Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bass83


Bass83
csendes tag

Szépek, mint mindig. :C Egy 13 colosra beneveznék szívesen...

(#2) sNORh válasza Bass83 (#1) üzenetére


sNORh
addikt

az nagyon, de a 16-os nemlesz gyenge.. :DD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Ezek is TN+Film TFT sek lehetnek? :U

...

(#4) Stiky


Stiky
senior tag

Kellemes kinézetük lett. És a felszerelhetőségük is lehet több, mint kielégítő.
Reméljük hogy az új, mobil 4000-es radeonok is hamar megjelennek a palettán. :P

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#5) JanR


JanR
addikt

Nya'mi :))

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem kicsit jól néznek ki, az tény :D

(#7) róland


róland
veterán

Mindig is tetszett a Dell XPS sorozata, ami most Studio néven fut tovább.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#8) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Azért inkább ilyet vennék, mint macbookot. :)

(#9) Morden24


Morden24
nagyúr

Kövezzenek meg érte, de ez jóval szebb az új Macbook-nál is.

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Biomokus


Biomokus
tag

Biza,ami szép,az szép. :))

(#11) rudi


rudi
nagyúr

Nocsak, a Dell is nekiáll MacBookszerűséget gyártani! Nagyon helyes! Asus, MSI, Acer, Fu-Si elmehetnének tanulni hozzájuk egy kicsit :)

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) rudi válasza Morden24 (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Fene tudja, élőben kellene látni. Az tuti, hogy ez is nagyon letisztult darab, és a fekete világos betéttel jobban mutat mint a MacBookok szerintem túl világos fémje a fekete kijelzőpanellel, de lehet, hogy túl komor ez a sötét. Jöhetne az a grafitszürke MacBook, amit mindig is szerettem volna :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) (Kolombusz) válasza rudi (#11) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A minőségi, szép notebook mióta szinonima a Macbookkal? Vagy lemaradtam valamiről? :)

(#14) Biomokus válasza (Kolombusz) (#13) üzenetére


Biomokus
tag

A tegnapi MacBook teszt óta. Tán nem jól gondolom? :U :)

(#15) rudi válasza (Kolombusz) (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Gondolom az Airhez hasonló új MacBookról és MacBook Proról. Egyébként minőségben korábban is nagyon ott volt már a Mac, csak ugye mindig a szériák kezdetekor gyermekbetegségek bújtak elő, és korábban még nagyon nem bírta a hardcore júzerek ízlése a másságot. Mostanra javult a helyzet, a tegnapi cikk topicjában egyáltalán nem volt Apple ellenes flame :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) Solten


Solten
addikt

Jajjdeszéép.. :)

Saor Alba

(#17) Napfénysüti

Ez tetszik bár az a rész a zsanér fölött érdekes.

Més que un club!

(#18) Bibby


Bibby
addikt

Nem tudom mi ez a nagy rajongás hirtelen a külsejére, a sima Dell Studio is pont így néz ki és már piacon van egy ideje. :)

[ Szerkesztve ]

Ελευθερια η θανατος

(#19) rudi válasza Bibby (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen, az is egy rohadt jól eltalált sorozat, de szerintem azért van több lényeges eltérés, közte és a Studi XPS között. Például az oldalarány, a billentyűzet kialakítása. Plusz ott az egyedi zsanér, a gép eleje szögletesebb, a felső borítása ívesebb lett.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) Bibby válasza rudi (#19) üzenetére


Bibby
addikt

Persze, értem én, valamivel kimunkáltabb lett a külseje+jobb anyagokat használtak ahogy illik is, de azért észvesztő különbségek nincsenek és igen az eredeti is nagyon szép. :K
sima - XPS
sima - XPS

Ελευθερια η θανατος

(#21) Morden24 válasza rudi (#12) üzenetére


Morden24
nagyúr

Nekem mondjuk már a billentyűzetnél eldől a kérdés, de merem mondani, hogy jobban bejön ez az indusztriálisabb, kicsit férfiasabb és modernebb megjelenés, mint az Apple-féle unisex-uniclass-uniage dolog.

De teljesen igazad van, egymás mellé kéne tenni őket. Hajrá :DD

Sectumsempra - For Enemies

(#22) peti85


peti85
senior tag

A Stiudio nem is drága! 180-200 között egész jó darabokat adnak, 4(!) év garral.

HP Elitebook 8560w DreamColor | Realme GT Master Edition | Samsung Watch 5 Pro | Panasonic P50S10E | nVIDIA SHIELD TV 2015 | Polk MagniFi MAX

(#23) aeroxr


aeroxr
tag

Azért 2009 körül el lehetne már hagyni a d-sub csatlakozót :Y

The truth is out there.

(#24) shadeofme


shadeofme
tag

Annak a zsanernak tenyleg egy kicsit sufniajto hangulata van. :)
De ezt kiveve tenyleg nagyon jol nez ki.
Amugy en is eljatszadoztam a Dell laptop konfiguralojaval parszor, csak a jo aron idulo gepbol valahogy mindig bazi draga lett. :D

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

(#25) róland válasza shadeofme (#24) üzenetére


róland
veterán

1500,- USD aaltt tudtam tartani akonfigurátorban az árat. S ebben már a 16-os 1920*1080-as, Radeon-os gép volt.

