Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kasya


Kasya
nagyúr

Dizajn nekem LG G2-G3 korabeli telefont idez, ami nem gond. A kamera viszont ocsmany, ahogy kiall.
Az ara valahogy gondoltam, hogy nem lesz olcsobb...

(#2) *Mukeey*


*Mukeey*
addikt

Nagyon korrekt készülékek!

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#3) golyós


golyós
őstag

Nagyon vártam erre rögtön egy csalódás: 18:9 képarány.
Miért kell eröltetni?
Megvárom amíg kézbefogom de ha olyan lesz mint az S8 és Note8 akkor felejtős, jó áron egy Mate9 (még 2évig bőven elég lesz) vagy megvárom a Xiaomi Note 5-t.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#4) papi77


papi77
addikt

Kár a jack hiányáért :( Akkor legalább a sima 10-et forgalmaznák itthon,abban van!
SD meg csak a duálokban...ez meg mi? :U

Az első: NOKIA 1611

(#5) ABal


ABal
őstag

A nagyobb kijelzőre jutott a kisebb felbontás?

"Mi a rosszabb, a tudatlanság vagy a közöny?" "Nem tudom, és nem is érdekel!"

(#6) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Kéremszépen
A kirin 970 mindenkit le aláz

link

(#7) Looserke


Looserke
őstag

Mi az hogy a sima Mate 10 nem lesz kapható?

(#8) atikó


atikó
őstag

nagyon vártam a telefont (a prot főleg) és ordibálok a méregtől :W :W miért kellett üveghátlapot rátenni, a fém az egyik vonzerő szerintem a mate szériában. remélem a voda vagy a magenta fogja árulni.

(#5) ABal : a kijelző felbontás elég érdekes én fordítva csináltam volna.

[ Szerkesztve ]

(#9) janeszgol


janeszgol
félisten

NEm rossz, hozta a Huawei a formáját. Tetszenek a telefonok. Várom a részleteket.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#10) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Kár, hogy árban is túlnőnek a konkurencián :) Nagyváros!

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#11) #06658560 válasza atikó (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Én is.

Minek egy LCD panelbe W subpixel?

(#12) balgab84


balgab84
aktív tag

Unalmas lett....

(#13) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Korrekt.
Ha az alap verzió 128GB, akkor tényleg nem baj, hogy kimaradt a bővíthetőség.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#14) twohacker2


twohacker2
csendes tag

És ez lenne az  konkurense? 😂 Nem lett rossz telefon, de épphogy csak a samsung S8-al tud versenyezni :) Képmutatás, szidja az -t amiért nem rak az iPhone-ba jack csatlakozót, aztán ugyan azt csinálja. 😄

[ Szerkesztve ]

(#15) atike


atike
nagyúr

Durva. Minden paramétere.... Sajnos az ára is... A videó alapján finoman szólva is ujjlenyomat gyűjtő a hátlap... :DDD Várom a tesztet mind a Pro-ról, mind a "simáról"...

(#16) tipuka


tipuka
addikt

emui 8.0 alatt aktív már a betű az alkalmazás ikonok alatt, vagy csak ikonra kattintva nyilik meg az alkalmazás? :D (én mindig a betűkre kattolok) - tibcsi mindjárt itt lesz :D

(#17) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Remekül néz ki a telefon, és látszik, hogy beállt a flagship sorba megint. Szomorú a jack elhagyása, viszont a két kamera azért elég durva lesz 2x 1.6-os apertúrával. Örülök, hogy meglépték a 4000mAh-t, már csak a Qi töltés hiánya/megléte a kérdéses.

Finn the human

(#18) n2066


n2066
tag

Nekem a P9 Plus is olyan fürge és pöpec, mint 1 éve, amikor vettem....

Vigyázz, mit kívánsz, még valóra válik! Beware your wishes they might come true!

