Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) imibogyo válasza #48525824 (#13) üzenetére


imibogyo
veterán

Látom nem szoktad még szab-tam stílusát... ;] :P

Egyébként pedig a "sok esetben" szó használatából én arra következtetek, hogy tisztában van a másik oldallal is, csak épp "sok esetben" pont magukat mártják be vele az illetők. Jó példa erre az a hülye, aki a BMW-jével csapatott egy városban és rendszámostól, arcostól, nevestül felrakta a videót a YT-ra, erre a barom állatja mindenkit leanyázott a videója alatt, mert azt hitte onnan jelentette fel valaki és ezért vették el a jogsiját. :DDD

Nekem volt AS-15-öm és a következő egy GoPro 4 lesz, szeretem az akciókamerákat és a velük készült felvételeket, de ettől függetlenül tényleg sok a felelőtlen barom akik a videó kedvéért sokat, néha túl sokat vállalnak be, hogy menők legyenek. Engem is többször hoztak már veszélyes szituációba, például felvételt készítő motorosok (magam is motoroztam, szóval egyáltalán nem vagyok a motorosok ellen sem, de tény, hogy én is úgy érzem, főleg mostanában ahogy egyre többet vagyok az utakon, hogy több a hülye közöttük, mint mondjuk 3 éve és akik miatt a többség az összes motorost fékezhetetlen, felelőtlen és balesetveszélyes elemnek tartja. A kevés hülye miatt, a többség szenvedi el a rossz megítélést). És mivel az ilyen videók kerülnek fel nagy százalékban például YT-ra is, persze hogy összekötődik az emberek agyában, hogy a kettő összefügg. Vagyis ha valaki akciókamerázik, akkor az csak bevállalós hülye lehet. ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.