Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Panther válasza lezso6 (#100) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hadd ne kelljen mindenkinek elmagyarázni miért, de a lényeg hogy a file inputnak nem adhatok CSS-ből szélességet. Ergo ez sem segítene, ezzel is túl széles lenne a cucc.

MOD: [link], és itt a #1025-ben linkelt kép a lényeg. Ez lesz ha CSS-ből adok szélességet.

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#102) Typhoon47 válasza Panther (#101) üzenetére


Typhoon47
őstag

hjaj istenkém, jó látni , hogy valaki ennyire keni ezt a témát is :B r!

[ Szerkesztve ]

"Education is important but big biceps are importanter"

(#103) Hugo85


Hugo85
aktív tag

Tárgytalan, bocsi... :B

[ Szerkesztve ]

(#104) nyunyu


nyunyu
félisten

Lehet kerni olyan opciot, hogy az automatikus tageliras javitast juzer szinten ki lehessen kapcsolni? :DDD

Szokas szerint /i-vel zartam le egy kepet, erre a hozzaszolas levegere rakta ki a hianyzo /img-et, igy eleg erdekesen nezett ki a vegeredmeny :(

Masik: preview nem lesz?
Akkor legalabb a hozzaszolas elkuldese elott atnezhetnem, hogy elirtam-e valamelyik taget/szmajlit, 5 perces szerkesztesi limit nem mindig eleg a hosszu szosszeneteim ellenorzesere+kijavitasara, plane, ha tobb eliras is van.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#105) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

babicsbalu aláírása görgethető, így elég furán néz ki.

Harrrr!!!!

(#106) Panther válasza Ndruu (#105) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igazad van, javítva! (Ha nem látszik akkor Ctrl+F5 :) )

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#107) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Na, azt hiszem ennél az orbitális nyugalomnál, ami itt van, más nem is bizonyíthatja jobban hogy ismét tökéletes munkát végeztem :DDD

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#108) Racecam válasza Panther (#107) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

:U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#109) Gergő_ válasza Panther (#107) üzenetére


Gergő_
őstag

akkor hozzászólok :D :B
nagyon szokatlan a "Link"- gomb új elhelyezkedése, de ez legyen a legnagyobb probléma

(#110) PhoenixK válasza Gergő_ (#109) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ezzel egyet kell értenem! Szokni kell...
Az átmeneti tesztoldal visszaállításáról nem gondolkodtatok? :U

[ Szerkesztve ]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#111) cousin333 válasza Panther (#107) üzenetére


cousin333
addikt

Na, akkor majd én (megint)...

Jól látom, hogy a smiley-k ("arcocskák" :D) kódjai is megváltoztak (előnyükre)?

Előbb is mondhattam volna, de egy formázási lehetőséget hiányolok: az idézetet. OK, hogy ott a "válasz" gomb, de azon belül is több mondatra, bekezdésre akarnék időnként reagálni, szóval jobb külön-külön.

Nem kellene feltétlenül egyedi megjelenés, esetleg lehetne összefűzve is az eddigiekből. Például én az idézett szövegeket idézőjelbe teszem, mindezt dőlt és OFF stílussal, így:

"Na, azt hiszem ennél az orbitális nyugalomnál, ami itt van, más nem is bizonyíthatja jobban hogy ismét tökéletes munkát végeztem"

Jó lenne, ha nem kellene ennyit kattintgatni, csak egyet... :B

"We spared no expense"

(#112) 7 válasza Panther (#107) üzenetére


7
addikt

Csak nem tudunk hozzászólásokat írni ;]

:DDD

(#113) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Üdv!

Azért írom ide észrevételemet, mert sejtésem szerint ez az új értelmező kavart be a következő esetben. Itt hamarabb észreveszitek.

A képregényes írásomban, épp megjelentettem az új részt és miután rányomtam az okéra, a részt követő minden új bekezdést linkre varázsolt, méghozzá arra az egy részre irányuló linkre. Ezt a következő képpen tette:

így néz ki

a kijelölt részt szúrta be, mindenhova.

A bejegyzést szándékosan nem módosítottam. Ha az illetékesek igényt tartanak rá, meg lehet nézni kivül/belül. Amennyiben ez megtörténik, vagy éppen nincs rá szükség, kérlek értesítsetek, mert akkor javítanám a bejegyzést.

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#114) Hasek válasza Hasek (#113) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Elfogyott a szerkesztési idő, bocsi.(ha kérhetem, összevonja az előzővel, egy erre járó mod?) :(((

Viszont érdekes, hogy két helyre szúrtam be az új rész linkjét, viszont csak a másodiktól kezdve érezte kötelességének, hogy a maradék 120 bekezdésben segítsen. Mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

Üdv. H

(#115) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na máris van egy bug. Vagy feature? ;]

A képeket nem lehet se középre, se jobbra igazítani, mert görgetősek (gondolom CSS overflow: auto; miatt). Meg lehetne csinálni, hogyha meg van adva igazítás, akkor ne legyen a kép görgethető? :R

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#116) lezso6 válasza lezso6 (#115) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Illetve LOGOUT bejegyzéseknél is középre lehetne igazítani vertikálisan a smile-kat? :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#117) Panther válasza Hasek (#113) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ez valószínűleg egy user error: nem zártad le az egyik linket, ezért lett minden linkesítve a teljes anyag végéig.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#118) Panther válasza lezso6 (#115) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Erre a valódi megoldás az, hogy nem kell annél szélesebb képet tenni az írásba, mint ami scrollbar nélkül elfér. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#119) Hasek válasza Panther (#117) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Igen, valószínűleg valami ilyesmi lesz a baj. Most javítás közben is sikerült valamelyik linket elszúrnom, és megismétlődött a jelenet. Köszönöm a válaszodat. :R

Üdv. H

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.