Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) G4ga válasza proci985 (#20) üzenetére


G4ga
őstag

nézegettem még a s-felexet, de drágák... és szvsz nem sokkal hallkabbak! volt náálam s-flex venti. meg kisebbek a légszállitási értékek! nem nagyon hiszek benne, hogy ettöl annyival jobb, de bennem van a tudat hogy elvileg nem rossz! elöször ultra kaze-t akartam, de az már nagyon hangos lehet, azt figyelmbe véve hogy ezek az 1900 ventik is üzöltenek este amikor nincs már forgalom erre felé, ehez kellet a venti szabályzó! :)

Speed(R): a levett haázlap azért volt nem hiába csavarmentes a ház, és könnyü szerelni nem akartuk állandoan levenni a ház oldalát. annyira erösek a ventik, hogy ugyan ezt a höfökot produkálta a gép a 8+ blend teszt alatt! én a mai napig azt gondolom, hogy hibátlan választás volt a TRUE, pláne a fekete dizájn miatt! szvsz nagyon jól mutat a házba, még akkor is ha beszerzése igen körülményes volt. De le a kalappal a PCGear elött. hibátlan hidöben rendeltem tölük! avval számolj, hogy a polirt nem uszod meg, de erre bátran ajánlani tudom csak subaruwrc-t. hibátlan munkát végzet. polir elött 3.6-on kb ugyan ugy elérte a 80 fokot mint 3.8-on!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.