Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Az extrémsportok kedvelői. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) S*Tom* válasza Peter Kiss (#1) üzenetére


S*Tom*
aktív tag

;]

(#3) McKane


McKane
senior tag

örülök, hogy jól éreztétek magatokat.. :))

nekem amugy sincs kivel hintázni

(#4) madstunt


madstunt
addikt

és a biciklizés egészséges is :)

Athlon64+ uristen :DDD

(#5) anjani182


anjani182
őstag

Libikóka nem volt?! ;]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#6) gamerkiller


gamerkiller
senior tag

Ilyen szép időben nagyokat is lehetne lovagolni kint a szabadban! :U :C (rossz aki rosszra gondol) :D

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#7) Egorov válasza gamerkiller (#6) üzenetére


Egorov
aktív tag

Kinek mi a rossz. :)
Mi is voltunk párommal Miskolc-Tapolcán sétálni. Fényképeztünk kacsákat meg hattyúkat is. Jó volt sokat marhultunk. Kijött 2 kacsa a járdára a táóból és kergették egymást, cikáztak a sétálók között. Tök aranyosak voltak. Le akartam videózni de mire a fénygépen megtaláltam, hogy miként kell videózni visszaszaladtak a tóba. A kis szemetek. :DDD Sajnos mókust nem láttam pedig akartam róluk fényképet. :(
Még valami. Mi is akartunk hintázni de sok volt kint a baba/kisgyerek így nem volt helyünk.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#8) madstunt válasza Egorov (#7) üzenetére


madstunt
addikt

oszt érik ö mán a táó méllét áz óma?:DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) Egorov válasza madstunt (#8) üzenetére


Egorov
aktív tag

A radai héccencség! :) Éjrik món minden mi szem szójnak ingere. Amúgy meg tón váón jáó.! :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#10) Tulipanti válasza Egorov (#7) üzenetére


Tulipanti
tag

Kacsák itt is voltak, csak a vízben jó távol. :) Párban úszkáltak, nagyon aranyosak voltak.
A hinta pedig a Páromék udvarán van, úgyhogy nem volt tolongás. :DD
Lassan eljön az az idő, hogy esténként ki tudunk ülni a hintaágyra beszélgetni. :)

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.