Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BE4GLE


BE4GLE
aktív tag

Kár. Pedig a neve tetszik. :DDD

Redmi Note 9 Pro

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Kár érte, mert számomra az ár/érték arány miatt elbukott.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Pete55555


Pete55555
addikt

3 ezerért még jó is lenne, de 20-ért?
Ez a vevő totális hülyének nézése. Gratulálok Telekom.

...Szeretem leracsniztatni...

(#4) bteebi


bteebi
veterán

"A Magyar Telekom kínálatában előfizetés és hűségnyilatkozat nélkül 19 920 forintért kapható jelenleg, illetve a webshopról rendelve 17 928 forintba kerül a készülék."

Hogy mennyi? :Y (facepalm) Normális? Hát így ebből se lesz slágertermék... :( Nem sokkal többért már normális ebook olvasókat is lehet kapni, úgyhogy ez ennyiért hatalmas fail. Az eredeti árán még rendben is volna, de a hatszorosa azért már egy kicsit sok :U.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#5) salapp


salapp
addikt

Használtan lehet venni egy fullos kindle keyboard-ot 15K körül, ezerszer inkább az.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#6) DoItYourself válasza salapp (#5) üzenetére


DoItYourself
addikt

Vagy 49,- euróért egy sima, vadiúj Kindle.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#7) azbest


azbest
félisten

Ez is csak arra van, hogy kipipálják, van nekik ilyen. Eladni viszont nem akarják.

Itthon 28 eft körül kapni boltban kindle alap változatot. A paperwhite pedig 48eft. Érdekes módon ezek reklámos változatok, amit hivatalosan nem is szállítanak ide. Persze hardveraprón már 21eft körül is van németországból behozott alap. Összehasonlításképpen a németeknél 49 euro az alap és 99 a paperwhite, reklámmentes, boltban polcról leemelve. Nemrég kiküldetés során vettem is alap változatot, mert 15 eft forintért (19% áfa tartalommal) ajándék volt.

(#6) DoItYourself: sajnos hivatalosan ide csak az usa-ból szállítanak kindlet, 140 usd áron az alapot. Szóval személyesen, vagy ismerős által lehet annyiért.

[ Szerkesztve ]

(#8) vittorio7


vittorio7
őstag

Ez így, ennyiért nem tetszik.

(#9) nbg


nbg
senior tag

Hasznalhatatlan, idegtepo ipari hulladek. Teljesen kinyirtak az idiota BT-s bohockodassal az egeszet. Nagy kedvvel es orommel vettem meg anno, de kb. 20 perc utan a sarokba baszcsiztam...
Ha valakinek kell, irjon priviben, de csak ma este nyolcig, az elso embernek odaadom ingyen, julius elejen megyek haza magyarorszagra, majd akkor feldobom postan.

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#10) nbg válasza nbg (#9) üzenetére


nbg
senior tag

Elment, tobb uzit nem kerek, koszonom. :)

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#11) zdanee


zdanee
őstag

3e HUF-ét megvettem volna. Nem használni, hanem az olcsó e-papír kijelzőért. Ennél még én is jobbat csinálok csak egy ATMega328, pár ellenállás, mikrokapcsolók, egy microSD foglalt és meg is vagyunk...

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#12) Komplikato


Komplikato
veterán

Már első leírásoknál egyértelmű volt, hogy ez egy olcsó kínai digitális képkeret és az eInk kijelző szerelemgyereke, viszont pont ezért nem túl használható. Most a teszt ezt 100%-ban alátámasztja. Még így is eladható lenne az eredeti 3-5.000 forint közötti tervezett áron. De 20.000-ért? NORMÁLIS? :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13) gbors


gbors
nagyúr

az árhoz érdemes hozzátenni, hogy a 10 EUR (eredetileg 5 EUR volt, amikor kezdték a beetetést) úgy volt kitalálva, hogy hűségidős előfizetés mellé megy olcsó kiegészítőként. teljes árként a txtr is 60 EUR körüli összeget jelölt meg, tehát ez az elborult ár nem kizárólag a Telekom hibája.

nekem a BT adatátvitel miatt ingyen sem kellene, de türelmes embereknek pár ezresért megérhetné. így totális fail.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#14) Kobaljov


Kobaljov
senior tag

Arra emlékeztet amikor kb 2-3 éve bejelentették az első txtr-t mint a magyar e-könyv olvasót, kb. a Kindle tulajdonságaival. Százezerért..

(#15) cellpeti


cellpeti
veterán

az árát ne az olvasó számlájára írjuk már sztem...hanem a szolgáltatóéra. Tehát az árat kihúzhatjuk a negatívumok közül én sztem. :U Most jöhetnek ilyenek, de itthon élsz meg stb. De most a gép lett tesztelve

Tigris, tigris, csóvafény...

