Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Lehet, hogy nem csak konzolra kellett volna kiadni?:U

(#2) salival válasza Black Dragon (#1) üzenetére


salival
aktív tag

Mert attól nem melegednének a PS3-ak?

YNWA

(#3) Black Dragon válasza salival (#2) üzenetére


Black Dragon
addikt

A konklúzió.:DDD

Nem, de ha melegszik, akkor az azt jelenti, hogy jó a grafika, és ha jó a grafika, akkor jöhetett volna PC-re is, mert szerintem megállta volna a helyét, főleg ha ilyen értékelést kapott. De hát ez van...:(

(#4) Sundesz


Sundesz
őstag

XBOX 360 is túlmelegszik: [link]

Hörcsög Powa'

(#5) hack69 válasza Black Dragon (#3) üzenetére


hack69
aktív tag

"Nem, de ha melegszik, akkor az azt jelenti, hogy jó a grafika"

Ez valami vicc?

(#6) anulu


anulu
félisten

a hírben szereplő linken van help a boxhoz is, szóval jelen esetben inkább a Rockstar tűnik hunyónak

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) adalbert1


adalbert1
veterán

Talán nem tesztelték eleget? Azért kár hogy a mostani konzolgenerációval kb. meg is szűnt a csak beteszed a játékot és bug és szaggatás mentesen megy élmény. :(

(#8) h-yle válasza hack69 (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Te még nem tudod? A grafika mértékegysége a celziuszfok.

példamondat:

- Te Tibi, milyen az új Mass Effect?
- Gyuri vazzeg, ne tudd meg. Zseniális játékmenet, lebilincselő sztori, és a legmelegebb grafika amit valaha láttam.
-Nem mondod?!
-97 c fok bazzeg. 97!!!

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#9) Black Dragon válasza h-yle (#8) üzenetére


Black Dragon
addikt

Azért gúnyolódni nem kell, de szerintem annak is köze van hozzá...

(#10) v!ct0y válasza anulu (#6) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja nem is kicsit. Egyszer nekem is fagyott már de nem játék közbe hanem valahol a menüben..

(#11) DeFranco válasza h-yle (#8) üzenetére


DeFranco
nagyúr

És akkor innentől kezdve lehet a konzolokat is tuningolni, pl. azbesztköpennyel? ;]

(#12) cskamacska válasza anulu (#6) üzenetére


cskamacska
addikt

Hehe kellett konzolra jó grafikával játékot kiadni, erre most túlmelegszenek. Majd jön a randító patch, és nem lesz gond. :DDD

Jelenleg csak találgatás van, esetleg mutogatás is, de nem hiszem hogy hosszabb távon gond lesz ezzel, megoldják okosba. Legfeljebb igazam lesz. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#13) Foo válasza h-yle (#8) üzenetére


Foo
tag

:DDD
egyébként ezt nem a GTA4 motorja hajtja?

(#14) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

nem kell ahhoz jo grafika, hogy valami leterhelje a gépet, elég egy rosszul megírt kód is

például elkezdhetek neked tíz az ezrediken nagyságú prímszámokat keresni, minden grafika nélkül kicsinálná a géped

(#15) zsigus válasza Foo (#13) üzenetére


zsigus
őstag

Nem, ez PS3 exluzívnak indult, azt hiszem saját engine van alatta (ha nem majd kijavít valaki), majd később vette át a Rockstar.
Egyébként várható volt, hogy izzadni fog alatta a PS3, mert exkluzívnak indult, de hogy ennyire? ;]

Sztem itt valamit a készítők cs*sztek el, de majd később úgyis kiderül.

(#16) Viktor77 válasza Black Dragon (#9) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, pont semmi.

A szőrös fánk teszt is milyen "gyönyörű", és jobban melegíti a videókártyát mint bármi más.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) heihachi válasza [CsuCsu] (#14) üzenetére


heihachi
addikt

Főleg, hogy egyeseknek boxon már az installáláskor kifagy, és eléggé kétlem, hogy az install képernyőnek olyan észbontó grafja lenne.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#18) talpalavalo válasza Black Dragon (#3) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

egy cikk alá 2 hülyeséget is :D niicee :D

(#19) dr_ace válasza heihachi (#17) üzenetére


dr_ace
aktív tag

én boxra vettem meg, fel is installáltam mind a három lemezt, nem fagyott ki. játszani még csak kb. 2 órát tudtam vele, bár azt egyhuzamban, és szerencsére nem volt semmi gond, de azért most a hír elolvasása után elkezdtem picit aggódni... :F

(#20) Inv1sus válasza hack69 (#5) üzenetére


Inv1sus
addikt

Akkor vigyázni kell, még a végén felrobban a gép a túl realisztikus graftól. :DDD

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#21) Just486 válasza h-yle (#8) üzenetére


Just486
senior tag

De hülyék vagytok :D
Amúgy nem tudom, ti nem láttatok még R* játékot?
Újabban amire ők fejlesztenek az mind fagy, szaggat, elolvad, szétesik.. :)

That unconquered country we call the future.

