Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

2010?
Scythe?
Kábelmenedzsment 0??? :F

(#2) Ribi válasza AndrewTdi (#1) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tecsó gyorskötözö 200ft.

(#3) Gyuri27 válasza AndrewTdi (#1) üzenetére


Gyuri27
félisten

A fillingért cserébe gondolom drága is lesz. Elvégre kaszás. :U

Amd - Radeon - Ryzen

(#4) BemAnyó válasza Ribi (#2) üzenetére


BemAnyó
senior tag

ez nagyon gáz xD

(#5) AndrewTdi válasza Ribi (#2) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Attól még látszik.

(#6) Ribi válasza AndrewTdi (#5) üzenetére


Ribi
nagyúr

Tudom vannak azok akik plexi oldalú házat vesznek és mindenféle UV csöveket raknak bele. Nemtudom diszkó gömböt miért nem.

Meg vannak akiket az ilyen baromira nem érdekel.
Az a 2 sata kábel, meg a 3 kb 8mm átmérőjű drót nem szól bele a levegő áramlásba.
És szerintem azok vannak többen akiket nem érdekel, hogy néz ki a ház belseje.
Ez van :K

Kocsiból is olyat fogsz venni aminél ha felnyitod a motorháztetőt akkor minden fényesre van nyalva, mert az látszik :F

[ Szerkesztve ]

(#7) FRENK1988


FRENK1988
veterán

A fekete festékpisztolyt beereszthették volna belülre is :(((

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) aram01


aram01
nagyúr

vékony lemez :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) Nordic


Nordic
Közösségépítő

A porszűrő meg a gumibakok a táp alatt plussz pont, de összességében olyan semmilyen ez a ház. Ennél még az említett Fenris Wolf is jobb lehet...szerintem...

(#10) Yutani


Yutani
nagyúr

Tézsvírém, há' ággyá' nékém égy ilyén Gékkoút...

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#11) Angel1981 válasza Nordic (#9) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :K

(#12) #65675776


#65675776
törölt tag

Ez mégis miben különb, mint egy lowend Gigabyte vagy Asus ház? De mondhattam volna akár Mercury-t is...

(#13) PH-User válasza FRENK1988 (#7) üzenetére


PH-User
addikt

Hogy belül is szedje össze az ujjlenyomatot?
Amennyire szerettem a fekete dolgokat, annyira meg is utáltam.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#14) veector válasza #65675776 (#12) üzenetére


veector
senior tag

Abban hogy ez drága lesz.

(#13) PH-User:
nem monitorcsillivilli zongoralakkfeketére gondolt szerintem, mert az undormány belül.
és számítógépházon belül amúgyis ritkán tapizza a falakat az ember

[ Szerkesztve ]

(#15) BemAnyó válasza veector (#14) üzenetére


BemAnyó
senior tag

na ez az, ugyan logikus lépés volt a scythe -től egy házat piacra dobni hiszen sok mindent gyárt hozzá, de akkor miért nincsenek ezek felszerelve vagy előkészítve (legalább dizájn szinten) és 2010 es színvonalon kiépítve mint egy CM TT RM és még sorolhatnám, ez azért szégyen, nem ezt várnám tőlük,

[ Szerkesztve ]

(#16) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Kár, hogy ezeken a házakon rajta vannak a Kaszás márkajelzések, mert kb annyit érnek mint egy Codegen ház... :W és gondolom jó drágán. Nincs kábel elvezetés... :F

[ Szerkesztve ]

PS4

(#17) Malachi


Malachi
addikt

stílusosan semmilyen és még csak nem is praktikus. :U

(#18) Probber


Probber
őstag

Ha ez a ház drága lesz, akkor csak a "Scythe" nevet fizeti majd meg a vásárló, mert ez egy elég átlagosra sikeredett doboz. Elvileg nem lehetne túl drága. Elvileg...

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#19) Воланд


Воланд
titán

Ez elég minimálisra sikeredett és itt a minimálisat, mint pejoratív jelzőt kell érteni. :(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#20) aero. válasza Ribi (#6) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem feltétlen jár karácsonyfával, sokan szeretik, ha rend van a házban.

Nyilván kisebb réteget érint, de én is szeretem tudni, hogy szépen el van rendezve a gépem belseje.
Ez így 2010-ben gáz. Vékony a lemez, és nincs kábel elvezető, semmit nem tud felmutatni, maximum drága lesz, mint a Fenriswolf.

(#21) e=mc² válasza aero. (#20) üzenetére


e=mc²
őstag

Azert ehhez mar megszallottnak kell lenni!

Nem vagyok ellene, sem mellette, de ez csak egy alap haziko, amihez majd tarsulni fog egy "hardcore"-abb fajta.

Szerk.:

Annyit meg hozzatennek, hogy aki olyan hazat keres/vesz, ahol a kabeleket eltuntesse, annak mar inkabb erdemesebb elgondolkodni vizhutesen... foleg, hogy halk, es maris nem kell 'silent' editionokkal foglalkozni.

