Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Akiket a rendes minőség érdekel azok szedjék le a rawot. Vadállat ahogy kinéz a játék. O.O :C

Live-Die-Respawn

(#2) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

TressFX lesz remélem :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#3) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Az oldalon hol van ez a RAW verzió ? nem találom.. Rossz a link a kép alatt.

Pontosabban ezt írja :

"ILLEGAL REFERER:

http://gamepod.hu/hir/uj_jatkmenet_bemutaton_a_rise_of_the_tomb_raider.html

[Unable to send a mail to the webmaster as no valid email-address has been specified in the general configuration.]"

Szerk:

Ha kimásoljátok a linket úgy jó..
:R

[ Szerkesztve ]

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4) oriic válasza Kicsimix (#3) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem kell kimásolni, elég csak egy entert nyomni a címsorban. Valamiért le van tiltva úgy néz ki itthonról a direkt átirányítás...

Live-Die-Respawn

(#5) Aakisan


Aakisan
aktív tag

Nagyon szép ,biztos lesz olyan jó,mint az 1. része. Egy PS4 kiadást PLS,thx :)

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Azért arra kíváncsi lennék, milyen beszélgetések zajlottak le a stúdióban, amikor látták a rajongók kommentjeit az XBOX exkluzívitás bejelentése után. ;] :P

Attól, hogy a Microsoft megvásárolta őket, még nem fog jó eladást produkálni nekik a játék (Persze az XBOX-osok mindenképp megveszik majd, de egy platform önmagában nem fog rekordbevételt termelni).

Mindenképp kellene a PC és PS4 tulajok pénze is, hogy ezt elérhessék. Az a szerencséjük, hogy nem igazán tudják a játékosok érdemben bojkottálni a PC és PS4 verziók ilyetén módon történő háttérbe szorítását.

Ugyanis azzal, ha dacból - már azért is - nem veszik meg a később érkező PC és PS4 kiadást, akkor abból pont azt a következtetést fogják a készítők levonni, hogy semmi értelme foglalkozniuk velük ezentúl, mert úgysem fog elkelni.

Viszont így legalább az XBOX-osok alaposan bétatesztelik majd a programot, hogy mire kijön PC-re is, addigra talán már nem marad benne annyi hiba. :DDD

Mindent összevetve én nagyon várom már és borzasztó mérges leszek, ha legkésőbb jövő tavasszal nem adják ki PC-re - jöhetne akár egyszerre is a DOOM-mal, mindenképp kelleni fog úgyis mindkettő. ;) :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) Wlac válasza Vistaboy (#6) üzenetére


Wlac
Ármester

Érthető döntés a részükről. A Microsoft nyilván nem kis pénzzel járult hozzá a fejlesztéshez, és a kezdetektől fogva tudja mindenki, hogy az exkluzivitás csak időleges, így hosszabb távon nem kell lemondani a másik két platform játékosainak a pénzéről sem. Olyat pedig még csak nem is hallottam, hogy valaha egy gamer dacból nem vett volna meg egy játékot. Ha érdekli a cucc, és van az adott platformon, akkor előbb utóbb beszerzi. Ami inkább aggasztó a játék esetében, az az X360 támogatása. Amíg a régi platformokat nem engedik el, nem lesz érdemi előrelépés.

Ui: a bétatesztelős dolgot pedig nem hangoztatnám a helyedben, mert tisztán csak flame keltés. Az előző verzió is tökéletesen játszható volt out of the box, minden alapunk megvan azt feltételezni, hogy ezzel sem lesznek hibák.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#8) Vistaboy válasza Wlac (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem véletlenül van smiley mögötte... ;)

MOD: Az pedig egyáltalán nem igaz, hogy kezdetektől tudja mindenki, miszerint PC-re és PS-re is lesz. Ugyanis legelőször egyáltalán nem volt megemlítve, még az XBOX360 sem, egyedül XBOX One exkluzívként jelentették be. Ez okozta a felháborodást. Ami utána jött, miszerint csak időlegesen lesz exkluzív, a készítők azt követően dobták be, hogy enyhítsék a feszültséget. Hivatalosan mind a mai napig nincs megerősítve, hogy lesz XBOX-on kívül másra is.

Ha valóban ki akarják adni, akkor legalább egy rövidke hivatalos közleményben tudassák, hogy "PC és PS4 megjelenés 2016-ban" vagy valami hasonló.