(#22) hack69 válasza h-yle (#8) üzenetére


hack69
aktív tag

:D

(#23) reas_02


reas_02
csendes tag

Most én ezt nem értem... én ezt a rockstar játékoktól megszoktam... gta 4 eredeti, és elég sokszor lefagyott, és láthatóan jobban melegedett mint más játékoknál, a Midnight club los angeles-nél pedig szintén lefagy, bár ezt egy gagyi trükkel meg lehet akadályozni, de lefagy.

(#24) keIdor válasza Viktor77 (#16) üzenetére


keIdor
titán

No meg tavaly a StarCraft II égette le a legtöbb videókártyát.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) fasterware


fasterware
aktív tag

A következő konzol generációt ideje lenne már kiadniuk gondos tesztelés után, ne legyenek ilyen problémák.
Szerintem lehetne nagyobb házba is beépítve konzol, a jobb szellőzés érdekében, úgy sem hordozza az ember ide-oda, a számítógépet sem viszem egyik szobából a másikba.
Egyszer kell megcsinálni valamit, de akkor jól, és mindenki elégedett lesz.

(#26) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Nem illene átírni a komplett cikket ennek fényében:

L.A. Noire reportedly freezing PS3 and Xbox 360 consoles ?!

szerk: most látom már linkelték előttem is sorry a duplázásért...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#27) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Elkezdtem játszani vele X-en, először lemezről nyomtam úgy túlmelegedett a gép 5-10 perc után, miután felmásoltam akkor 15-20 percet is bírt, de többet nem. Pedig az asztalon van a box, szóval jól szellőzik. Kezdek kicsit kiakadni, mert eléggé bejön a játék. Esetleg valakinek megy rendesen? Valami megoldás a problémára?

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#28) baliii válasza gyuromoj (#27) üzenetére


baliii
senior tag

Pakolj mellé egy asztali ventit! :D Én ki se merem próbálni, pedig lenne kitől kölcsön kérni, de már igy is hűtésmoddolt, lehet, hogy felrobbanna szegény boxom!

(#30) Manbal válasza keIdor (#24) üzenetére


Manbal
senior tag

ja, Nvidia driver bug miatt

(#31) Just486 válasza gyuromoj (#27) üzenetére


Just486
senior tag

Vizes törölközőbe kell csavarni! :D

That unconquered country we call the future.

(#32) DMG válasza Black Dragon (#3) üzenetére


DMG
senior tag

Ez még akkor is marhaság, ha nem a melegedéssel kötjük össze.

Nem azért nem jött PC-re mert azt gondolták, hog ygrafikailag nem állta volna meg a helyét, hanem mert simán csak f@szjankók.

PS3-ra optimalizálni nem tudnak, de PC-re meg csesznek kiadni, pedig ott ha netán melegedne, akkor okos PC-s felhasználó tolna rá még egy kis vízhűtést, azt szevasz. :C

MOD: Jut eszembe a fejlesztő fiúknak csak developer masinájuk van? senkinek nem jutott eszébe, hogy beletolja a játékot egy mezei PS3-ba? :DDD

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#33) lvnt válasza dr_ace (#19) üzenetére


lvnt
őstag

Nekem sincs vele semmi gond. A Box nem különösebben meleg, és nem volt egyszer sem fagyás. A játék viszont az utóbbi idők egyik legjobbja, eddig nagyon bejön. :K

(#34) Just486 válasza DMG (#32) üzenetére


Just486
senior tag

Azt várhatod, hogy a rocksztárnál kipróbáljanak egy játékot mielőtt kiadják. Nem is lenne ez baj, csak szegények még egy telepítőt sem tudnak rendesen megírni. GTA4 telepítésénél is már egyből az első ablak bugos volt. Szerinted kiadták volna így, ha legalább 1x megnézik a srácok, hogy a mátrixon kívül hogy néz ki amit összehoztak? :)

That unconquered country we call the future.

(#35) DMG válasza Just486 (#34) üzenetére


DMG
senior tag

Sajnálatos. Nem mondom üzleti környezetben testözelből tapasztalom, hogy a fejlesztő cég megírja az alkalmazást, és a végfelhasználónak adja át tesztelésre, de ott legalább tudnak rajta reszelni, ha nem jó.

Ezekkel az "új generációs" konzolokkal nem vagyok képben, Pach-elési lehetőség van rajtuk, mert ezidáig az volt a PC egyik előnye, hogy ha elcsesztek valamit, leránthattad a javítást a netről.

MOD: Ezek után majd garancia vesztés terhe melett elterjednek a hűtő buherálások.