[ Szerkesztve ]

Ambulimax Provider

(#22) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Ez nem nagy szám ... azért mert Scythe? Egyszerű mint a fatányér.

(#23) zeg


zeg
senior tag

Ez fantasztikus! Mérföldkő a fémdobozok világában! Fenomenális, el sem tudom hinni hogyan voltak képesek ekkora bravúrra, a ház minden porcikájából árad a nyugodt erő, a mérnöki profizmus, éveken át erőlködhetett a team mire ilyen páratlan gyönyörűséggel ajándékozták meg az emberiséget! Csak be ne sz@rjak a gyönyörtől... :DDD

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#24) Joachim21


Joachim21
senior tag

Ha már kocka,
Legyen ronda,
Scythec módra! :R

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#25) NLZ válasza e=mc² (#21) üzenetére


NLZ
tag

A vízhűtés lecseréli a tápkábeleket és a sata kábelt? :D

(#26) Integra


Integra
titán

ez egy iszonyúan lerontott antec p180 mini...
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#27) zuchy válasza e=mc² (#21) üzenetére


zuchy
őstag

Én nem érzem megszállottságnak. Inkább stílus, desing, letisztultség kedvelőnek mondhatjuk azt, aki szereti az ilyet. Mért szerinted ronda? :)

PC-STYLE.hu

(#28) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Hát ez olyan szinten szar, hogy azt kifejezni is alig lehet. A 8-10 ezres Xigmatek Asgard, és Thermaltake V3 is eltudja már vezetni a kábeleket, aztán kihoznak egy ilyen förtelmet, ami olyan szintű tudásban, hogy az imént említett házak kiröhögik, és messziről bökdösik egy hosszú faággal.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#29) e=mc² válasza NLZ (#25) üzenetére


e=mc²
őstag

Nem, de ha valaki azert vesz kabelelrejtos hazat, mert a kabelek zavarjak a szabad legaramlast, arra ertettem.

Ambulimax Provider

(#30) capulet75


capulet75
addikt

Még mindíg azt mondom:ha ház és elfogadható ár akkor cooler master. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#31) Sn00k


Sn00k
veterán

olyan, mint egy radiátor elölről :)

3njoy the Lif3

(#32) spuros


spuros
őstag

Aeronak igaza van szerintem.. Mellesleg a hűtésnek sem árt ha nincs kábeldzsungel a házban (ergo kábel elrendezés).. Részemről ez a ház megbukott.

(#33) Bodz válasza Probber (#18) üzenetére


Bodz
nagyúr

20 fölé tippelem, mert Scythe. :)

A cikk címétől meg kiakadtam. Ja, tud a Scythe, jelen esetben szart drágán.

[ Szerkesztve ]

(#34) Ősember


Ősember
őstag

szerintem ez egy nagyon jó kis ház. kábelezéshez mellékelnek felragasztható kábelező cuccokat, amiket oda teszel, ahova akarsz, hátsó ventin nincs rács, ami amúgy is csak a szélzajt keltené...
az meg hogy árcimke nélkül drágázzátok az meglehetősen kispolgári és rólatok mond véletményt :))

a ckkben ez a mondat hibás:
A ház csendes verziója is kapható lesz, ennek oldallapjait és tetejét hangtompító szivaccsal fedték be, az oldallapra pedig – ellentétben a Standard verzióval – két darab 80, 92, 120, 135 vagy 140 mm-es ventilátor is felrögzíthető.
a standard verzióra szerelhető venti, a hangtompitottnak teljes az oldala

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#35) veector válasza Bodz (#33) üzenetére


veector
senior tag

Semmi baj a címmel.
Tud a Scythe, ha akar --> úgy látszik nem akar

(#36) NOD


NOD
senior tag

Betűzzem , hogy szar vagy megteszi más is helyettem?:D
Semmilyen ötlet nincs benne ami már más házban ne lett volna meg.
Ekkora házban elfért volna az alaplap mögött egy 2cm-es hely a kábeleknek.
Ha meg versenyezni akar a kategoriában levö házakkal akkor max 17-18k lehet az ára (de ez már plafon).

(#37) Pista0001 válasza Ősember (#34) üzenetére


Pista0001
addikt

Ez a ventis dolog nekem is furcsa volt. Annó a Cooler Master házamból is ott jöttki a legtöbb zaj amíg nem raktam oda egy plexi lapot :D

(#38) proci985 válasza Integra (#26) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

jobb oldali kapcsán nekem is az eredeti 180/sonata jutott eszembe (belefér az ATX is, szóval nem 180mini az:) )... hát belenézve jesszusom.

kifejtve:
előny: van ajtó, acélváz, jobb oldalinál gyári hangelnyelő szivacs, halk pcnél mind létkérdés (acélváz súly miatt, kevésbé rezonál be).

hátrány: tápnál nincs porszűrés, tehát csak felfelé fordítva szabad berakni.