Igaz máshoz nem nyúltam, de a többi komponens elég önmagában.

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#26) xedos


xedos
addikt

Érdemes még megnézni a Lenovo ideapad U seriest is.
Hasonló letisztult design: [link]

További képek : [link]

[ Szerkesztve ]

(#27) rudi válasza xedos (#26) üzenetére


rudi
nagyúr

Jaja, azok is szép gépek! Egyszer nagyon szívesen kiraknám valami forgalmas helyre a Dell, Lenovo, Sony, Apple notebookjait az Acer, Asus, Fu-Si, MSI és többiek notebookjai mellé, hogy az arra járó átlagos járókelők rakják őket tetszési sorrendbe. Lehet mindjárt csinálok is egy notebookszépségversenyes szavazásos topicot :)

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#28) Morden24 válasza rudi (#27) üzenetére


Morden24
nagyúr

Én támogatnám az ötletet :C

Sectumsempra - For Enemies

(#29) Biomokus


Biomokus
tag

Legyen szavazás! :K :D

(#30) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagyon jó gépek lesznek.
A dizájn nagyon eltalált, elegáns.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#31) |AP|


|AP|
veterán

Csak az itthoni árára leszek kíváncsi... Nem gondolnám, hogy 300 körül elérhető lesz...

(#32) rudi válasza Biomokus (#29) üzenetére


rudi
nagyúr

Valamelyik hazai pályában lesz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#33) Biomokus válasza rudi (#32) üzenetére


Biomokus
tag

Tutijó! :C :C

(#34) Csepy


Csepy
senior tag

Kövzzetek meg, de ezerszer inkább XPS M1330-at vennék (újra), ha lehetne választanom.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#35) aszkeeta


aszkeeta
tag

Cépek a notik

ASUS A636N PDA Eladó Érd. Priviben<>Gamertag : Szkubi<>Tdunick: RohamDroid

(#36) Stehe válasza Devid_81 (#3) üzenetére


Stehe
aktív tag

Ahogy láttam, ezekben már LED-es kijelző van...

(#37) dokkaab


dokkaab
csendes tag

Sziaszotok! Tegnap olvastam, hogy jönnek az új Studio Xps gépek. Kérdésem az lenne, hogy mikortól lesznek elérhetők Magyarországon, és hogy mennyire lesznek személyre szabhatók. Engem leginkább a 16-os széria érdekelne, na meg az ára. A Dell Store-ba nekem is elég baráti áron sikerült összeállítani az általam elképzelt gépet, de attól félek itt nálunk már nem lesz ilyen jó a helyzet.

(#38) Csepy válasza Stehe (#36) üzenetére


Csepy
senior tag

Ami TN+film panelos, csak a megvilágítás már nem CCFL-es, hanem WLED-es.
(pont mint a jobb M1330-asokban)

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#39) D-LAN|FuRioN


D-LAN|FuRioN
aktív tag

Tetszetősek ezek a gépek is! Macbook mellett ez az ami még megállja a helyét nálam ebben a kategóriában. Mondjuk a Mac -emet nem cserélném le semmi pénzért, mert nagyon megszerettem. Viszont ezek is szupik lettek! Tetszik a DELL -be, hogy a vásárlásnál kicsit te is belenyúlhatsz a konfigba. Ezt hiányolom az Apple részéről :( Nagyon örültem volna ha felárért beletetethetem a megvilágított billentyűzetet az alapverzióba. :))

\'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

(#40) Atom_Anti


Atom_Anti
senior tag

Nagyon szep, nagyon tetszik :R ! Elgondolkoztam hogy milyen jo lenne lecserelni a D610 em egy ilyenre :N. Akarhogy is uj gepet mar csak SSD meghajtoval vennek, szoval varok mig lesz vmi gyors 0.5-1TB-os megfizetheto aron.

(#41) velizare válasza aeroxr (#23) üzenetére


velizare
nagyúr

én szeretem ha minél több kütyü lóg le róla. igazából sosem lehet tudni, mivel kell bedugnod.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#42) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Címben: "Érkeztek"
Szövegben: "Lesznek elérhetők" (természetesen közelebbi meghat. nélkül)
----- Engem zavar az ilyesmi. Baj? :W

[ Szerkesztve ]

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#43) Athanáz9 válasza Atom_Anti (#40) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Üdv. Ezt 9 napja írtad. Mondj egy tippet, mikorra tippeled.
"Minden enyém, csak a tűrés nem".
:W

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#44) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Üdv minden hallgataginak.
Én félnaponként majd mindig benézek.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#45) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Például ma is.
Üdv, hallgatagi urak.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#46) sowi válasza Csepy (#34) üzenetére


sowi
őstag

pedig eloben ezek is nagyon jol neznek ki :)

Anytime, anywhere, any war ... if the price is right

(#47) dokkaab


dokkaab
csendes tag

Én is naponta 2x benézek, de semmi változás :(

(#48) Athanáz9 válasza dokkaab (#47) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Nézzünk be minnél többen, minél gyakrabban.
Ne hagyjuk hallgatni a hallgatagi urakat.
Még, még több információt.
Kösz.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#49) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Egy újabb nap elteltével: detto!

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#50) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Ezentúl csak 3 naponként jövök, hallgatagi urak.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.