(#19) Polarstar


Polarstar
nagyúr

No Jack, No Buy! :D

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20) Aryon87


Aryon87
félisten

Ahogy várható volt, a jack csatit hagyjuk el hülyeség tényleg ragályos.. 2 márka maradt hű hozzá: az LG és Samu, de jövőre azok is ledobják ez egyértelmű

A telefonok nagyon bejönnek, legyen a sima vagy a Pro. De nem, nem váltok :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#21) atike


atike
nagyúr

"A fókusz azonban egyértelműen a Mate 10 Próra irányul, de ha alaposan megnézzük a sima Mate 10-et, akkor látni fogjuk, hogy az eltérések kizárólag a külsőt érintik"

Ez tény? Az azért örömteli, ha a normál másban nem fog különbözni, csak tényleg a kijelzőben ... Remélhetőleg árban kedvezőbb is lesz...

(#22) tibcsi0407 válasza tipuka (#16) üzenetére


tibcsi0407
félisten

:DDD
Egyből kiszúrja a szemem. ;]

Végignéztem a launch eventet. Nagyvonalakban: Kurv@ jó lett ez a telefon!

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#23) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Hűűűű, a Mate 10 Pro nagyon ütős, lehet megvan a következő telefonom. :)

Megyen!

(#24) sid87


sid87
senior tag

Ezek alapján nem tudom miért választanám ezt bármi más helyett. :U

iPhone 12 Pro Max (Telenor) | Apple Watch S6 | iPad Pro 10.5 | MacBook Air M1 16Gb | Pana Lumix LX100II | burgerem.blog.hu

(#25) #16820480


#16820480
törölt tag

Nem lett nagy durranás szerintem. Próbáltak mindent belesűríteni, ami idén megjelent a konkurenciánál, de kicsit olyan ötlettelen számomra a végtermék.

(#26) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Tetszik a Mate 10 Pro és a EMUI Desktop is jó lesz később. Csak az üveg hátlapot felejtenék már el. Jó,
most is az van, de akkor is :D

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#27) gery2123


gery2123
őstag

A mate 10 pro kíváncsivá tett azért. Nekem külsőleg tetszik, jó látni hogy nem csak a hajlított kijelző megy kerekítve homoritva.....
Jack fájó pont de igazából lényegtelen hogy egyszer többször dugom be a töltőt.... (Jobb lenne Jack csatlakozóval de mindenki megy ebbe az irányba)
Az ár annyi amennyi várjuk a tesztet és az élő nyomkodást. :)

-- PSN_ID: GerY2123

(#28) #04441088 válasza CptAdamica (#23) üzenetére


#04441088
törölt tag

Ha lesz majd róla teszt és megfelel mindenben számomra, akkor én is erre váltok.

(#29) joey04


joey04
titán

így, hogy 6" mindkettő, inkább a 16:9-es kéne...ugyanakkora méret mellett hasznosabb a 16:9, mint a 18:9.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#30) Aryon87 válasza ghiottone (#26) üzenetére


Aryon87
félisten

Az uveg az uj design. Inkabb a jack elhagyasat felejtenek el. Ertem en hogy kell az a 2 centis hely, de nah...
De a Pro kell(ene) nekem, abbol is a kek :))

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#31) sirály69


sirály69
őstag

Nem láttam... Infra van benne vajon? :F

Szerver Hosting Debrecenben

(#32) Benetnes


Benetnes
tag

Porsche Mate 10 -1395 euró

(#33) tipuka válasza tibcsi0407 (#22) üzenetére


tipuka
addikt

na és a választ tudod esetleg? :DDD

(#34) janeszgol válasza #16820480 (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Én úgy láttam, a konkurencia kompromisszuma. Tehát keskenykávás, de nem Edge, hátul van az FP, de a kamerák alatt stb. Lehet olvasnak fórumokat.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#35) babosmiki


babosmiki
addikt

Szerintem igen jók lettek! :R Ami nekem hiányzik az ip68 és a vezeték nélküli töltés.. :((( Viszont a Pc módra igen kíváncsi vagyok, nem semmi, hogy dokkoló nélkül megoldották! :Y És, hogy a kijelzőt is használhatod egérnek, touch panelnek, nem semmi.. :C

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#36) stilo18


stilo18
addikt

Nem is értem ezt a felbontás dolgot... :F

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#37) madd dogg


madd dogg
senior tag

Kérdés: van benne QI?

