Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Trump javában takarítja az internetet (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) LLKobe


LLKobe
veterán

B+, azért ez kemény. Amerika már tényleg a hülyék országa, és az elnök sem kivétel.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2) Fecogame válasza LLKobe (#1) üzenetére


Fecogame
veterán

Kíváncsi vagyok ez mennyire lesz kihatással ránk. Remélem nem nagyon.

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#3) Ruuwa


Ruuwa
tag

2017 a virtuális valóság éve!

Valami tréfás, humoros, mégis mélyenszántó gondolatokat magában hordozó, rövid, velős mondat, mely egyéniségem rendkívüli sokszínűségéről tesz tanúbizonyságot.

(#4) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem ez a Donáld Trámp hamarosan átrajzolja a dolgokat USA=WORLD :D

(#5) 8th


8th
addikt

Hihetetlen az a pali...

(#6) [Prolixus]


[Prolixus]
addikt

Köpni-nyelni tudtam, amikor tegnap olvastam. Én végig bíztam abban, hogy Trump valójában ennyire mégsem lehet hülye, csak a szavazatszerzés miatt folytatott olyan kampányt, amilyet, aztán majd ha végül beteszi a seggét az egyik legfontosabb hatalmi pozícióba, amit ember elfoglalhat, ledobja ezt az egészet és egy gondolkodni képes emberi lény lesz az amerikai elnök. Úgy tűnik nem is tévedhettem volna nagyobbat.

Félelmetes és rettenetes. Komolyan, mintha valami disztópia film bevezető narrációját néznénk végig most...csak élőben. Fel nem tudom fogni, hogy egy ilyen ember hogy jutott el idáig, és most komolyan, hogy lehetnek az emberek ennyire hülyék. :F :(

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#7) Fred23


Fred23
nagyúr

Még jó, hogy egy ideje már a nem kívánt dolgok törlése sem olyan egyszerű dolog! Ami a netre egyszer felkerül...

Szegény amcsik, ha a két elnökjelöltjükre gondolok, és arra, hogy a választási lehetőségük is ennyi volt összesen, és ezt ők hozták így össze maguknak... -mintha nem élne náluk egy értelmes ember sem; bár ilyen alapon Magyarországon sem élnek. :D

[Prolixus]: Komolyan, ezt én sem hittem volna Trump-ról! :N

[ Szerkesztve ]

(#8) Воланд


Воланд
titán

Trump silences government scientists with gag orders

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Az a kemény, hogy pont a kinaiak találták ki, akik a világ egyik legszennyezettebb országában termelik meg nem éppen környezetkímélő módon az emberiség sok vackát. Némi logikai ellentmondás, de lehet csak én látom így.
Egyébként egy idióta a pali. Kiraknám az egyik polinéz szigetre lakni és akkor vagy megtanul qrva jól úszni, vagy elkezd hinni a globális felmelegedésben.

(#10) .LnB válasza [Prolixus] (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért ha ismerted a politikai karrierje előtti múltját is, akkor igen is tudhatnád, hogy ennyire hülye.

És a hacker ügy fejleményeinek tudatában még azt se mondhatjuk ki biztosra, hogy a "hülye amerikaiak" választották meg, mert az is csak részben igaz.

Az, hogy ő elnök lett, és az ami majd ez után következik, az pontosan az épp ésszel felfoghatatlan kategória.

Már az is mennyire durva, hogy lepajtizik Putyinnal. Aztán majd mikor Putyin hülyét csinál belőle, annak visszafordíthatatlan következményei lesznek. Mert Putyin nem hülye. Sajnos nagyon nem az. Ez a madár meg ugrálva tapsol neki örömében.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) r-chee


r-chee
őstag

A klímaváltozás önmagában nem kamu. A kamu az benne, hogy nagy részben mi, emberek vagyunk érte a felelősek.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#12) Vangelis válasza r-chee (#11) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát nem kis részben biztos :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#13) [Prolixus] válasza Fred23 (#7) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"mintha nem élne náluk egy értelmes ember sem"

Szerintem ez a helyzet az oktatási rendszerük totális csődjét reprezentálja. Idáig bizony el kellett jutni, fel kellett nevelni pár generációnyi embert, akik ennyire buták. Jó, persze, Trump azért kerülhetett be a székbe mert nagyon sok szavazó aki amúgy valszeg nem rá szavazott volna, el sem ment szavazni, de akkor is egyrészt félelmetesen sok ember szavazott rá, másrészt azt is össze kellett hozniuk valahogy, hogy ilyen két "príma" jelöltjük maradjon, mint Clinton meg Trump.