(#16) HuMarc


HuMarc
addikt

A Kindle-ön van inverz mód? Szerintem nincs.

Egyébként nem ez a legkisebb ebook-olvasó. A Koboo Mini kisebb.

(#17) Mike76 válasza HuMarc (#16) üzenetére


Mike76
tag

Nemcsak kisebb, de sokkal okosabb, ráadásul akciósan még olcsóbb (40$) is volt annak idején.

(#18) azbest válasza HuMarc (#16) üzenetére


azbest
félisten

Nem láttam a menüben. Bár végiggondolva lehet, hogy túl sok értelme sincsen einknél. A tabletek világító kijelzőjén érthető, hogy ne világítsa be a szobát. A világítás nélküli változatoknál ez nem lenne előny, szerintem :)

(#19) Kasya


Kasya
nagyúr

Ennek egy olyan ebooknak kellene lennie, amit utazas kozben az ember levesz a polcrol a boltban gondolkodas nelkul, vagy az ujsagos bodeganal ker egyet. Tehat par ezerert kene adni szvsz. Ennyiert mar Kindlt valasztanek.

(#20) Dhampir válasza zdanee (#11) üzenetére


Dhampir
félisten

:C

(#21) saelin


saelin
veterán

Ipari hulladék, ezen nincs mit szépíteni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) Tressy


Tressy
senior tag

Kindle Kobo stb eszközökre van coolreader (igen ami androidon is van)ami sokkal jobb a gyárinál.Tud éjszakai módot illetve akár forgatást is

(#23) floatr


floatr
veterán

Gagyi, drága, nevetséges. Nem a telekom tehet róla, de kár volt egyáltalán foglalkozni vele.

(#24) ivana válasza HuMarc (#16) üzenetére


ivana
Ármester

Nem tudom mi értelme lenne egy ereaderen a fekete alapon fehér betűknek. (Ellentétben az lcd-vel ahol szvsz elengedhetetlen, nem tudom ki találta ki a fehér alapú fekete betűs témákat, de sokkal jobban szeretem a sötét témákat, pl.: KDE obsidian coast)

[ Szerkesztve ]

(#25) vtechun


vtechun
veterán

Hátha kijön majd valamiféle előfizetés mellé, mintegy ajándékként, ahogyan eleinte is adták ingyen egy-két mobilhoz :)

(#26) Garold


Garold
senior tag

Én ingyen kaptam az ingyen telefonom mellé a karácsonyi akcióban. Annyit megért! :DDD

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#27) doc


doc
nagyúr

Nemetorszagban is rajott az 'anyaceg' hogy ez igy nem fog menni, es 20 euroert (DHL-es szallitassal egyutt) kiszorta oket, el is kapkodtak pillanatok alatt (az enyem is onnan van), annyit megert, tobbet nem...

(#28) esox válasza doc (#27) üzenetére


esox
senior tag

Én is akkor vettem. Gyerekeknek tökéletes választás. Szülő felpakolja azt a pár könyvet, amit a gyerkőc választ és kész. 6 ezret maximálisan megért.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#29) doc válasza esox (#28) üzenetére


doc
nagyúr

nalunk a Zasszonynak lett recepteskonyv, szereti :)
csak az 5 konyves limit eleg nagy marhasag, anelkul sokkal jobb lenne

(#30) floatr válasza doc (#29) üzenetére


floatr
veterán

Hát több értelme lenne neki, ha valaki hekkelne rá egy e-pub readert :D

(#31) doc válasza floatr (#30) üzenetére


doc
nagyúr

az szerintem eselytelen, ez a hardware ennyit tud... nem azert nincs rajta epub olvaso mert a txtr programozoi nem tudjak hogy kell, hanem mert a hardware (pont az olcsosaga miatt) abszolut minimalis, erre kepes

(#32) Findzs


Findzs
addikt

hogy lett 3 ezerből 18 ezer? :U

ezért az árért tényleg felejtős

ami tetszett:

- színes hátlap

mert olyan sokat nézzük a készülék hátlapját :B

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#33) esox válasza floatr (#30) üzenetére


esox
senior tag

A txtr-en bitmap formában léteznek az oldalak, ezért kell az androidos app még betűméret növeléshez is.

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#34) floatr válasza esox (#33) üzenetére


floatr
veterán

Ezzel már akkor tisztában voltam, amikor még csak pletyka volt h 5eft körüli áron nyomják majd. De sztem beszéltük is annak idején, mert azon akadtunk fel először h minek kell hozzá telefon párosítva.