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#9) Vistaboy válasza Wlac (#7) üzenetére


Vistaboy
veterán

Csak hogy megértsd, miről is van szó:

Gamescom 2014: ténylegesen Xbox One exkluzív lett az új Tomb Raider

Vagyis kizárólag csak XBOX One-ra akarták kiadni. Utána módosították, miután olvasták a sok felháborodott PS és PC játékos kommentjeit:

Csak ideiglenesen Xbox exkluzív az új Tomb Raider

Ennyi a történet. Egy dátumot igazán ideböföghetnének, hogy megnyugodhassunk. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#10) Chiller válasza Vistaboy (#9) üzenetére


Chiller
őstag

Tökmindegy, ez a konzolos elszabott játékmenet nem is kell nekem.... felőlem meg is rohadhat XO-n.

QTE, gyűjtögetés, akció, minden van benne, csak TOMB nincs egy szál se. :(((

(#11) Wlac


Wlac
Ármester

Amikor én hallottam a játékról, akkor már mindenki úgy említette, hogy csak időlegesen X1 exkluzív. Azért érdekes, amit te írsz, mert marketing szempontjából nincs értelme a lépésüknek. Ha a kezdetekben X1 exkluzív lett volna csak a játék, akkor nyilván azért, mert a Microsoft fizet, aki meg aligha ment volna bele abba, hogy kiadják a Sony platformjára is, max Xbox 360-ra. Ha viszont szerződés szerint is a kezdetektől csak időleges az exkluzivitás, akkor a készítőknek már a játék bejelentésekor ezt kellett volna szajkózniuk, mivel így szélesebb körben válik ismertté a tény, hogy a játék kapható lesz a platformjukra, ergo szélesebb vásárlói réteg figyel fel rá.

“The wha-"

(#12) Kvelstadt válasza Chiller (#10) üzenetére


Kvelstadt
veterán

+1.
Látványos lesz megint mint az előző rész csak épp tomb nem lesz megint az első rész is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#13) Vistaboy válasza Chiller (#10) üzenetére


Vistaboy
veterán

:DDD

Megértem, én is hasonlóképp éreztem, amikor a farkas már vagy huszadszor ölt meg a buzi QTE miatt. Meg a lövöldözés sem illik hozzá. Ennek ellenére maga a játék nekem jó volt, és mivel ez annak lesz a közvetlen folytatása, így elvárnám, hogy legyen PC-re is, mert így akkor egy félkész franchise-t indítottak el 2013-ban.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#14) S1M0N


S1M0N
senior tag

Én várom PC-re, a 2013-as TR nagy kedvencem, nem hinném, hogy Xbox-on jelenik majd csak meg, azzal a fejlesztők magukat is csúnyán megütnék.
De ha mégis így lesz, akkor elmehetnek a jó édes anyukájukba, én nem veszek konzolt is a PC mellé 1-2 exkluzív cím miatt, ami esetleg tetszene...

(#15) Enton válasza Vistaboy (#13) üzenetére


Enton
addikt

Mintha ilyen még sosem történt volna:

Gears of war, Halo, elég ezt a kettőt felhozni. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#16) TBT válasza Vistaboy (#6) üzenetére


TBT
addikt

Őőőő izé. A hivatalos fórumon a játék főatyja válaszolt a fórumon feltett kérdésekre. Válaszaiból azért leszűrhető, hogy megbánták már ezt a dolgot - sebaj, legalább a következő rész már nem lesz exkluzív. :D
Persze nyíltan ezt így nem jelentheti ki, mert akkor a Micro$$$$oft azonnal megcsapná őket.

De számtalanszor rá is kérdeztek nála, hogy egyáltalán lesz-e PC-s és PS4-es verzió, és ha igen, mikor...
Erre csak annyit mondott, hogy majd pár hónap múlva térjünk erre vissza (november után talán?). A Microsoft szerződése pedig 1 évre szól, szóval 2016 tavaszán nem igazán fog jönni PC-s verzió.
Vagy, ha a Microsoft a Windows 10 miatt megkönyörül a PC-seken, akkor jöhet a PC-s verzió, ja nem, mégsem... Az IT üzletág nem a szívességtételről szól. :D
Inkább indie hulladékokat nyom ki a Microsoft Windows 10 alá, a minőségi Indie címek és a Tomb Raider meg marad X konzolokon. :D
Én is a PC-s verziót várom (remélhetőleg valami CE kiadásban), de várhatóan csak 2016 végén fog eljutni hozzánk leghamarabb, addigra meg már "mindenki" ismerni fogja a sztorit.