No persze itthon sem jobb semmivel sem a helyzet. Csak ha Amerikában történik egy ilyen katasztrófa, annak kicsit nagyobb súlya van a világra nézve, mint annak a rettenetnek nálunk megy már jópár éve.

"(#10) .LnB "

Nem ismerem én a múltját semennyire. Milyen hacker ügy fejleményekre gondolsz egyébként? A másik dolog ami sokszor elhangzik a kamuhír-kampány. Az viszont megint olyan, hogy emberi hülyeség kell hozzá, hogy a kamuhíreket csont nélkül benyalja valaki, és ne legyen benne semmi alapvető emberi észen alapuló szkepticizmus.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#14) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Pl ez a Mexikó fogja kifizetni a kerités épités költségét dolog is érdekes.

(#15) #16729600


#16729600
törölt tag

Ez egy nagyon szerethető korrekt haversrácbarátcsávó, aki betartja az ígéreteit. Respect minden eddig hatalomra került és majd csak a jövőben megválasztandó kretén idiótának. :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#16) tomazin


tomazin
veterán

Trump nem hülye, sőt.

Gondolatébresztőnek érdemes megnézni a Black Mirror c. sorozat S2E03-at.
Ijesztő módon nagyon jól illik rá.

Fred23: meg is van az eredménye.

[ Szerkesztve ]

(#17) Fred23 válasza [Prolixus] (#13) üzenetére


Fred23
nagyúr

"nagyon sok szavazó aki amúgy valszeg nem rá szavazott volna, el sem ment szavazni"

Igen, én is így tettem volna, ha ott élek! :K Demokrata szavazóként Clinton számomra elfogadhatatlan lett volna, átszavazni nem fogok, marad az, hogy ülök otthon, és nézem az eseményeket. Sokan tehettek így.

(#18) .LnB válasza [Prolixus] (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a sztori egy része: [link1] [link2]
Keress utána ha bővebben érdekel a téma.

(#16) szalontai [link] nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

lmao, nagy arc a csávó

[ Szerkesztve ]

(#20) ChuckyCheese válasza [Prolixus] (#6) üzenetére


ChuckyCheese
tag

Nem lehet hülye? Csak nézz rá.. Nézed 2 percet a tv-ben és már tudsz róla mindent. Egy idióta barom..éppen mint a mi nagy don vittorio-nk..

Sokan vagyunk, de nem kevesen! - k@bdb3t3pötch

(#21) [Prolixus] válasza .LnB (#18) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Azigen. :((( És akkor ez? Így marad, még ha bizonyítást nyer a befolyásolás ténye, akkor is? Nincs valami elnöktől független szerv, ami ilyen esetekben érvénytelenítené a szavazást vagy hasonló? :F

"(#20) ChuckyCheese"

Az igazán jó politikusok kiváló színészek. És nem feltétlenül azt mondják amit gondolnak, hanem azt amit a legérdemesebbnek látnak a céljaik szempontjából. Én is így kezeltem Trumpot. Bár való igaz, nem sok felvételt láttam róla, amit tájékozódtam az egész elnökválasztással kapcsolatban az írott sajtó volt.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#22) .LnB válasza [Prolixus] (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom, ezt én sem értem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) sheep


sheep
addikt

Úgy gondolom Trump nem fogja végigszolgálni a mandátumát, előbb el fogják távolítani a politikából.
Ha nem így történne akkor fogalmam sincs mi lesz pár év múlva de felkészülhetünk a legrosszabbra.

[ Szerkesztve ]

MSI MPG Z390M GAMING EDGE AC, I7 9700K, INNO3D GEFORCE RTX 4090 X3 OC , G.Skill Aegis 32gb 3200 DDR4, HP Reverb G2 VR

(#24) #16820480 válasza .LnB (#18) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az egész világ, meg kb az összes értelmiségi és közéleti személyiség meg Trump lejáratásával foglalkozott, nyilvánosan, nem ilyen összeesküvés elmélet honlapokon keresztül, hanem Twitteren, FB-on, mindenhol, ahol kaptak publicitást.
Meg az emberek hülyeségének betudni a választást szerintem nem teljesen fedi az igazságot. Volt több jelölt, csak ugye azok nem számítanak, ha a supercandidate-ek támogatását nem élvezik. Tehát a választás az igazából a lobbizók által felkínált két opció közti választás, és hát azért a legutóbbi körben egyik opció sem volt valami vonzó.

