Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

Évek óta semmit nem vátozik a Shuttle Barebone gép felhozatala. Z170 - Z270 is tök ugyan az csak a chipset változott. Nevettséges a Silver táp is. Ilyen drága gépben alap lenne a Gold táp, de inkább a Platina!

(#2) #56573440


#56573440
törölt tag

500W 80+ és a 40mm-es venti hűti. Ulra csendes lesz az is fix...

(#3) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Eddig tetszettek a Shuttle elegans visszafogott hazai, ezt a csicsas bazari elolapot... :F

#blackrulz: A tap sose tetszett benne... (megjegyzem latatlanba, mert sosem volt meg Shuttle-om)

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#4) pengwin


pengwin
addikt

Az az érzésem, hogy a gyártók igyekeznek megszabadulni a Z270-es lapoktól és a "7." generációs CPU-któl, most, hogy itt van a 8. is.

Üdv, pengwin

(#5) #97746176


#97746176
törölt tag

nem elfér volna egy tápegység teljes hosszába és a csatlakozókat meg modulárisan vagy esetleg oldalt kivezetni ? esetleg akkor nagyobb teljesítményt és stabilabb tápegységet tudtak volna faragni bele ...

Bár Mini ITX gépezet ... fogyasztás terén nem lesz gond :R

(#6) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Nah már lassan előhozhatná az Asus a Terminatorszériát... Sokkal jobb megoldásai voltak és sokkal elegánsabb volt. Mostani hardverrel pedig istenes gépet lehetne bele faragni.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) SQX_Barto válasza #97746176 (#5) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Ebben nem mini ITX alaplap van, hanem Shuttle, ami sajat szabvany, teljesen kitolti a hazat hosszaban szinte. (Cserebe 4 memoria slotja van a mini ITX kettovel szemben)
(Legalabb addig mar eljutottak, hogy mini ITX compatibilis a haz, vagyis, ha kiszeded belole az alaplapot mini ITX belemegy - ehhez is kellett nekik vagy 5 ev...)
Ha raksz bele mini ITX alaplapot, akkor egy SFX/ SFX-L tap talan belefer. de az is nemi moddingot igenyel.
Sokszor eljatszottam a gondolattal, de meg nem fogtam bele.

Tap az tuti zajos azzal a kis kavedaralo venitvel gondolom.

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#8) #16939776


#16939776
törölt tag

Az extra az a 80mm-es ventilátor, ami az elólapba került. Az összes többi már az ezredfordulón is ugyan ez volt.

Szerintem szenzációs, hogy "így bevált" ez a koncepció. :DD

(#9) tecsu válasza XuChi (#1) üzenetére


tecsu
addikt

"Évek óta semmit nem vátozik a Shuttle Barebone gép felhozatala."
Házak (és sokminden más) esetében ez kifejezetten előny. ;)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=F7uwRuF6pYw

(#10) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Turbó gomb :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#11) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Tippre a 4 db 3,5"-os HDD hely csak VGA nélkül áll rendelkezésre, egyébként vagy HDD-ből, vagy VGA hosszból kell engedni :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#12) BatchMan válasza Mercutio_ (#11) üzenetére


BatchMan
senior tag

Vagy NAS-nak használod, vagy asztalinak. Minek combos VGA mellé 4 winyó? 1 SSD + 1 HDD. Ez utóbbi opció, ha kell még 6T hely.

(#13) Mercutio_ válasza BatchMan (#12) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lényegtelen minek 4 vinyó (akár raid is lehet, de nem is érdekel ez a kérdés) én szimplán a cikk utolsó, elég félreérthető bekezdésében megfogalmazottakkal kapcsolatban írtam amit írtam.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#14) Lacok


Lacok
őstag

Kár, hogy nem biturbós. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.