Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Tényleg csodásak, jó gazdájuk volt, hogy ilyen szépen kinyíltak.... :)
Erre mondom, hogy nekem kell megköszönnöm, hogy láthattam... :R
Régen én is nagy kaktusztartó voltam, egy-kettő ki is nyílt, de nem jártam túl sok szerencsével. Mostmár csak karácsonyi kaktuszom van, amit ápolgatok. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#2) Tulipanti válasza Badman 4ever (#1) üzenetére


Tulipanti
tag

Köszönöm szépen! :)
Az az egy baj ezekkel a virágokkal, hogy csak egy napig virágoznak. De azon az egy napon nagyon szépek. :)
Láttam a te kaktuszod is a fórumozók kaktuszai bejegyzésbe. Szép piros virága van a karácsonyi kaktusznak. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#3) csimav válasza Tulipanti (#2) üzenetére


csimav
senior tag

Szépek!

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#4) Tulipanti válasza csimav (#3) üzenetére


Tulipanti
tag

Köszi szépen! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#5) puttputt


puttputt
őstag

Nagyon tetszenek! :K
Kedvenceim a kaktuszok, persze csak a pálma és a Bonsai (ez a N.1. nálam!) :))

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#6) brownus


brownus
veterán

gyönyörűek!!

(#7) Tulipanti válasza puttputt (#5) üzenetére


Tulipanti
tag

Azok is nagyon klasszak. :) Igazából én minden növényt szeretek. :D

brownus: Köszönöm! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#8) Badman 4ever válasza Tulipanti (#2) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Csak sajnos azon a képen még nem nyílt ki, amin láttad, arról sajnos nincs képem. :)

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#9) Tulipanti válasza Badman 4ever (#8) üzenetére


Tulipanti
tag

Nem baj az, így is szép. :) Meg majd lesz még neki virága. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#10) Thunderzolee

Mikor még általánosba jártam, nekem is voltak otthon kaktuszaim, de már nem tudom mi lett velük. Azoknak is csodaszép virágaik voltak. Persze csak ilyen pici kaktuszocskák voltak ezekhez képest.

Szép képek! :C

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#11) Tulipanti válasza Thunderzolee (#10) üzenetére


Tulipanti
tag

Biztos szépek voltak azok is. :K Minden kaktusznak szép a virága! :)

Köszi szépen! :)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.