is zavar hogy ennyire érzékenyek...anno volt egy ibmem azzal embert is ölhettem volna akkor is birta,szóval az érdekelne ez a switch mennyire érzékeny a koszra,meg esetleg szörre ,hajra...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#12) jaffa 2843 válasza thomeef (#9) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Azért ez nem igaz.
Gyakorlatilag az egész optikai "G" lineupjuk faja. (G100s, G302, G303, G402, G502 csak nehéz, G602 az egyetlen wireless alternatíva játékra és precíziós munkára)

Billzetből még nem csináltak az IBM Model M óta baromi jó billzetet. Ha újra kiadnák NKROval már szaladnék is a boltba. (Nyilván a régi Model M-et nem adnám oda senkinek, mert kedvenc. 22 éve rendületlenül és hibátlanul üzemel)

[ Szerkesztve ]

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#13) nyunyu


nyunyu
félisten

Beszantottak az olcso OEM termekvonalukat, mondvan nem keresnek rajta eleget.

Erre a premium vonalat meg ugy arazzak, hogy nem lesz aki megveszi, igy azon sem fognak keresni. :DDD

Meg par ilyen huzas, es mennek a lecsoba, hiaba volt valamikor nagy nev a Logitech.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#14) Locutus válasza TTomax (#11) üzenetére


Locutus
veterán

Egyet használok itthon is, meg egyet melóban is. Semmi bajuk. Elmúltak 1 évesek.

UI: Pedig az egyikbe kólát is borítottam :)

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#15) Goblin12


Goblin12
őstag

LOGITECH --> LOGi --> Hogy is mondjam, Tartsák meg.

Ott a Corisair K95 lehet drágább de legalább 100x szebb és valamivel többet tud. :K

(#16) TTomax válasza Locutus (#14) üzenetére


TTomax
nagyúr

Lehet megtapogatok egyet élőben. :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17) nyunyu válasza [CsuCsu] (#6) üzenetére


nyunyu
félisten

Olyan €40 csak az RGB LED.

Jo lesz az 10$-nak is.

0.125$ darabja az egyesevel programozhato WS2812B-nek az Alin kis tetelben...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#18) Locutus válasza TTomax (#16) üzenetére


Locutus
veterán

Most veszem észre: A G810-en más a keycap (hagyományos) mint a G910-en. Úgy tűnik dobták a homorú kupakokat. Pedig én szeretem őket a G910-en, szerintem baromi jók. Viszont más fórumokon azért bőven volt olyan, aki pont emiatt nem szerette :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#19) warcat


warcat
veterán

Beginning Feb. 8, 2016, the following products will be bundled with a full version of The Division, available at participating retailers, online stores or gaming.logitech.com:
-Logitech® G910 Orion Spark RGB Mechanical Keyboard
-Logitech® G810 Orion Spectrum RGB Mechanical Keyboard
-Logitech® G410 Atlas Spectrum TKL Mechanical Keyboard (Europe only)

[link]

EA: It's in the crate!

(#20) rottenbull válasza Locutus (#5) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ha szabad megkerdezni, te honnan szerezted az Orion Spark-ot 95 euro alatt ? Nagyon vakitasnak tunik amit irtal.

(#21) Locutus válasza rottenbull (#20) üzenetére


Locutus
veterán

Senki nem mondta, hogy az alatt szereztem, sőt, azt se, hogy annyiért ;)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#22) rottenbull válasza TTomax (#11) üzenetére


rottenbull
senior tag

Ha az egyik legnagyobb elonye a mechanikus billentyuzeteknek az, hogy a hibas kapcsolokat egyenkent ki lehet olcson cserelni, akkor te miert veszel mindig ujat, ha meghibasodik a nehany euros kapcsolo ?

(#23) [CsuCsu] válasza nyunyu (#17) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Arra ertettem, hogy mennyivel arazzak tul. Ennyivel olcsobb a hasonlo bill. De azert a legolcsobb alis dzsunkaval nem peldaloznek a helyedben...