Ez meg egy E3-as interjúból van:
A lényeget összeszedtem:
- Szibéria mellett Szíria (sivatagos pálya) a másik fő helyszín, de megfordulunk a Himaláján és a Croft Manorban is (valószínűleg lesznek még más helyek is, bár ez így is több és változatosabb, mint az előző rész)
- Lara útitársa Jonah lesz (persze nem mindig)
- A sírok sokkal nagyobbak és komplexebbek (a csapdák és a fejtörők is visszatérnek)
- Lara csak kis ideig tud a víz alatt maradni és úszni
- Átázott ruhában Lara nem maradhat sokáig nyílt hideg területen, mert megfagy (Szibéria)
- Az átázott öltözék némileg csúszni fog és a vizes felszerelések sem fognak rendesen működni (azaz várni kell, amíg megszárad a csaj)
- Lara képességei és felszerelései ismét fejleszthetőek
- Lara ismét koszolódik, a szerzett sebek ismét meglátszanak rajta, illetve a ruhája (kopik, szakad) és a felszerelése is használódik, természetesen a víz lemossa a koszt és a vért a testéről és a ruhájáról
- A leölt állatokból, az ellenfelektől szerzett zsákmányokból (loot) és bizonyos relikviákból lehet kraftolni
- A mellékküldetések bónusz XP-t adnak
- Visszatér a relikviák gyűjtögetése is (bizonyos cuccokra szükség lesz a kraftoláshoz)
- Bizonyos sírokat (Side Tombs) különféle ellenfelek védelmeznek (az E3-as demóban egy hatalmas medve védte az egyik ilyen sírt)
- Lara öltözéke és felszerelése a helyszíntől függően változik, emellett Larának ebben a részben lesz a legtöbb ruhája

Pletyka szint:
- Nem lesz multiplayer
- Season Pass érkezik a játékhoz, ami további ruhákat és sírokat tesz elérhetővé

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#17) james001 válasza Chiller (#10) üzenetére


james001
veterán

+1. Egyelőre nekem ez ugyanannak tűnik mint az előző rész,csak sok hóval :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#18) Luck Dragon

Nagyon tetszik, remélem PS4-re is kifogják adni. Nagyon jó lett egyszerűen kedvet kaptam hozzá :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#19) UnSkilleD válasza TBT (#16) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

végre nincs multi, észhez tértek

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#20) Kvelstadt válasza UnSkilleD (#19) üzenetére


Kvelstadt
veterán

DLC-be lesz. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#21) CJ4567


CJ4567
veterán

Látom javították azt ami (legalább is engem) zavart az eredeti változatban, legelején elindul a játék, Lara fázik(esőben, ujjatlanban, ami teljesen rendben van), majd később ugyan abban az ujjatlanban ő homokviharban, magasban torony tetején úgy hogy fúj a szél ott eléggé, vagy akár hóban ő ugyanabban az ujjatlanban van. :DDD

No Sana No Life

(#22) keIdor válasza james001 (#17) üzenetére


keIdor
titán

Még a hangok is ugyanazok néhol, pl. amikor felszed egy tárgyat, de ez engem egyáltalán nem zavar.:) Legalább már tudom milyen lesz a kameranézet, irányítás stb.
If it ain't broke, don't try to fix it, vagy hogy van. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) Logen88


Logen88
aktív tag

Ez így estére kellemes meglepetés volt. :C Sokban hasonlít az előző részre, vannak új dolgok is. Részemről várós, PC-re.
Jah és nem tudom ki játszott, de nagyon béna volt. ;]

The Last of Us is a masterpiece.

(#24) McNamara


McNamara
Ármester

Remek lesz!

(#25) energy4ever


energy4ever
addikt

A TressFX verzioszamat lehet tudni? :F

(#26) b.


b.
félisten

Sok öltetett lopott a farcry 3-4 ből.
Azért jó játék lesz, csak messze nem igazi Tomb raider már. Azért szeretni fogom :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#27) Kvelstadt válasza b. (#26) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De még Assassin-os Connor is megtapsolná ahogy fára mászik. :)

Egyébként akárki pénzelte, egy ekkora címmel nem lehet ilyet csinálni hogy csak egy platformon nyit. Durva hogy ott tartunk hogy ilyen simán meg lehet ilyet csinálni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#28) b. válasza Kvelstadt (#27) üzenetére


b.
félisten

Erre 2 szóval lehet válaszolni(sajnos). Pénz és Microsoft :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#29) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

de jó segge van :DDD

lehet tudni, kiről mintázták/modellezték?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) Kvelstadt válasza b. (#28) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ez még akkor is durva.
Másik dolog meg hogy elqrták, lövölde meg xp meg látvány hogy az is vegye akit eddig nem érdekelt a tr ere most a nagyobbik fele meg se tudja venni. :C