(#38) babosmiki válasza madd dogg (#37) üzenetére


babosmiki
addikt

Nincs..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#39) tibcsi0407 válasza tipuka (#33) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Persze, launcher cserével nyilván menni fog a dolog. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#40) batai15


batai15
félisten

Hát ez ronda. Na meg dex copy. Kellene valami droid szinten egységes desktop megoldás mert ezek nem valami eletkepesek önmagukban.

(#41) oxide83


oxide83
aktív tag

Jó lenne tudni milyen méretű szenzort építettek be illetve mi az egy pixel mérete, ennek függvényében lehetne tudni hogy a kamera igazán felveszi e a versenyt a nagyokkal vagy valahol a középmezőnyben kullog...

(#42) Pipiripi válasza golyós (#3) üzenetére


Pipiripi
senior tag

"A fókusz azonban egyértelműen a Mate 10 Próra irányul, de ha alaposan megnézzük a sima Mate 10-et, akkor látni fogjuk, hogy az eltérések kizárólag a külsőt érintik, mert a Huawei-nél úgy döntöttek, hogy bár most a 18:9-es kijelzővel szerelt telefonok számítanak menőnek, bizonyára lesznek, akik maradnának a jól bevált képaránynál. És a Mate 10 pont ezt hozza, ugyanaz a hardver, ugyanazok a funkciók, de a kijelző 5,9 hüvelykes, 16:9-es felbontású, hogy azoknak is legyen opciójuk, akik a valamiért ezt a nyújtott megjelenítőt nem favorizálják."

(#43) leslie23 válasza batai15 (#40) üzenetére


leslie23
tag

Win10 on ARM ;] Android mellett dokkolva használható lenne. mekkorát ütne. :C

amúgy külsőre nekem nem tetszik, de brutál a hardware, az biztos. :)

(#44) Swinegod


Swinegod
őstag

Istenesen elb**ták ezt is

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#45) ghiottone válasza Aryon87 (#30) üzenetére


ghiottone
nagyúr

U11 pápá? :DDD

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#46) tibcsi0407 válasza oxide83 (#41) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Majd a valós tesztek alapján derül ki. Nagyon sok múlik a szoftveren. Az, hogy mind a két kamera f/1.6-os, nagyon sokat számíthat a low light képeknél.

https://utdetailing.hu/

(#47) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Hozzá a minimumot ami egy flagship készüléktől elvárható. De ezen kívül semmi nincs benne. Ha nem RGB az OLED, akkor szánalom kategória szerintem a felbontás.

Ráadásul kisebb kijelzőt kapott szélességben mindkettő modell,mint a mate 9. Ezzel oda is veszett a Mate sorozat mérete, amivel szinte külön kategória volt.

Sajnos az A73 lemaradt, ezt megértem. De lett helyette most még haszontalan AI. Hát meglátjuk mit hoznak ki ebből. De szerintem nem egy év múlva lesz gyümölcse.

Én biztos várnék mostmár a 2018- as készülékekre. De ott az iPhone, vagy egy már beesett áru idei modell is jobb döntés szerintem mint ez.

Persze majd a tesztek után lehet más lesz a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#48) tipuka válasza tibcsi0407 (#39) üzenetére


tipuka
addikt

de nem akarom lecserélni :D

(#49) atikó válasza leslie23 (#43) üzenetére


atikó
őstag

Az asus megoldotta es nem aratott sikert.

(#50) #16820480 válasza janeszgol (#34) üzenetére


#16820480
törölt tag

Igen, de ezek mellett a Dex copy, meg az aktuális buzzword lobogtatás, meg ilyesmik nekem nem önnek be igazából.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.