Amúgy ezt nem is értem, hogy a csudában találták volna ki a kínaiak a klímaváltozást? Pont arrafelé okoz ez igazán komoly problémát, hiszen az egyik leginkább környezetszennyező régió, és ha elismerik ezt, és ígéretet tesznek a változásra, akkor az sokkal komolyabb lépéseket jelent, mint az USA részéről jelentene. Ráadásul ezzel a saját (rövid távú) versenyképességüket veszélyeztetik, mert az olcsó erőforrások visszaszorításával emelkedni fognak az energiaárak például.

(#25) tomazin válasza .LnB (#18) üzenetére


tomazin
veterán

Igen, olvastam még anno. Félek tőle nem ez lesz az egyetlen rész, ami még a mi életünkben be fog teljesülni.

sheratan Ugye milyen jó dolog a majom képében tetszelegni? Kimondhatsz ekkora épületes baromságokat. És közben meg a fenti okos dolgot hangoztatva lehet kiadni új engedélyeket, lehet hozni új törvényeket.

[ Szerkesztve ]

(#26) MageRG válasza [Prolixus] (#21) üzenetére


MageRG
addikt

"Az igazán jó politikusok kiváló színészek."
A sikeres politikusok közt nagyon sok a pszichó. A machiavellizmus (amit leírtál) is egy személyiségzavar.
Igen, a politikus Trump felépített személyiség. De túl sok dolog van az üzleti múltjában, ami szerint nem is olyan dörzsölt a felszín alatt.
Lehet hogy tényleg egy tapló.

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#27) noPublicFG


noPublicFG
senior tag

Trump nem politikus, hanem üzletember. Így is kell rá tekinteni. Neki egy számít, a PÉNZ! Így nagybetűkkel.
Szinte biztos, hogy gazdaságilag most feltornássza USA-t a felhők közé, de az is biztos, hogy minden más módon lerontja. Észak-Amerikának most erre van szüksége, hogy végre talpra állítsa a megrekedt gazdaságát. Négy év múlva úgy is leváltják.

plus ça change, plus c'est la même chose

(#28) Cathfaern válasza #16729600 (#15) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lássuk be, mindig azért szapulják a politikusokat, mert nem tartják be az ígéreteiket, tessék, itt az ellenpélda ;]

sheratan + mások akik írtak hasonlót:
"Amúgy ezt nem is értem, hogy a csudában találták volna ki a kínaiak a klímaváltozást? Pont arrafelé okoz ez igazán komoly problémát, hiszen az egyik leginkább környezetszennyező régió, és ha elismerik ezt, és ígéretet tesznek a változásra, akkor az sokkal komolyabb lépéseket jelent, mint az USA részéről jelentene"
Egy kicsit több fantáziát :) Kína némileg másként működik, mint a nyugati országok. Nincs társadalmi nyomás, állampolgári tüntetések, stb. Hovatovább Kínának hivatalosan nem kell beismernie a klímaváltozást ahhoz, hogy elterjessze nyugati fejekben. Pont ez Trump mondandójának a lényege: Kína azért találta ki ezt, hogy a nyugatiak emiatt visszafogják magukat, miközben Kína ipara düböröghet tovább gőzerővel (illetve kőolajerővel :) ).
Figyelem: a fentiek nem az én véleményemet tükrözik, csak azt tolmácsolom, hogy Trump mire gondolt.

(#29) Polllen válasza #16820480 (#24) üzenetére


Polllen
nagyúr

Mindig kell egy ellenség, akire lehet mutogatni. Kína most erre jó.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#30) Narxis


Narxis
nagyúr

Thanos was right.

(#31) akom


akom
senior tag

(#32) #16820480 válasza Cathfaern (#28) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, de ennek ellentmondanak a tények, miszerint Kína hivatalosan csatlakozott a párizsi egyezményhez, sőt, konkrétan lépéseket is tettek az ügy érdekében.

Sok dolog miatt lehet Kína ellenszenves, de úgy tűnik, hogy valamennyire tényleg belátják, hogy nem mehet sokáig ez a fajta környezetszennyezés, és ha valahol képesek a világon markáns lépéseket tenni a változás érdekében, az pont Kína. Ráadásul ha most Trump visszarántja a múlt századba az országot a szén és kőolaj erőművek favorizálásával (ami rövid távon tényleg teremthet munkahelyeket), akkor hosszabb távon jókora lemaradást halmozhat fel.

(#33) #40553216 válasza LLKobe (#1) üzenetére


#40553216
törölt tag

Neked a „demokrata” támogatók hónapok óta folyó hisztijéből nem jött ez le már korábban?

(#10) .LnB
Nem nyaltál be egy kicsit sokat éppen abból a liberális maszlagból, ami az egyik fő oka Trump győzelmének?

