Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Engineer086


Engineer086
Modder

A kis N200-as első pillantásra szimpatikus. Egy tesztet megnéznék róla.

Szádvár rád vár: www.szadvar.hu-https://www.facebook.com/szadvarert.barati.kor/

(#2) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

A legnagyobbért már sokallom a 68 eurót, a két kisebb viszont teljesen korrektnek tűnik azért a pénzért, amit elkérnek értük. Csak a 3.5 méretű rekeszeket nem kellene manapság erőltetni, nekem legalábbis nem tetszik, ha egy házon ilyen van. Inkább oldanák meg úgy, hogy az 5.25-ös helyre teheted be ezeket az eszközöket egy keret és előlap segítségével (oly módon, mint például ez).

(#3) bacsko42


bacsko42
tag

A legnagyobbért kicsit soknak tűnik a 68 euró, pedig egész kis pofás, ha olcsóbb lenne lehet beruháznék egyre :C

,,It does not matter how slowly you go as long as you do not stop."

(#4) LNx


LNx
tag

melyik a mini-ITX ezek kozul?

itt az N200 belseje

(#5) HookR válasza LNx (#4) üzenetére


HookR
addikt

Na igen, ez a rész erősen félrevezető:

"...köztük egy Mini-ITX-es alaplapot fogadó variánssal gazdagodik a kínálat."

Egyik sem mini-ITX ház és mindegyik fogad mini-ITX lapot, lévén az ATX lefelé kompatibilis szabvány, ugyanazokat a rögzítőfuratokat használják, csak a kisebbek értelemszerűen kevesebbet.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#6) R-man


R-man
csendes tag

Egyszerű letisztult,bejövős. :K

勇気

(#7) .mf válasza LNx (#4) üzenetére


.mf
veterán

Sztem simán csak el lett írva mATX helyett. Pedig én is csak azért néztem be, hogy végre egy újabb mITX ház.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#8) #97716736


#97716736
törölt tag

Nem rosszak :))

(#9) nicu71


nicu71
addikt

nagyon tetszetős házikók,tényleg! :K

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#10) #65675776 válasza sing1ep1ayer (#2) üzenetére


#65675776
törölt tag

Szerintem is a csupa 5,25" lenne a jó megoldás. Főleg, hogy pl a CM is gyárt ilyesmit. Illetve dokkoló is van ilyen méretben rogyásig, de akár backplane-ek is.

Az előlapi ventilátoroknál meg inkább azt kellene megoldania a tervezőknek, hogy a világítás bekapcsolható legyen, ne pedig kikapcsolható. Ropant bonyolult megoldás lenne, elvégre csak a kapcsolót kellene a gyárban a másik irányba állítani alapból.

(#11) Indy69 válasza #65675776 (#10) üzenetére


Indy69
aktív tag

Nem értem az eszme futtatásod evvel a bekapcs kikapcs ,nem mindegy :U
Amúgy bejövős házak és az 5,25 hely valóban jobb lenne minden hová.

(#12) #65675776 válasza Indy69 (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem mindegy.

(#13) xysdrtz


xysdrtz
tag

Alapesetben N400-ra szavazok elég tetszetős letisztult és kompakt. A 600-asba ennyi pénzért már 20-as ventinek raktam volna helyet :(((

[ Szerkesztve ]

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta."

(#14) ledgeri


ledgeri
nagyúr

ohh szépek!

Ezekből kéne még egy hangszigetelt, és mennék vásárolni!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#15) Mardel


Mardel
őstag

Az is jo lenne ha kisebb miniITX, microATX hazakban lenne 75-150W tapegyseg is.
Joszerevel csal lc power es codegany hazakat talalni beepitett tappal. Egy brazost meg nem biznek rajuk.
300 W alatt meg nem is igazan lehet normalis tapagyseget venni. Koszonhetoen annak, hogy nagyon kevesek vannak tisztaban azzal, hogy mennyit fogyaszt a gepuk.
Pl. max 300 Wattos fogyasztashoz vesznek 600 -900 W-os tapokat.
Egy brazos meg egy normalis 75 W tappal olyan 19-38 W-ot fogyaszt. Most ez egy 300-assal rossz hatasfoku lesz, hangosabb es tobbet fogyaszt.

[ Szerkesztve ]

Ennél többet nem kell tudni. Csak azt, hogy a víz nedves és kék az ég. Meg hogy a vérapó mindig a helyén van és egyre erősebb.

(#16) #16939776 válasza Mardel (#15) üzenetére


#16939776
törölt tag

Egy olyan 150-es ami 12V-on tud legalább 12,5A-t :K és nem 8cm-es venti van benne!

N200 lehetne 5cm-el rövidebb... be lehetne rakni az 5,25"-ös helyet állítva, úgy hogy a fedél felől lehessen tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#17) pereces válasza Mardel (#15) üzenetére


pereces
tag

75W lc power külső panel táp 3 éve 24/7 táplálja az ion1 lapomat (~35W + 3 vinyó és író), itt a ph mini itx topicban is van jó pár ember akiknél lc táp dolgozik régóta gond nélkül

[ Szerkesztve ]

(#18) Iginotus


Iginotus
őstag

Ha valaki tudja honnan lehet rendelni, vagy venni N200-as az ne tartsa magában!
Igényt tartok egyre :)

Plug and Pray... :)

(#19) ledgeri válasza Mardel (#15) üzenetére


ledgeri
nagyúr

:R nekem is 400-as van, de csak a felére terhelem max, sőt... de legalább ott "jóhatásfokon" vagyok!

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#20) simixox


simixox
csendes tag

Ha az N200-as specifikációban az szerepel hogy max 160mm-es magasságú CPU hűtő fér bele akkor a Noctua NH-D14 az éppen belefér ugye? :)

(#21) simixox válasza Iginotus (#18) üzenetére


simixox
csendes tag

merlinhardver.hu itt van "windowed" verzió is

illetve a simát már iPon-ról is lehet rendelni :) iPon

(#22) Codiac


Codiac
csendes tag

mutatósak! :K

(#23) kalozhun100


kalozhun100
őstag

n200 házba a 8 pines csatit hogyan lehet bekötni? mert felül a lyukon nem fér be.

Samsung Galaxy S7 Edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.