Erre mondtam, hogy az epub olvasó szoftnak több értelme lenne, de ha a vas tényleg ennyire hulladék, hogy ez meghaladja a tudását, akkor ennyi pénz még nagyobb rablás, mint amit elsőre gondolna az ember. A "gagyi" tft readerekben sokkal ütőképesebb alapok vannak, és feleannyiért mérik őket.

[ Szerkesztve ]

(#35) Napfénysüti

Hihetetlen hogy ennyiért árulják. Ilyen áron totál bukta, remélem rajtuk is marad.

Més que un club!

(#36) Blasius0704


Blasius0704
tag

Anyum kapott ilyet az 50.szülinapjára. Szereti, használja nekem meg 1600 forint havonta 12hónapig. Annyira nem gáz sztm.

(#37) zsloti


zsloti
senior tag

Én is telefonhoz kaptam a minap ajándékba a T től
Ám az miért van hogy a betűk méretét nem tudom állítani?
Akármit állítok be a telefonon ,hogy mekkorába küldje át csak egy méretbe képes rá:(
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#38) Pete55555 válasza Blasius0704 (#36) üzenetére


Pete55555
addikt

Annyiért olyat is vehettél volna, amit nem fog 2 hét múlva hozzádvágni Édesanyád :U

...Szeretem leracsniztatni...

(#39) Napfénysüti válasza Pete55555 (#38) üzenetére

Én hirtelen azt hittem hogy összesen 1600 Ft-ért vette, annyit még megér. Na de 19200-at... :(

Més que un club!

(#40) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Anno a beharangozott ár miatt sokan várták, nos ez így elég nagy fail lett.

<< Heimdal >>

(#41) -szp- válasza zsloti (#37) üzenetére


-szp-
aktív tag

A telefonos alkalmazásban két helyen is lehet betűméretet állítani. Az egyik az appon történő olvasásra van csak hatással. A másikat a beállításokban éred el (Androidon próbáltuk, swipe jobbra a képernyő bal szélétől), itt van a "txtr beagle" menüpont, ebben keresd!

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#42) Psych0


Psych0
őstag

Ennyiért ez nagyon gáz. 10Eurót valóban megért volna.

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#43) zsloti válasza -szp- (#41) üzenetére


zsloti
senior tag

Én csak ott találtam ahol te írtad
Még írja is hogy "A könyvet "extra nagy" betűméretben fogjuk átküldeni."
Ellenben kicsivel küldi át
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#44) -szp- válasza zsloti (#43) üzenetére


-szp-
aktív tag

Ezt nálunk nem produkálta. A könyvet próbáltad már letörölni és újrafeltenni? :)

<!-- Hello tourist on the right side, hello tourist on the left side -->

(#45) zsloti válasza -szp- (#44) üzenetére


zsloti
senior tag

Próbáltam nem az volt a baj
Ám úgy néz ki megoldódott a dolog de egyben egy másik hibát produkált :(
A pdf filet nem szerette a betűméretes hibánál ,átkonvertáltam epub-ba Calibre nevű szoftverrel és úgy megy a betű méretének növelése ellenben a konvertálás közben össze vissza tördeli a sorokat a progi:(
Nem a beaglével van baj mert a txtr-en a telefonon olvasva is már úgy jelenik meg :(
Valami más epub konverter valakinek?
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#46) doc válasza zsloti (#45) üzenetére


doc
nagyúr

felejtsd el a PDF-et

(#47) floatr válasza zsloti (#45) üzenetére


floatr
veterán

Esetleg a mobipocket creator-t tudom javasolni, ha ilyenekre vágysz. Az egy kicsit felkészültebb a témában, de a PDF-el elég nagy problémák vannak sokszor. A legkisebb gond a sortörés kezelése. Van, hogy a tartalom egy része kép, olyan is, hogy bizonyos ékezetes karakterek képként vannak benne. Elég zsákutca ebook pályán.

(#48) dzsidzsas


dzsidzsas
aktív tag

Eredetileg 10 euróra tervezték. Hogy ebből hogy lett 19000 ft? Magyarország. Meg azért mert, nem bántásként az előttem szólónak, de van olyan aki nem tájékozódik és megveszi. Amikor egy ezressel drágában komolyabb tudású és használhatóbb gépet kap. De akinek mindegy, meg megteheti, az meg is érdemli ezt a humbugot. Németeknél telefon mellé adták - ingyen.

https://rollerezz.blogspot.com/

(#49) zsloti válasza floatr (#47) üzenetére


zsloti
senior tag

Akkor milyen megoldás jöhet szóba?
Szinte az összes könyv pdf-be van meg :(
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#50) zdanee válasza zsloti (#49) üzenetére


zdanee
őstag

Calibre ingyenes programmal tedd át epub-ba! Az idegesítő oldaltöréseket, lábléceket, oldalszámozást is kiveheted vele!

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.