cable management határeset, párszáz forintért van öntapadós kötegelő, aki meg kb 50-70usdértt vesz egy ilyen házat (többet szvsz nem érnek), az szerintem nem fog az MDPC-Xtől rendelni ennél többért harisnyákat (bármilyen jól is néznek ki). belső nemlefestésnek meg szervizesek örülni fognak, egyébként elég nehéz a stattikus kisülések megelőzése miatt festetlen felületet találni taperolni.

akinek meg kell a gyári zajcsillapítás feketére fújva és kábelmanagementtel ellátva, annak ott van az antec p183. de az már mintha 40k körül lenne... meg van a Cosmos Pure 60-70k körül, nem igazán működő kábelrejtő funkciókkal (és nem is könnyű beszerezni). szóval választék, az nem nagyon van.

ja igen kábeldzsungel: ha van hely, akkor gyakorlatilag nem számít semmit. a Cosmos belülről nekem továbbra se teljesen rendezett, de a hőfokokon pl semmit nem látszott pár órányi játék a kötegelőkkel.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#39) szab.tam


szab.tam
nagyúr

csak szerintem szép? :U
nekem nagyon tetszik....

bele nem költöztetném a konfigom, de a külső, ívek nélküli, szögletes minimálforma nagyon az ízlésvilábom. :K

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#40) Georg17


Georg17
tag

Nekem egy CM Elite házam van. Bár törekedtem a kábelek minél kultúráltabb elrendezésére, azért még mindig igen nagy dzsumbuj van a házon belül. És még felső tápos is. Mindezek ellenére, -számomra legalábbis- kifejezetten jó hőmérsékleti értékeim vannak. Ja és 9000Ft körül vettem. Ezért a Scythe-ért sem adnék többet. De valójában semennyit, mert a mostani házamnál semmivel nem jobb.

(#41) Srodney


Srodney
senior tag

tud a persze csak pénzt kérni is fog tudni....amilyen egyszerű lyan drága lesz...

(#42) LBandi


LBandi
aktív tag

Elég low budget feelingje van.... :(

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#43) Daert


Daert
őstag

Ez alapján én is csak azt tudom mondani hogy a Scythe leginkább nem akar :(
Ez a ház valami rettenet,nincs kábelelvezetés,oldalt vannak az USB és a hang kimenetek.Újjlenyomat gyűjtő festés,porszűrés teljes hiánya.
Ugyanazt a semmit tudja felmutatni mint a fenriswolf.
Azért egy jó dolgot látok benne: A ventilátor helyek rácsozata vagyis hátul ennek hiánya oszt befe.
Szerintem ez a mérnökük is mehet a harakiriszobába,nem lesz elterjedt ház az biztos!
Hogy mennyi lesz az ára szerintem teljesen mindegy,nem fogják majd olyan olcsón adni amiért meg is vennék az emberek.Abban az árkategóriában meg a konkurencia megenné őket uzsira.

[ Szerkesztve ]

(#44) Vajga


Vajga
tag

csúnya mint a bűn.

(#45) ftc


ftc
nagyúr

A belseje olyan Eurocase-s :)

(#46) Duree


Duree
veterán

Teljesen átlagos,semmi extra,olyan mint Cseh házak(Codegen,Eurocase),vagyis ronda.
Gondolom az ára azért nem Codegenes lesz

duree54

(#47) tsi


tsi
tag

Hát nem is tudom... Elég gáz. Én a Scythe termékekre mindig is mint prémium termékre gondoltam, de ez nem üti meg a mércét. Pedig elég sok cucc van a gépemben tőlük: Orochi CPU hűtő, 2db Kama Wind ramhűtő, 3db GentleTyphoon 120-as venti, meg egy Kaze Master ventivezérlő. De hát az Thermaltake marad azt hiszem...

(#48) L4R$()n


L4R$()n
tag

mit tud?

(#49) Ribi válasza Daert (#43) üzenetére


Ribi
nagyúr

Annyira szeretem, hogy az emberek még mindig analfabéták és csak a képeket nézik.
"porszűrés teljes hiánya."
"Az elülső légkavaró elé a tervezők egy szivacsot is raktak a por ellen"

Szóval szerencsétlen Scythe már egy nyamvadt egyszerű házat se dobhat ki a piacra, mert jön a sok fikamanó. Ennyire nem lehet elképzelni, hogy olcsó lesz a ház?
Miért van az, hogy ittt mindenki eleve drágának állítja be?

"Hogy mennyi lesz az ára szerintem teljesen mindegy,nem fogják majd olyan olcsón adni amiért meg is vennék az emberek.Abban az árkategóriában meg a konkurencia megenné őket uzsira."
Ez szimplán szánalmas megnyilvánulás :(

[ Szerkesztve ]

(#50) Asador


Asador
tag

Hmmm, hát azt hiszem egy ilyen formatervhez nem kell képzőművészetit végezni, sőt tehetségesnek se kell lenni nagyon :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.