PSModding. :DDD

"A konzolok azért jók mert nem kell bővíteni, megveszed a játékot és fut." elgondolás meg megborul, esetleg lehet majd kapni PS3-ra Cooling Kit-et. Jutt eszembe Stipi-stopi, már védetem is le az ötletet és meggazdagodom PS3-ra optimalizált vízhűtéses rendszerekből. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#36) Kaiku válasza Black Dragon (#1) üzenetére


Kaiku
senior tag

Ezt Én is szívesen megvenném PC-re...

(#37) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Jó a játék de ez a lemez pakolgatás nem szimpi :(((

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#38) Scorpio06 válasza DMG (#35) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

"PS3-ra optimalizálni nem tudnak"
Nem csak a PS3 melegszik a játék közben, xbox ugyanúgy.
Xboxnál a meghibásodási arány is nagyobb, a régebbi konzoloknál, úgyhogy azt kéne félteni. Az én PS-em 2007-es, és semmi fagyás meg melegedés nem volt, párszor ki volt porszívózva és ezzel meg is van oldva. :DDD

Szerk: Tegnap néztem élő adásokat a játékról, és volt aki kb 4-5 órán át játszott folyamatosan, és nem volt fagyás.

[ Szerkesztve ]

(#39) DMG válasza Scorpio06 (#38) üzenetére


DMG
senior tag

Mea Culpa

Konzolra optimalizálni nem tudnak.

:DDD

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#40) Just486 válasza DMG (#35) üzenetére


Just486
senior tag

Az a baj, hogy amit a lemezre írnak (telepítőprogram) azt nehéz utólag patchelni :D Amúgy nekem telepítve van az összes patch a gta hoz, és azon kívül, hogy jobban beállítható, nem lett semmivel jobb. Hát ez van, most egy darabig csak annyi pénzért veszek játékot, amennyit talán tényleg meg is ér (steames 2000 forintos akciók)..
--
Amúgy csak nekem szokott a PS3 -mam (slim) ropogni egy -egy hardverigényesebb játéknál, a melegtől, vagy ez szokványos?:D illetve addig ropogott, amíg megvolt.

That unconquered country we call the future.

(#41) zsigus válasza DMG (#35) üzenetére


zsigus
őstag

"PSModding
Jutt eszembe Stipi-stopi, már védetem is le az ötletet és meggazdagodom PS3-ra optimalizált vízhűtéses rendszerekből."

Már nem tudom hány éve van PS3-ra vízhűtés, szóval azt hiszem ezzel kicsit elkéstél. :)

#40 Just486 Ez egy természetes folyamat, úgy hívják, hogy hőtágulás. :)
És mivel műanyagból van a PS3 háza ezért szokott ropogni.

[ Szerkesztve ]

(#42) DMG válasza zsigus (#41) üzenetére


DMG
senior tag

Mindig megelőznek. :(

Ennyire vagyok tájékozott konzol piacon. :DDD

Na majd a félautomata homály szeletelő, azt csak nem találja ki elöttem senki. ;]

MOD:

Jut eszembe a hírhez, lehet nem véletlen néz ki úgy a PS3-om mint egy melegszendvics sütő? ;]

[ Szerkesztve ]

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#43) Just486 válasza DMG (#42) üzenetére


Just486
senior tag

Jó, hogy rájössz végre.. A burkolat hátul zsanérokkal van felfogatva, így elölről felnyitható, a régebbiekben egész kenyeret lehetett sütni a slimben pedig - ahogy mondod - melegszendvicset.

That unconquered country we call the future.

(#44) heihachi válasza DMG (#42) üzenetére


heihachi
addikt

Ezzel a játékosok egyik régi problémáját orvosolják, nevezetesen, hogy még a kaja miatt sem hagyják abba egyesek a játékot. Na most a PS3 ezt megoldotta, a játék elején egy szelet kenyeret helyezel a konzol tetejére, slimeknél bele (ínyencek akár tojással is kipróbálhatják), és amikor lefagy a gép, kész a pirítós (vagy az úgynevezett moddolt tojás). Mire megeszed, a gép lehül, és mehet tovább a gamma. It only does everything.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#45) DMG


DMG
senior tag

Milyen jól jött volna ez annak idején azoknak akik a Diablo2 előtt halltak éhen. :DDD

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#46) anulu


anulu
félisten

illetve a Sony saját magát szúrta t*kön, mivel tőlük tölthető egy 3.55-ös package, amivel ugyan nem melegszik (indul régebbi FW-n), de a poén az, h csak CFW-s gépen lehet kívülről package-t telepíteni. szóval aki CFW-zik, és játszani akar ezzel, az most /love Sony (:DDD)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#47) Gbi82


Gbi82
tag

Az én Jasper-es Box-om eddig nem fagyott, viszont a 120-as vinyó igen furán "hangosan" teker, mióta feltelepitettem a játékot, nemtom van-e összefüggés. :F

[ Szerkesztve ]

"ha nincs ló ,jó a szamár is" (Chicolina)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.