Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doki42


Doki42
őstag

Megnézném, felénk gondolom nem lesz... :N

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#2) janeszgol válasza Doki42 (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

India meg Kína mindig sokkal jobb felszereltséggel kapta ezeket. Emlékezzünk a Galaxy C szériára. Mindig sokkal jobbak voltak, mint nálunk a J és A kategória.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#3) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Az M sorozat az A sorozat fölé van pozícionálva?

Az A11 pl. nem kapott sAmoled kijelzőt.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#4) prolad válasza Doki42 (#1) üzenetére


prolad
őstag

M20at és M30at lehetett tavaly itthon kapni, kérdés mennyire hivatalosan. M20 50-60 ezer között, M30 60-70 között még ősszel.

(#5) janeszgol válasza prolad (#4) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem volt hivatalos disztribútori eladás.

Donki Hóte, elméletileg alá. De ugye mint látjuk. A minőség ne jelentsen amoled kijelzőt. Az A10 IPS kijelzője kifogástalan volt. Gyönyör, nagy fényerősségű, pwm mentes. Az A20e PLS TFT-je is jó fényerejű, de bizony durván pwm-es volt. Mégis utóbbi számít jobbnak, a jobb kamera, és a több ram miatt.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#6) Doki42 válasza janeszgol (#2) üzenetére


Doki42
őstag

Ez a baj..

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#7) Luck Dragon

Kár hogy felénk nem lehet kapni, mikor bejelentették az M30-at már onnantól szívesen kipróbáltam volna.
Számomra a nagy akkumulátor az előnyt jelent, így az M21 is kecsegtető lenne , ha lenne.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) R5i7c


R5i7c
újonc

Másod telefonnak számomra tökéletes lenne. M30s-t is vártam 🙄

(#9) TCSZ


TCSZ
senior tag

Mikor lehet hivatalosan kapni? Netről biztos be lehet rendelni. M31 már van? Az miben más? :R

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#10) -szabi-


-szabi-
őstag

Hi
Erre a telefonra mondhatjuk ugyanazt tudja, mint A51 csak lényegesen nagyobb az aksi és jelentősen olcsóbb?
üdv

(#11) janeszgol válasza -szabi- (#10) üzenetére


janeszgol
félisten

Az A51-ben van macro kamera is, illetve az előlapi nagyobb felbontást tud. A kettő közül én tuti az M21-et venném (sokkal nagyobb akku, sokkal olcsóbb - feleannyiba kerül), csak az idehaza nem lesz hivatalosan, pultos garival meg nem kell.

Ez kicsit vérlázító: anno a Galaxy C kategóriát is csak lestük, mennyivel jobb és olcsóbb, mint az A, most meg az M jobb és olcsóbb, mint az A.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#12) TCSZ válasza janeszgol (#11) üzenetére


TCSZ
senior tag

Az M31 kb ugyan azt tudja? [link]
Ha ezt megcsinálná a Samsung strapa változatban, nagyon vinnék szerintem.

[ Szerkesztve ]

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#13) janeszgol válasza TCSZ (#12) üzenetére


janeszgol
félisten

Az M21-ből 4 és 6 giga ramos verzió van, az A51-ből 4, 6 és 8, az M31-ből meg csak 6 gigás.
Az árakat a gsmarenan néztem, gondolom az említett árak a legkisebbek, ergo a 4 giga ramos verzióra utalnak az M21 és A51 esetekben.

Az M31 278 eur, és ez a 6 gigás verzió. Ergo olcsóbb, és ebben több. Plusz a wide kamera nagyobb felbontású, az ultrawide kisebb. Az akku 6 ezres, mint az M21-ben. És ami számomra megdöbbentőbb, hogy a kamera érzékelője nagyobb az M31 esetében. A sorrend:

1, M31 és M21 (egy szint).
2, ...
3, ...
...
99, Az A51 és a többi A is itt van. De ez szvsz, és az M és A kategóriát hasonlítottam össze. Ide még mindig a ratyibbak jönnek, mint Indiába és Kínába.(Nálunk a 4/128-as A51 130k. Most az Euronicsban 110k, mert kedvezményes.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) TCSZ válasza janeszgol (#13) üzenetére


TCSZ
senior tag

Meg z M31 több műhold csoportot is lát? Jó lenne róla egy teszt.

Tóth Csaba Amit most csinálsz az közelebb, vagy messzebb visz a céljaidtól? Mert ami nem visz közelebb, az messzebb visz.

(#15) janeszgol válasza TCSZ (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Ezt nem tudom. Én is örülnék a teszteknek, mert ha nem is kapható erre fele, legalább tisztában lennénk pár dologgal.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#16) -szabi- válasza janeszgol (#11) üzenetére


-szabi-
őstag

Szóval elmondható, hogy indiai, kínai piacra olcsóbban jobb termékek kerülnek.
Ezt is megértük, nyugaton drágán a "gagyit" keleten olcsón a jót.
Valóban bosszantó, samsung tehet egy szívességet.
Az infót köszönöm.

(#17) LV55


LV55
csendes tag

Tadaaaam, és itthon is kapható. Emagon 74ezer a 4 gigás változat. Jövő héten érkezik :DD Remélem, nem bánom meg :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.