Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110) H.Istvan25 válasza gzbotii (#109) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Ősszel nekem nem jo, csak nyáron érek most rá :(.

Nem HTC-m van, szóval talán menne a net :D. De ha jol emlékszem akkor a Moldcell valamivel olcsóbb mint az Orange, az Unite pedig sokkal (pár hónapja ennek utánanéztem). Mondjuk az Unite csak 3G-t és 4G-t ad, 3G mindenhol van Moldovában, de lehet nekik a szolgáltatásuk kevésbé nyúlik át a Dnyeszteren túlra. Valamint az Orangenek mindenhol van szinte 4G, a Moldcellnek pedig csak nagyobb városokban egyelőre.

Azt hallottam én is, hogy Chisinauban inkább oroszul beszélnek az emberek, vidéken jellemzőbb a román. Valamennyire mindkét nyelven tudok, szóval talán menne. Például a mobilszolgáltatók weboldalát értettem, valamint egy étlapot meg hasonlót is tudok értelmezni.

Az utitárs keresésével nekem is baj van, a legtöbben nem szívesen akarnak errefele menni. Pedig biztonságosabb jelenleg mint egy nyugat-európai nagyváros.

Utazásból nekem ez a vonatos megoldás jónak tűnik (kocsim még nincs sajnos, de talán hamarosan :D ), mondjuk tuti hosszú az út, főleg hogy a határon pár órát kell állni az elleőrzés és a nyomvonal váltása miatt. De ültem már 30 órát vonaton, így ez nem zavar.

Huawei Mate 9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.