Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bwoay


bwoay
nagyúr

kibaszott hüje amerikaiak, ugyanazt csinálják, mint a Palm,
szép lassan kinyírja magát a cég, és én, mint Palm meg Motorola user,
majd jól ülök, és nézek ki a fejemből hüjén.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#2) AMD Power


AMD Power
titán

Ez sajnos várható volt. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Ekkora mélyrepülést :F

(#4) Egzee


Egzee
őstag

Maguknak köszönhetik a hülye design-al rendelkező telefonjaikkal... Ami ér valamit, azis az új Pebl...Az új penge is jó volt, de a kamera miatt nem vették az emberek...

(#5) joey04


joey04
titán

Eddig drukkoltam nekik de látva az "intézkedéseket" én is azon a véleményen vagyok hogy megérdemlik.ettől függetlenül nem örülök a bukásuknak, de megérdemlik.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Remittenda


Remittenda
aktív tag

Érdekes, hogy mind az Apple, mind a Motorola klasszikus amerikai cég, hasonló vásárlói és egyéb környezetben. Mégis, különbözőbb nem is lehetne a két cég.

Tény, hogy megérdemlik, de én is sajnálom őket. :( :( Főleg a StarTAC-em miatt, ami abban annyira nagy volt, az már nincs sehol... pedig lehetne nem is olyan sok munkával...

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#7) Mamuska válasza Remittenda (#6) üzenetére


Mamuska
őstag

Nekem is volt startac-em abban az időben nagyon ott volt a szeren. Akkor élte a cég a fénykorát. Kinyitható telefonból az első amit láttam az motorola volt az is lehet hogy ők csinálták az elsőt. A cégnek nagyon nem jöttek be a z8 talán a z10 is bukás lesz. Senki nem mert z8-at venni mert az a hír járja ,hogy bugos.

(#8) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát ebbe nincs semmi meglepő, azok után meg főleg, hogy kiadták a v3 20. változatát is.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#9) _seth_


_seth_
veterán

Mi az, hogy megérdemlik? Hogy lehetnek egyesek ilyen szűklátókörűek? Ha a moto bukik az csak nekünk (azoknak is akik szerint megérdemli) lesz rossz, egy versenytársal kevesebb, nincs akkora verseny nem kell az árakat sem csökkenteni. Nagyon is jó lenne ha összeszedné magát a motorola. Én is motorola párti voltam nem is kicsit (T720, E365, A925, MPX200, V3x, V3, V225, nagyon jó telefonok mind! 4 moto van is a családban igaz abból már csak 3-at használunk, apa v3 black (enyém volt), öcsém v3x (enyém volt), anya v225). Igaz már nekem is Nokia N80, Nokia E65 következett (bár a kettő között volt a V3 black, egyszer venni akartam magamnak egy ilyen telefont, nagyon jó darab, mai napig talán a legjobb telefonjuk) az E65 után pedig E66 jön majd...

De azért Hajrá Motorola! Jó lenne mindenkinek ha egyenesbe tudna jönni a cég!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#10) badacsony


badacsony
őstag

Én úgy tudom, terveznek UIQ telefonokat piacra dobni (2009-ben is), úgyhogy még összekaphatják magukat. :U

iOS és Android két jó barát, kézen fogva sétafikál :D

(#11) Egzee


Egzee
őstag

Seth: nekem is V3X-em van 1,5 éve... Én még életemben nem jártam semmivel annyit szervízbe mint ezzel itt...

(#12) AMD Power válasza badacsony (#10) üzenetére


AMD Power
titán

Reméljük vissza tudnak majd térni. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) Remittenda válasza _seth_ (#9) üzenetére


Remittenda
aktív tag

Nem arról van szó, hogy nem drukkolok nekik, de amit csinálnak azok alapján...hááát...izéé.. szóval igencsak aggódom. :(

"Who are you working for, damn it?!" - レミッテンダ

(#14) joey04 válasza _seth_ (#9) üzenetére


joey04
titán

Szerintem az a gond hogy a Moto már nem versenytársa senkinek. nem kell a készülékeikkel versenyeznie a többi gyártónak sem árban sem másban.Ilyen szempontból már most sincsenek a piacon.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem soha nem jöttek be a moto telefonok. Kinézetre a V3 jó volt de nekem ennyi.

(#16) Mamuska


Mamuska
őstag

Több motom is volt de a menü nekem ultra gagyinak tünt azon is változtathattak volna meg hát a dizájn is lehetett volna változatosabb.

(#17) <NewL> válasza badacsony (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

Még az ősszel is fognak valami újat csinálni. De a hirek szerinte már drága és randa nagyon.
Már ettől lejjebb semmi sincs. Nem is kell a sok vacokja. Vagy kapják össze magukat,vagy vonják ki magukat a forgalomból!

There's an app for that

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.