Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .mf


.mf
veterán

Neeem, a Wargaming.net, World of Tanks, vagy a World of Warships nevek csak félrevezetés, nyilván egy My Little Pony Online játékon dolgoznak ;]

Btw, játszik még valaki WoT-tal? Két éve, 56%-os kékként meguntam, hogy P2W lett a játék, sok piroska egyből a grindot kihagyva a megjelenéskor még iszonyat OP és imba tankokkal és arany skulóval nyomul, majd mire az ember normál játékkal is elérne oda, addigra szétnerfelik őket, és jön egy másik ágon valami új imba fantáziajármű, és ez ismétlődik újra meg újra...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#2) oriic válasza .mf (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Földön, vízen, levegőben már harcolhattunk náluk, szóval vagy egy tengeralattjárós, vagy egy űrharcos cucc jön. :DDD

Live-Die-Respawn

(#3) Beniii06 válasza oriic (#2) üzenetére


Beniii06
őstag

Űrhajós elvileg már van: Master of Orion.
A tengeralattjárós poént már sokszor olvastam a 'hajós' fórumokon, hogy az OP CV helyett tegyék be azokat ;]
Ha már van kártyás játék is a Wargamingtől, most World of People-re számítanék vagy olyan mixre, mint a WarThunder, 3-4 játék az egyben, bár amilyen a WG logikája, SerB bármit kitalálhat, World of Moles is jöhet a föld alól:U

"Got any other secret weapons?"

(#4) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

biztos ebbe is beletolják azt a bizonyos RNG-t :C
nesze neked WoWs... évente 1x megyek 1-2 kört a hajókkal, de főleg a Kutuzovval.. csá :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#5) Honzi válasza oriic (#2) üzenetére


Honzi
senior tag

Jövőre úgy néz ki hogy bekerülnek a tengeralattjárók a world of warshipsbe.

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#6) Solten válasza .mf (#1) üzenetére


Solten
addikt

2 ev kihagyas utan raneztem, bar ne tettem volna... :D Az a baj a ruszkikkal hogy elb@sszak azt is ami jol mukodik. Most a konzolossal tolom ott meg nincs annyira elqrvulva a helyzet (nem csesztek el a terkepeket kozelharcos vackokka), de vannak mar aggaszto jelek.

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#7) lofagi


lofagi
addikt

World of Battle Royales!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8) TESCO-Zsömle válasza lofagi (#7) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

World of PUBG? :DDD ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9) #65675776


#65675776
törölt tag

Aztán ebben is addig balancolgatnak majd, hogy a legjobb nyerési esélye a skillekre immunis fizető játékosoknak lesz. Aki meg tudja is, hogy mit csinál, az hajók, hk-k helyett majd szopórollerrel játszik.

(#10) csakzolcs


csakzolcs
tag

Ja és majd ez is olyan lesz mint a WOT, hogy kiadják, utána még 9évig dobálják a betakat :D szánalmas a wargaming.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.