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#31) Feverke válasza Kvelstadt (#30) üzenetére


Feverke
tag

Nem mondhatjak hogy jon PCre meg PS4re mert, gondolom az elso fel ev evben, azokra szamitanak akik azt mondjak" dejo ez a jatek de kar hogy csak xone ra van, na mind1 akkor veszek egyet". Utana ha ez lement akkor meg megfejik a ket masik platformot is. Tiszta uzlet:) (a Wii Ut meg majd kutyaba se veszik :( )

nem valasznak akart menni

[ Szerkesztve ]

"In the grim darkness of the far future there is only WAR."

(#32) TBT válasza energy4ever (#25) üzenetére


TBT
addikt

TressFX 3.0 viszi. Elvileg ez már sokkal jobb és minimálisabb FPS dropot okoz, mint az első verzió (Tomb Raider 2013).

#29
Igen, nagy formás feneke lett! A feszülős naciban pedig főleg! :D

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#33) Gainka


Gainka
őstag

Nagyon tetszik ez a havas téma, áhh már imádom :B

És igen, most nem frissen mosott a haja hanem havas volt, a medves esés után vettem észre..

[ Szerkesztve ]

(#34) janos1988


janos1988
addikt

Micsoda tömeg gém. Átvezető videó, egy-két nyíl ellövése, átvezető videó, egy kis ugra bugra etc...

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#35) Blyan válasza - = Zk = - (#29) üzenetére


Blyan
félisten

Elvileg ugyanarrol . mint az első részben.

[link]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#36) TBT válasza Blyan (#35) üzenetére


TBT
addikt

Igen, Camilla adja a hangját megint, viszont most már teljes mértékben róla lett mintázva Lara (test, arc):

Az év elején még twitteren is írta a csaj.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#37) Shing válasza janos1988 (#34) üzenetére


Shing
őstag

+1 Ez eddig 100%-ban ugyan az mint az előző. Unalmas már a sok nyögdécselés és semmivel sem tűnik erősebbnek Lara. A gameplay pedig még mindig gyenge, remélem csak ilyenekkel demoznak. De már ez is sok.

(#38) james001 válasza TBT (#36) üzenetére


james001
veterán

Ja még ő mutatta ezt a képet,kicsit más jut eszébe róla az embernek... ;] De ugye rossz aki rosszra gondol :P

Egyébként Lara itt végre normálisabban néz ki,az előző részben túl "babaarca" volt,itt már nőiesebb.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#39) Gainka válasza Shing (#37) üzenetére


Gainka
őstag

Nyög, Baba arc, büdöset fingik... Egy várhatóan jo grafikával, és jo optimalizált jo pár órás game playt ígérő, és szerintem az átlagosnál, kiemelkedő minöségü játékba már nem is lehet kisebb dolgokba bele kötni mi? Ugyan már. Ez egy ilyen játék kérem szépen...

(#37) Shing Játsz valami férfi karakteres játékkal .... szvsz xd

[ Szerkesztve ]

(#40) james001 válasza Gainka (#39) üzenetére


james001
veterán

Régebbi játékokban igaz hogy ott idősebb volt Lara,de nem nyögött minden másodpercben,normálisabb kinézete is volt,meg azért hosszabbak is voltak a játékidők. Az előző rész is (ha nem gyűjtögetsz) pár óra alatt végigvihető,úgyhogy ki tudja ez mennyire lesz hosszú... Plusz mivel TOMB Raider a címe,hol vannak a TOMB-ok? Eddig csak "túlélő éhezők viadalát" láttunk,egyedül a pár másodperces bemutatóban mutattak kisebb részleteket hogy talán lesznek sírok/kincsek/stb. Ezért is tűnik egyelőre ugyanannak mint az előző rész,mert abban is ezt erőltették inkább és nem a sírrabló oldalt.
De én ahogy írtam itt sokkal kidolgozottabb Lara,látszik hogy többet foglalkoztak vele és már azért nem az a törékeny kislánynak tűnik. Én azért bízok benne hogy jobb játékot dobnak össze mint az előző rész volt,és amiket írtam fentebb nem lesznek igazak :D

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#41) Gainka válasza james001 (#40) üzenetére


