Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Ezt a 120 000 mintát nem értem. :F
Milyen filmekből vett képminták ezek? Egy filmben több a képkocka, és filmből is több van ennyinél...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) Gabir


Gabir
aktív tag

A külső szép, letisztult, tetszik.

(#3) Acélfarkas válasza pilóta (#1) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Ezt én se igazán értem, parasztvakitásnak tűnik.
A lejátszó viszont korrektül néz ki, nem csicsázták ki. Tetszik.

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#4) erdoke


erdoke
titán

"Az alacsonyabb felbontású anyagok felskálázására is képes"
Ennyit tud, nem látok arra utalást, hogy a majdani 4k BD-nek kellene eljutnia a készülékre.

A legjobb aláírás a héten

(#5) ALBY


ALBY
senior tag

Az egyszerű felskálázás a képessége ha jól értem. Kedves plusz apróság, de ha 4K TV-m lenne már valami furcsaság folytán, inkább az AV erősítőre bíznám a skálázást (esetleg TV-re (próba cseresznye), vagy HTPC), és még nem vennék meg egy 4K natív lejátszására amúgy nem alkalmas új lejátszót.
A 7.1 analóg kimenetek és dekóder nem gyakori mostanság, pedig nagyon hasznos lehet régebbi komolyabb AV erősítők mellé. Szerintem még mindig nem érdemes kiszállni egy régi nagy-vasból csak a HD dekóderek kedvéért ha amúgy az erősítő blokkok megfelelnek.
(HDMI-s erősítő mellé persze kidobott pénz a soha be nem kapcsolt alkatrész.)

Ez amúgy jó gépnek tűnik, csak kicsit olyan mintha két technológiai lépcsőfok közt állnánk vele, vagy inkább a lépcsőfokba rúgnánk, fellépésre még nem igazán jó, lentebbről meg túl $ok.
A türelem tornaterem :K

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#6) Plexicushio válasza ALBY (#5) üzenetére


Plexicushio
senior tag

A 7.1 analóg kimenetek és dekóder nem gyakori mostanság, pedig nagyon hasznos lehet régebbi komolyabb AV erősítők mellé.

Nos, amennyit el kellene költeni arra a hét pár normális összekötő kábelre, azt a pénz lehet okosabb lenne egy új AV erősítőbe tenni +1 kábelbe, amiben valószínűleg jobb is lesz a D/A konverter mint ebben.

[ Szerkesztve ]

(#7) LASERwin


LASERwin
csendes tag

Szép, nagyon letisztult a design. Viszont a BDT-500-assal összehasonlítva alig-alig történt előrelépés (sőt, ha mivel nincs 4K TV-m, ezért számomra ami történt, az sem releváns) így a jelenlegi euro árfolyammal számolva nem igazán gondolom, hogy megérné a 2-szeres árat. Persze mindenkinek ízlések és pofonok, de ár/érték arányban még mindig azt gondolom, hogy az 500-as messze veri a BD-player mezőny legjavát... :)

LASERwin

(#8) allinterez


allinterez
csendes tag

Nagyon korrekt kívülről, minden elismerésem. 4k-s TV hiányában még korainak tartom ilyen cuccal előrukkolni, főleg, hogy 1-2 kivétellel csak most kezdtek el UHD-s filmeket csinálni :DD

(#9) dezz válasza pilóta (#1) üzenetére


dezz
nagyúr

Nem egész képkockák, hanem apró képrészletek.

(#10) MAVOS válasza allinterez (#8) üzenetére


MAVOS
csendes tag

egyetértek! Nálam is az 500-as muzsikál, a DAC-ok rendesen teszik a dolgukat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.