[ Szerkesztve ]

(#24) rottenbull válasza Locutus (#21) üzenetére


rottenbull
senior tag

Nyilvan igazad van :

" Nekem 2db G910 is van (együtt se kerültek ennyibe) "

(#25) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Úgy látom a Logitech továbbra is rossz úton jár a billentyűzet világítás területén. Nézzenek meg a macbook-ot és másolják le. Nem csak a karaktert kell megvilágítani a billentyűk tetején, hanem a billentyűzet kontúrját is láthatóvá kell tenni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#26) Locutus válasza rottenbull (#24) üzenetére


Locutus
veterán

Ez akkor se azt jelenti amit te írtál... ;)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#27) Locutus válasza Tigerclaw (#25) üzenetére


Locutus
veterán

Ugyan miért?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#28) nyunyu válasza Tigerclaw (#25) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem csak a karaktert kell megvilágítani a billentyűk tetején, hanem a billentyűzet kontúrját is láthatóvá kell tenni.

Fekete alapon fekete arnyekokat nehez eszrevenni.

Miota lecsereltem a billzetem kupakjait feherre, azota sotetben is meg tudom kulonboztetni az egyes gombokat.
Arrol nem is beszelve, hogy a feliratok is olvashatoak a TV fenyenel...

(Nem tudom, akarjak-e rendelni 200db RGB LEDet az epulo billzet projektemhez. :DDD)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29) nyunyu válasza [CsuCsu] (#23) üzenetére


nyunyu
félisten

RGB LEDeket linkeltem, nem komplett dzsunka billzetet.

Tegnap lattam valami kinai elektronikai hulladek tesztet a Logouton, inkabb nem alltam neki kommentalni. :DDD

Ja, amugy Logitech is Kinaban gyartat mar ezer eve.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#30) [CsuCsu] válasza nyunyu (#29) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Oke, de ledek kozott is van minosegi elteres. Felolem meg gyarthatjak akarhol, dzsunkas akkor lesz, ha vacak.

Azt a tesztet meg en is lattam. Hasonlo erzesem akkor van, amikor csapolnak a kinai LEGO-masolatoknak, amik egyebkent kokemeny intellektualis tulajdont is sertenek.

[ Szerkesztve ]

(#31) Stunts666 válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Stunts666
őstag

Az, hogy mit engedhetsz meg magadnak es mit veszel meg magadnak... 2 kulonbozo dolog...

(#32) Scholes9


Scholes9
nagyúr

A 70 milliomodik leütés után pedig megsemmisíti magát a billentyűzet :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#33) nyunyu válasza Scholes9 (#32) üzenetére


nyunyu
félisten

Tenyleg, mekkora otlet.

Billzet firmware nyilvantartja, hogy melyik gombot hanyszor nyomtak meg, aztan ha eleri a limitet, akkor veletlenul elromlik a hattervilagitasa, aztan random karacsonyfat jatszik. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34) duke


duke
aktív tag

Jol nez ki, tetszene, kar hogy nem vezeteknelkuli.

(#35) TTomax válasza rottenbull (#22) üzenetére


TTomax
nagyúr

Ja csak nem ártana szerszàm hozzá,meg idő.Mert nem biztos,hogy azt a kevés szabadidőmet ami van a billentyűzetem szétszerelésével és forrasztgatásával szeretném tölteni.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#36) tDr1v3r válasza TTomax (#11) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Két réz kontakt van benne, ha az egyik nem érintkezik akkor a másikkal még működni fog a kapcsoló. Ami más kérdés, hogy ettől még beragadhat a retektől... elvileg ezekben a Romerekben van valami biszbasz hogy ne bottom outoljon (gondolom valami műanyag hártya vagy valami ilyesmi), de azt mondják hogy amiatt nem fut valami folyamatosan a slidere.

Tekintve hogy a régi billentyűzetek közül is mennyit lehet használni (még nem is IBM-eket, de mondjuk ALPS-os Apple vagy Dell billentyűzetek, vintage Cherry-k) el kéne bírnia a mostaniaknak is a terhelést - már ha nem Kailh kapcsolós a billentyűzet.

Nálad egy un. keychattering jött elő, próbáld meg kitakarítani a kapcsolót sűrített levegővel vagy valami olyan tisztítószerrel ami nem marja a műanyagot.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#37) jaffa 2843 válasza duke (#34) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A vezeték nélküli még mindig nagyon messze van minőségben a vezetékeshez képest. A vezetéknélküliség mindig csak hátrányt jelent mindenben, legyen az egér, billzet vagy fejhallgató.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#38) tal-garius


tal-garius
aktív tag

Kicsit drága :D ennyiért akár vízálló is lehetne.