Gainka
őstag

Valószínűleg akkor nekem lehet hogy azért jön be ennyire, mert nem hasonlítom az eredeti tombok-hoz!? :)
Szerintem nincs gond a kinézetével, amúgy is a tájat bámultam mindig. Igazábol biztos van valami az elsö mondatomban, mert én inkább talán a többi modern játékhoz hasonlitom, azök között meg még igy is ki emelkedő. szerintem :)

(#42) james001 válasza Gainka (#41) üzenetére


james001
veterán

Én imádom a régi TR részeket,főleg a PS1-es érából,nekem meg lehet ezért nem tetszenek annyira az új részek. Kijátszottam 100%-ra az előző részt egyébként,de nem nagyon tekintettem rá már úgy mint egy Tomb Raider-re. Tényleg túl "modern" lett,meg kissé "irreális". Nekem pl. az nagyon szemet szúrt hogy egy (asszem) 18 éves kislány kinyírja a fél szigetet,aztán csak elkönyveli magában hogy "hát erre születtem,gyilkolásra meg sírrablásra" :DDD Régebbi részben ezt azért lightosabban mutatták be (TR4).
De ez a kép jól mutatja mire gondolok:

Na mindegy mint írtam kíváncsi leszek azért mi lesz ebből a részből,így is meg fogom venni valószínűleg,de csak majd ha kijön PS4-re,addig legalább meglátom mennyire dicsérik az Xboxosok.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#43) Kvelstadt válasza Feverke (#31) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Tudom hogy ez a redndszer, ráadásul nekem box-om van. De ez akkor is felb.sz.
Bár ha jobban belegondolok már külön kell említeni azokat a tr-eket és azeket a tr-eket és ezzel már azt csinálnak amit akarnak…
Èn nem vagyok nagy tomb-os, nem játszottam mindenrésszel, de amivel igen az olyat adott aminek ezek közelébe sem érnek. Úgy szedtem fel mindent hogy meg se eröltettem magam és a cuccokat is maxra húztam, de még felesleg xp-m is maradt úgy hogy meg se kellet kinlódnom érte.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#44) Gainka


Gainka
őstag

18 éves kislány kinyírja a fél szigetet,aztán csak elkönyveli magában hogy "hát erre születtem,gyilkolásra meg sírrablásra" :DDD :C

Végül is igen ebben azért egyet értek, ne még több lövöldözéssel meg 3x annyi ellenséggel állítsanak kihívást....

[ Szerkesztve ]

(#45) TBT válasza james001 (#42) üzenetére


TBT
addikt

21 éves Lara. A mostani részben lesz 22. :))

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

(#46) Kvelstadt válasza Gainka (#44) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De még abban sem volt az a nagy kihívás mert olyan jól lehetett fedezékből harcolni hogy épp hogy megsebeztek. Akkor volt érdekesebb mikor már untam hogy megint megtámadnak és elkezdtem lerohanni őket..

De ami nálam kib.szta a biztosítékot az az ereklye gyűjtés. Raknak sokat az oké de akkor ne egy egyenletes terepre ahol körbeszaladok hogy szétnézzek és simán felszedjem őket közbe. Nameg ott álok az erdőbe és a fűből jön egy csík egy felirattal hogy mit tudok ott felvenni...

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#47) wolfman válasza Kvelstadt (#46) üzenetére


wolfman
veterán

A mai fiataloknak kell ez a sok interakció mutatás meg feliratozás meg még rikítóan körbe is van körvonalazva sokminden, hogy OTTVANBAZE A GOMBA!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#48) MerLinh válasza Kvelstadt (#46) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát sajnos ezek a mai "logikai" játékok ilyenek, egyenes úton nyíl mutatja, hogy merre kell menni. És ha sikerrel jártál akkor buum achievment =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#49) Kvelstadt válasza wolfman (#47) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jut eszembe az az érdekes látás amitől minden (asszem sárga lett és) világított ami el van dugva vagy használni lehet. Na az is nagyon fontos volt a játékba. Oké nem volt muszáj használni de most komolyan, egy kicsit se próbáljunk meg gondolkodni szétnézni?

(#48) MerLinh
Na igen ezek az achivmentek is viccesek. Dark souls 2-be volt egy olyan az elején hogy mikor először meghaltam adott egy first die achi-t. Olyat röhögtem rajta.. :D
Oké hogy ebben a játékban úgy is meg fogsz halni, na de azt is megjutalmazni hogy bamba voltam... :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#50) Nuada herceg válasza - = Zk = - (#2) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Inkább hairworks! Az jobban bevált! ;]

Értem a csíziót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.