Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) saelin


saelin
veterán

Ipari hulladék, ezen nincs mit szépíteni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) Tressy


Tressy
senior tag

Kindle Kobo stb eszközökre van coolreader (igen ami androidon is van)ami sokkal jobb a gyárinál.Tud éjszakai módot illetve akár forgatást is

(#23) floatr


floatr
veterán

Gagyi, drága, nevetséges. Nem a telekom tehet róla, de kár volt egyáltalán foglalkozni vele.

(#24) ivana válasza HuMarc (#16) üzenetére


ivana
Ármester

Nem tudom mi értelme lenne egy ereaderen a fekete alapon fehér betűknek. (Ellentétben az lcd-vel ahol szvsz elengedhetetlen, nem tudom ki találta ki a fehér alapú fekete betűs témákat, de sokkal jobban szeretem a sötét témákat, pl.: KDE obsidian coast)

[ Szerkesztve ]

(#25) vtechun


vtechun
veterán

Hátha kijön majd valamiféle előfizetés mellé, mintegy ajándékként, ahogyan eleinte is adták ingyen egy-két mobilhoz :)

(#26) Garold


Garold
senior tag

Én ingyen kaptam az ingyen telefonom mellé a karácsonyi akcióban. Annyit megért! :DDD

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#27) doc


doc
nagyúr

Nemetorszagban is rajott az 'anyaceg' hogy ez igy nem fog menni, es 20 euroert (DHL-es szallitassal egyutt) kiszorta oket, el is kapkodtak pillanatok alatt (az enyem is onnan van), annyit megert, tobbet nem...

(#28) esox válasza doc (#27) üzenetére


esox
senior tag

Én is akkor vettem. Gyerekeknek tökéletes választás. Szülő felpakolja azt a pár könyvet, amit a gyerkőc választ és kész. 6 ezret maximálisan megért.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#29) doc válasza esox (#28) üzenetére


doc
nagyúr

nalunk a Zasszonynak lett recepteskonyv, szereti :)
csak az 5 konyves limit eleg nagy marhasag, anelkul sokkal jobb lenne

(#30) floatr válasza doc (#29) üzenetére


floatr
veterán

Hát több értelme lenne neki, ha valaki hekkelne rá egy e-pub readert :D

(#31) doc válasza floatr (#30) üzenetére


doc
nagyúr

az szerintem eselytelen, ez a hardware ennyit tud... nem azert nincs rajta epub olvaso mert a txtr programozoi nem tudjak hogy kell, hanem mert a hardware (pont az olcsosaga miatt) abszolut minimalis, erre kepes

(#32) Findzs


Findzs
addikt

hogy lett 3 ezerből 18 ezer? :U

ezért az árért tényleg felejtős

ami tetszett:

- színes hátlap

mert olyan sokat nézzük a készülék hátlapját :B

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33) esox válasza floatr (#30) üzenetére


esox
senior tag

A txtr-en bitmap formában léteznek az oldalak, ezért kell az androidos app még betűméret növeléshez is.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#34) floatr válasza esox (#33) üzenetére


floatr
veterán

Ezzel már akkor tisztában voltam, amikor még csak pletyka volt h 5eft körüli áron nyomják majd. De sztem beszéltük is annak idején, mert azon akadtunk fel először h minek kell hozzá telefon párosítva.

Erre mondtam, hogy az epub olvasó szoftnak több értelme lenne, de ha a vas tényleg ennyire hulladék, hogy ez meghaladja a tudását, akkor ennyi pénz még nagyobb rablás, mint amit elsőre gondolna az ember. A "gagyi" tft readerekben sokkal ütőképesebb alapok vannak, és feleannyiért mérik őket.

[ Szerkesztve ]

(#35) Napfénysüti

Hihetetlen hogy ennyiért árulják. Ilyen áron totál bukta, remélem rajtuk is marad.

Més que un club!

(#36) Blasius0704


Blasius0704
tag

Anyum kapott ilyet az 50.szülinapjára. Szereti, használja nekem meg 1600 forint havonta 12hónapig. Annyira nem gáz sztm.

(#37) zsloti


zsloti
senior tag

Én is telefonhoz kaptam a minap ajándékba a T től
Ám az miért van hogy a betűk méretét nem tudom állítani?
Akármit állítok be a telefonon ,hogy mekkorába küldje át csak egy méretbe képes rá:(
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#38) Pete55555 válasza Blasius0704 (#36) üzenetére


Pete55555
addikt

Annyiért olyat is vehettél volna, amit nem fog 2 hét múlva hozzádvágni Édesanyád :U

...Szeretem leracsniztatni...

(#39) Napfénysüti válasza Pete55555 (#38) üzenetére

Én hirtelen azt hittem hogy összesen 1600 Ft-ért vette, annyit még megér. Na de 19200-at... :(

Més que un club!

(#40) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Anno a beharangozott ár miatt sokan várták, nos ez így elég nagy fail lett.

<< Heimdal >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.