Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kár hogy nem jön egyelőre eu változat, mert ez mocskos jól néz ki.

Live-Die-Respawn

(#2) ldave


ldave
félisten

Úgy látszik ez a tendencia nem változik. 3DS-re és Vita-ra is sok játék van és lesz, ami érdekel, de sajna szitne biztos, hogy nem adják ki nálunk. Vita esetében mondjuk nincs régiózár, így azért beszerezhetőek a címek, de 3DS-ből japán játék mellé japán gép is kell sajna :(

Hamarosan jön majd a Soul Sacrafice, arra nagyon kíváncsi vagyok, ha jó játék, akkor system seller cím nekem.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3) oriic válasza ldave (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jó de egy átlag eu-s vagy amcsi emberke mennyire tud élvezetesen játszani egy japán nyelvű stuffal? :( Biztos sokan vannak vele hogy szívesen játszanának pl: egy Final Fantasy Type-0-val.

Live-Die-Respawn

(#4) Petya597


Petya597
tag

Egész jónak tűnik. :)

(#3) orichalcos

"Biztos sokan vannak vele hogy szívesen játszanának pl: egy Final Fantasy Type-0-val."

+1. :)

[ Szerkesztve ]

http://wolfkatirajongok.wordpress.com/ http://katiwolf.gportal.hu/

(#5) ldave válasza oriic (#3) üzenetére


ldave
félisten

FF Type-0 szerintem előbb-utóbb megjelenhet, de én mint egy Vita címet tudom elképzelni, mint pl. a FF X vagy a Persona 4 remake.

Amúgy ha jól tudom pár lelkes rajongó nekiállt egy fordítást készíteni a játékhoz, de még nagyon az elején vannak.

A Slime draws near! Command?

(#6) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Ha már a Vita szóba került, a vgchartz.com-on néztem a hardver eladásoknál, hogy a Vita kissé jön felfelé. Eddig kábé tízszer annyi 3ds talált gazdára, újabban ez arány már 7:1 körül van. Most nem jut eszembe a játék címe (valami japán csoda az is), de kiadtak valamit PSP-re, most annak az eladását is megdobták, csak néztem. Nagyjából ezt a fonalat kellene a SONY-nak felvennie, és a Vita is pályára állhatna. Én drukkolok nekik is, ne legyen ennyire egyoldalú a handheld piac.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#6) üzenetére


ldave
félisten

Szerintem a Soul Sacrifice lesz az (előbb írtam a nevét, csak persze rosszul :) ). Március elején adták ki Japánban, hozzánk 1 hónap múlva jön.

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.