Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) electrodoki


electrodoki
aktív tag

Nekem PROTREK-em van, igaz már nem mai, de a legstrapabíróbb óra evör...

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#2) WinstonWolf válasza electrodoki (#1) üzenetére


WinstonWolf
senior tag

Az lenne igazán nagy dobás, ha napelemes okosórát is csinálnának. Persze nem tudná teljesen feltölteni, az tuti, de üzemidőnövelőnek jó lenne...

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#3) pulutodurumo válasza WinstonWolf (#2) üzenetére


pulutodurumo
őstag

És a Casio nem egy napelemes órát gyárt, a tudás megvan. Kérdés hogy egy ilyen kijelző alá hogyan lehet (ha egyáltalán) berakni.

Más. A WR50 méter, vagy 5 ATM egy besorolás, nagyjából 2m mélyen lehet benne úszkálni. Ötven méter mélyre WR 300-as vagy durvább óra való.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#4) szupermacs


szupermacs
veterán

Kondihoz milyen órát tudtok ajánlani? Egy ilyet, vagy valami hagyományost? Utóbbiból van olyan, ami pulzust is mutat?

(#5) T0rnad0 válasza pulutodurumo (#3) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem nem nagyon tudnák belerakni. Max az óra hátlapjára tehetnének egy nagyobb napelemet. Igaz így is le kellene venni, mint töltéskor, de legalább a lehetőség adott lenne.

Z Fold 4

(#6) nalaca000 válasza T0rnad0 (#5) üzenetére


nalaca000
tag

De az órába belerakhatnának egy rotort, ami a mozgási energiát elektromossá alakítja.
Kicsit növelné a vastagságát, de használat közben folyamatosan töltené. És nem függ a napfénytől.

A világ egyik legnagyobb problémája, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosok meg mindenben kételkednek!

(#7) T. Almeida válasza szupermacs (#4) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Kondihoz? Csak kíváncsiságképpen, ott mit mér az óra? csak a pulzust?

Ha pontos pulzusmérés kell, akkor csak olyan óra jöhet számításba, amihez mellkasi pánt is tartozik. A csuklón mérő órák sportolás közben teljesen megbízhatatlanul és pontoatlanul működnek.

(#8) T0rnad0 válasza nalaca000 (#6) üzenetére


T0rnad0
addikt

"Elegánsabb" órában tudnám elképzelni, szerintem egy Pro Trek/G-Shock -ba nem fognak ilyen fajta mozgó alkatrészeket rakni.

Z Fold 4

(#9) szupermacs válasza T. Almeida (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Mennyire pontatlan? Mert a gépeken van pulzusmérő, az általában jó szokott lenni. Azokhoz képest mennyi az eltérés?

(#10) Hadrian válasza electrodoki (#1) üzenetére


Hadrian
tag

Nekem G-shock. Versenyeztessük meg őket. :)

(#11) Hadrian válasza pulutodurumo (#3) üzenetére


Hadrian
tag

Valami hasonlóra gondolsz?
https://www.g-shock.eu/euro/watches/master-of-g/gpr-b1000-1er/

(#12) Hadrian válasza nalaca000 (#6) üzenetére


Hadrian
tag

A Seikonak és a Tissotnak is van ilyenje, egy sima analóg kvarcóra meghajtásához is épp hogy elég energiát tud előállítani. Még ha egész nap lóbálnád a kezed, akkor is kevés lenne egy okosórához.

(#13) pulutodurumo válasza Hadrian (#12) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Az éppen hogy elég enyhe túlzás. Fél évre elég kakaót bele lehet tenni egy-két nap aktív használattal.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#14) kovacs65


kovacs65
senior tag

[link]

[link]

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#15) T0rnad0 válasza kovacs65 (#14) üzenetére


T0rnad0
addikt

[link]

Z Fold 4

(#16) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Casio - kvázi jó :K

(#17) T. Almeida válasza szupermacs (#9) üzenetére


T. Almeida
senior tag

Bocs a késői válaszért.

Baromi pontatlan.
Állandó terheléssel a Poláron szépem mutatja a 145-150-es pulzust, az Amazfitem meg 130 és 180 között látszólag random. Igaz, nem szorítom állatmód a csuklómhoz, de az kényelmetlen is lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.