Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Elmör


Elmör
senior tag

Tetszett az írásod Tildy! :C
A reklámfilmet is jó volt nézni, de a sulisat ne haragudj nem volt türelmem, kicsit uncsi az eleje. :DDD
Én eddig 4 iskolába jártam. Volt egy általános, két gimi és a fősuli. Ezek közül az általános volt olyan, amit nagyon szerettem, 4 évig jártam oda, aztán átmentem a helyi gimi 8 évfolyamosába, az már kevésbé volt jó, majd vissza 8-dikban az általánosba és onnan a kőszegi gimibe, ami király volt, ha a kolit leszámítjuk, végül a fősuli, ami a legkirályabb volt. Sajnos az általánosból senki sem szervezett találkozót, de tudok az emberkék nagy részéről, hogy ki mit is csinál, kivel és hol. Talán ők lettek a legvegyesebb társaság és sajnos közülük haltak meg a legtöbben, ketten. A 8 osztályos gimiből szinte alig tudok valakiről is valamit, nem lett találkozó tavaly (5 éves) vagy engem nem hívtak. A kőszegi gimis tavalyira nem tudtam sajnos elmenni, pedig az király lett volna. A fősulin meg kicsit nagyobb a káosz így szerintem ott csak a baráti társaságok csinálnak kisebb talikat és velük tartom is a kapcsolatot, csak sajnos inkább félévente, mint naponta, amióta felköltöztem BP-re. :U
Az igazi iskola maga az élet, ezért úgy gondolom ha talál az ember igazi barátokat, akkor tekinthet rájuk úgy, mintha az osztálytársai lennének, persze nem annyira lezseres, lököttes az egész, mint gyerekkorunkban, de ki tudom általában hozni a gyermeket a barátokból, főleg ha valami buli van, na akkor olyanokat nevetünk, meg hülyéskedünk, mint a tizenévesek. Ez a lényeg szerintem. :C

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.