(#39) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Beteg árazása van. Még fele ennyiért sem lenne semmi realitása, hiába Logitech.
Simán találok harmad ennyiért is nagyon jó billentyűzetet, ami ugyan ezt tudja.

[ Szerkesztve ]

(#40) nyunyu válasza [CsuCsu] (#30) üzenetére


nyunyu
félisten

Oke, de ledek kozott is van minosegi elteres. Felolem meg gyarthatjak akarhol, dzsunkas akkor lesz, ha vacak.

LED kelloen binaris megbizhatosagu: ha tul nagy aramot adsz ra, onnantol nem mukodik. :DDD

Magatol nem szokott tonkremenni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41) duke válasza jaffa 2843 (#37) üzenetére


duke
aktív tag

Nem tudom mire gondolsz, de en semmilyen hatranyat nem tapasztaltam a vezeteknelkulieknek.
Sok even at hasznaltam a logitech, regebbi vezeteknelkuli billentyuzetet, ami meg 27 Mhz -es technikaval ment, de mindenre tokeletes volt. A mostaniak, meg mar 2.4 Ghz -en mennek, ezert nem tudom elkepzelni, hogy barki, barmiben is kulonbseget talaljon, egy vezetekes billentyuhoz kepest.

(#42) nyunyu válasza duke (#41) üzenetére


nyunyu
félisten

Hajaj, masfel evig hasznaltam egy L Cordless Desktop Comfort billzetet.
2 ev utan megszunt mukodni, hiaba tettem bele vadiuj elemet.

Aztan melohelyen egy szinten 27MHz-s HP Bumblebee is ugyanigy halt meg masfel ev utan, de azt a BTC gyartotta. (mint a legtobb brand PChez szallitott billzet+egeret, szoval L csunyan benezte az OEM uzletagat, most meg sirnak, mnt a furdos qrva, hogy nincs eleg forgalmuk.)

2.4GHz-s Unifyingos L K750-nel mar nem voltam ilyen szerencses, az egy honap alatt kinyirta a benne levo toltheto gombelemet :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#43) duke válasza nyunyu (#42) üzenetére


duke
aktív tag

Hat valamit nagyon rosszul csinalsz, ha minden billentyu tonkre megy amihez hozzaersz :DD
Minosegi problemak mindenhol vannak. Nekem is tonkrement ket logitech billentyu is. Csere utan, fel evvel, a masik pont ugy romlott el mint az elso. De ettol meg amig mukodott addig nem tapasztaltam semmilyen hatranyat a vezeteknelkulisegenek.

(#44) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Volt szerencsém ezekhez az új Logitech kapcsolókkal szerelt mechanikus billekhez, és nem valami jók.
Részemről maradok a Cherry MX-nél.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#45) TTomax válasza tDr1v3r (#36) üzenetére


TTomax
nagyúr

Köszönöm! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#46) exedoc


exedoc
senior tag

Kövezzetek meg, de nekem ez a megvilágítás már nagyon csicsa. Az X millió leütésbe meg sose hittem. De még ha igaz is, akkor is rohadtul túlárazott.

(#47) #59070464


#59070464
törölt tag

Piacos.

(#48) Kasya


Kasya
nagyúr

Nekem nagyon tetszik. Vegre nem egy bazariian futurisztikus bill.
Bar meg kivaloan tartja magat a napelemes k750-em, mire a dontesen elgondolkodom, lehet ertelmes aron is lesz.

(#49) McSico


McSico
senior tag

Ennyi pénzért remélem nem spórólják ki a magyar kiosztást. Ezen a téren elég szánalmas a piac. A legolcsóbb kínai vacak is van magyar kiosztással, ezekből a drága cuccokból meg simán kispórólják.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#50) Tigerclaw válasza nyunyu (#28) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, a Macbookok esetén is azért működik, mert nem fekete alapon fekete billentyűzetek vannak, hanem ugye szálcsiszolt alu a háttér és világításból arra is jut. Van kék háttérvilágításos G15-öm és sosem tudtam teljes sötétségben használni (hiába adott extra fényt még a monitor is), míg az MBA-nál ez tökéletes.

Be kell írni a képkeresőbe mondjuk egy G15 nevét, megnézni egy teljesen sötétben készült képet és ugyanezt egy macbook billentyűzetnél. Zongorázni lehet a különbséget.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.