Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#78) ViZion válasza Dhampir (#71) üzenetére


ViZion
félisten

Kiexportáltam a régi levelezéseket, 107 GB a mentés... Jelenlegi levélállomány kb. 40 GB... Ezzel már tud élni a Thunderbird, míg apple levelezőnél azt sem tudtam mi mennyi, nem is számított. Jól működött a kereső, meg minden, mintha csak új lett volna. Elődöm semmi levelet nem törölt ki, sajnos minden infó mailben megy, a kereső nagyon fontos. Én mindent kinyomtatok és a rendeléshez tűzök, több meló, de ki tudom exportálni a leveleket legalább.

Dave™: win 7 jó ma is, aránylag szép is (a gagyi start gömböt leszámítva), itt legalább próbálkoztak vizuálisan elérni a kb. 2008-as Compiz fusion szintet... ja, azt nem sikerült ;] OK, Aero volt.
A 8-10 nekem nem tetszik, ez az erőltetett minimalizmus, a kényszeres metro (ami csak elő-előkerül, ha ki is kapcsolom) engem zavar. Maradt a 7, asszony kapott céges 8.1-et, de nem frissítettem 10-re neki sem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.