(#32) sheratan
Fukusima után Merkel a 22. századba akarta rántani Germanit, ezért lekapcsoltatta az összes atomerőművet. Ennek az lett a következménye, hogy hirtelen kellett sok áram (mert a napelem jó ugyan, de éjjel tíz napelem által működtetett kvarclámpával kell világítani egy napelemet, hogy működjön), hogy a villamos energiát 90+%-ban atomerőműben megtermelő franciáktól vettek áramot, sokat. Csakhogy a hálózatokat nem ekkora terhelésre építették, így fél Európában kieséseket okozott a túlterhelés. A következő években pedig főleg szénerőműveket építettek.

[ Szerkesztve ]

(#34) #16729600 válasza #40553216 (#33) üzenetére


#16729600
törölt tag

Érdemes benyalni, én már megkaptam Gyuribától a lét az előző beírásomért. Tel Aviv-i városnézős repjegyem ellenben még nem érkezett meg. :F

(#35) Kasya


Kasya
nagyúr

Kivancsi leszek, hogy fog alakulni az agrarium alatta es ez milyen hatasokat gyakorol majd rank nezve.

(#36) #16820480 válasza #40553216 (#33) üzenetére


#16820480
törölt tag

Merkel egy idióta, már sokadszorra bizonyítja. A kifejezetten földrengés- és cunami(!)veszélyes országában nyilván be kell tiltani egyik pillanatról a másikra az összes reaktort. Legalább valami átvezetést kidolgoztak volna. Meg nyilván csak szén és atom létezik, más nem...? Például szél, víz, akármi.

(#37) Polllen válasza #16820480 (#32) üzenetére


Polllen
nagyúr

De szerinted érdekel bárkit a tény? Ha elég sokat hajtogatja, az emberek egy részének ez lesz a tény.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#38) dabadab válasza #16820480 (#36) üzenetére


dabadab
titán

Ez az egész atomellenesség nem Merkel hülyesége, hanem a német népé. Ott folyamatosan ment a hiszti meg az atomvonatok elé fekvés meg a fukusimai katasztrófa után olyan szalagcímek az újságokban (amikor a megnövekedett rádióaktivitást érzékelték az itteni műszereket is), hogy "Halálfelhő Európa felett".

"Meg nyilván csak szén és atom létezik, más nem...?"

Más nem igazán. Illetve van még a gáz meg az olaj, de azokkal se vagyunk előrébb.

"Például szél, víz, akármi."

Ahova lehetett vízerőművet építeni, oda már rég építettek (és az nem túl sok), a szél teljesen alkalmatlan alaperőművi szerepre, az "akármi" pedig erősen kidolgozás alatt áll.

Momentán az a helyzet, hogy a "használható" kategóriában indulók közül az atom az, ami messze a legkörnyezetbarátabb.

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#39) #16820480 válasza dabadab (#38) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, hát ezt azért lehetett volna kezelni értelmesebb módon is.

(#40) Béééla válasza aprokaroka87 (#14) üzenetére


Béééla
őstag

Az elég nehéz ha csak úgy benyújtod a számlát. Valószínűleg ebben a formában nem történik meg, bár ki tudja.

Viszont ha "beválik" (váltsunk fekete-fehér nézetbe hogy ne 30 oldalas legyen az okfejtés) és az illegál bevándorlók helyett helyi adófizetőket látják csak el a kórházak, a rendőröknek nem kell a bevándorló bűnbandákkal foglalkozni hanem azok majd a déli szomszédban fognak garázdálkodni, az "anchor baby"-k megszűnnek, akkor ami rájuk ment volna el a költségvetésből simán mehet a falba, és majd Mexikónak okozzák a bajt. Vagy ha extra vámot kell fizetni a kivitt gyáraknak, akkor megint nyernek vele munkahelyeket is ha inkább hazahozzák.

Bélabá

(#41) #40553216 válasza #16729600 (#34) üzenetére


#40553216
törölt tag

Gyuribától azt nem is fogsz kapni. Izraelben utálják, mint a sz.rt. ;)

(#36) sheratan
Az alternatívákkal az a baj, hogy a működésük is alternatív. :DDD Egy folyamatosan termelő atomerőművet ilyenekkel csak bajosan, sokszoros túlméretezéssel és költséggel lehetne kiváltani. A szintén folyamatosan termelő szénerőművel meg „egyszerűen” és „olcsón”.
Német erőművek. A víz szerintem a magyar szükségleteket sem fedezné.

(#42) #16820480 válasza #40553216 (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk nem sokat mondanak ezek a számok, nem követem rendszerességgel a fogyasztási igényeket. De redundanciára amúgy is szükség van. Nem azt mondom, hogy csak szél vagy csak vízerőművel kellene megoldani a dolgot, de mondjuk ezek kombinációjával. Nem mindig van szél, nem mindig van napsütés, de lehetne ezzel kombinálni, és a hiányt pótolni csak atommal, vagy akár szénnel. Illetve olyan irányba fejleszteni, hogy lehető legjobban lefedjék az energiaigényt megújulóval.

(#43) ALBY válasza Narxis (#30) üzenetére


ALBY
senior tag

Pontosan! Évek óta azt látom én is, egy az egyben menetel bele a világunk abba ami az Idicracy-ban van! Nem sci-fi!

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#44) #16729600 válasza #40553216 (#41) üzenetére


#16729600
törölt tag

Picsáb@. Akkor belépek a NER-be, van még szabad trafik, vagy valami más szajré? ;)

A lehetséges alternatívák közül azért ne maradjon ki egy esetleges üzemzavar esetén a 2546 éves halálos szennyeződés és terület elhagyási kényszer. Persze nem tagadom egy szélerőmű üzemzavara esetén az arra járok hajának szétborzolása, vagy egy naperőműnél a szembevakítás ( egyenes bele a retinába ) szintén nagyon súlyos következmény. :K

[ Szerkesztve ]

(#45) strogov válasza Béééla (#40) üzenetére


strogov
senior tag

Az illegális bevándorlók csak egy része érkezik Mexikóból és ők is egy ideje alagút rendszereket használnak. 3100km hosszú a határ. Ennek eleve csak kb. felét akarja lefedni fallal, de kb. 1000km most is kerítéssel védett, és van olyan terület ami egyszerűen beépíthetetlen (pl. Rio Grande, Rio Bravo). Semmit sem segít ha falat építenek, csak drótvágó helyett létrát és kötelet visznek majd akik át akarnak mászni.

A kábítószer elsősorban tengeren kerül be hozzájuk. Sem a jamaicai, sem a kínai bandákat nem fogja meg a fal ... valószínű a mexikóiakat sem.
Ha lesz is pozitív hatása a bevándorlásra akkor az csak évtizedek múlva derül ki. Ha Trump politikája nem válik be az sokkal jobb hatással lesz erre a témára, mert kevesebben akarnak majd oda menni ... Kanada meg "védve" :)

(#46) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Új elnök beiktatásánál a fehér ház honlapja és a Twitter/Facebook oldalakat resetelik, valószínű ezért tűnt el a klímaváltozásos és még néhány bejegyzés. Más dolog, hogy valószínű nem kerül vissza a régi formájában.

(#47) #40553216 válasza #16729600 (#44) üzenetére


#40553216
törölt tag

„terület elhagyási kényszer”
Jaja. Ki is ment a fejemből, hogy az utolsó világkorszakban milyen sokszor voltunk kénytelenek 2546 évre elköltözni akárhonnan akárhová.

(#42) sheratan
A Wikipédia szócikkben élág jól látszanak az arányok. Akkora kapacitást felépíteni alternatívákból sokszoros. És nem a redundancia miatt, mert azt nyilván minden rendszerbe beletervezik/építik. Hanem mert kiszámíthatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#48) #16729600 válasza #40553216 (#47) üzenetére


#16729600
törölt tag

Nagyon jó áron mennek most a Csernobil környéki dácsák és a fukusimai pecás nyaralók.Én is gondolkozom, hogy nyugger éveimre elköltözök valamelyik helyre, ugyebár a 'rögggenny költségeket eleve megúszom. :K

"Hanem mert kiszámíthatatlan"

ŐŐ izéé, olyan esetleg, hogy energia tárolása?

[ Szerkesztve ]

(#49) Pala válasza ALBY (#43) üzenetére


Pala
veterán

Pontosan ugyanerre gondoltam én is. Hiába egy "ökörség" az a film, de félelmetesen valószínű jövőképet fest elénk.

(#50) #40553216 válasza #16729600 (#48) üzenetére


#40553216
törölt tag

福島 egy kifejezetten földrengés-, így cunamiveszélyes országban épült, Чернобыль/Чорно́биль-ban pedig aktív emberi balfasz közreműködés idézte elő a katasztrófát. Németországban vagy nálunk földrengés eléggé mérsékelt, cunami pedig –főleg nálunk – szintén kizárható. Vagy te mást tudsz? Inkább tudnék elképzelni szélsőbalos idiótákat, akik áldatlan tevékenysége következtében előállhatna valami gebasz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  [Re:] Trump javában takarítja az internetet (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.