Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Canis rufus


Canis rufus
tag

Hát ez húdejó meg minden, de asztalira MINEK METRO FELÜLET?

(#2) nicu71 válasza Canis rufus (#1) üzenetére


nicu71
addikt

hogy szokják a népek.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

"Ezekkel a mozdulatokkal lehet vezérelni arra alkalmas készülékeken a Microsoft október végén megjelenő operációs rendszerét."

Ha nem olvasom el a cikket, meg majd az esetleges kézikönyvet, én akkor is ezekkel az ujjmozdulatokkal próbáltam volna meg ezeket a vezérléseket. Vagy én vagyok túl Superman :F

Vagy most ezt csak én veszem ki a cikkből hogy úgy van előadva, mintha valami nagy újítás lenne, vagy az volt a baj hogy csak az első felét olvastam el, vagy nem tudom.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) nicu71 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


nicu71
addikt

Én láttam egy videót,azt hiszem az Index munkatársainak okozott óriási problémákat a win8 érintőképernyőn való vezérlése,mindegyik összevissza bénázott :U
Valószinűleg egyáltalán nem bonyolult a kezelése,/én még nem próbáltam touchscreenen/ sőt vsz teljesen egyértelmű,de a fenti példa igazolja hogy szükséges valamiféle kézikönyv is/egyébként tényleg vannak benne újszerű megoldások is/

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#5) enginev3.0 válasza nicu71 (#4) üzenetére


enginev3.0
félisten

Persze papám is elbajlódna vele, ez biztos! :)

Egyébként jó az aláírásod, és a film is hatalmas! :)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) nicu71 válasza enginev3.0 (#5) üzenetére


nicu71
addikt

nekem meg anyukám is meg tudná oldani!
köszi,szerintem is hatalmas a film,teli jó kis idéznivalókkal

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#7) Meridian


Meridian
senior tag

Már látom a hardvergyártók ráharapnak; az új billentyűzetek egy 12x35 cm-es touchpadok lesznek (nyomógombok nélkül), és rajta a képernyő másolata. Amikor meg gépelni kell, akkor a billyntyűket utánzó kis négyzetecskék lesznek.

Na majd HA ÁLTALÁNOSAN EZ LESZ a billentyűzet és egér helyett, akkor kell a metro-nál valamivel szebb felület, de addig egy rakás fostalicska az egész. Ezt lehetett volna egy plusz fícsőrnek betenni a win8 alá, de alapban megtartva a régi felüleletet (persze azon is csiszolgatva még), de hogy rögtön ezt akarják erőltetni asztali gépekre is, az bukás lesz. Mint a VISTA.

(#8) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ekkora marketing maszlagot régen láttam.
Néztem a vidit és nem értettem most akkor mi van?

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#9) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Remélem is, hogy báj vagy varázslat lesz a neve a menünek.Szeretnék fetrengve jükat röhögni, amikor látok véletlenül valakinél windowst magyarul...

(#10) Erasmus válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


Erasmus
őstag

zseni vagy, ha ezeket a mozdulatokat magadtól kitalálod. nekem pont az a bajom az érintésvezérléssel, hogy messze nem magától értetődő minden mozdulat, és ráadásul nincsenek dokumentálva a gesztusok.éppen ezért született ez a poszt. ios-en például egy-egy nagyobb kiadásban bevezetnek új mozdulatokat, amikről annak, aki nem látta a bejelentést, fogalma nincsen.

a win8-ban (win rt-ben) is vannak az alapgesztusok (mint amilyen a jobbra-balra húzás, a szimpla érintés, a forgatás), amik tényleg kitalálhatók, adják magukat, mert minden platformon ugyanígy működnek, de ne mondd, hogy a charms menü, a taskváltás, az appspecifikus menü aktiválása ugyanilyen intuitív. ezeket minden rendszeren meg kell tanulni.

Brutális eb: mi ebben a marketingmaszlag? és hogy lehet nem érteni a videót?

(#11) enginev3.0 válasza Erasmus (#10) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az első sorból csak az utolsót nem tudtam volna
Az utolsó előtti könnyű, mert korábbi win8 videóban már látható volt, hogy ilyen lapozással lehet váltani alkalmazások között

Második sorból első kettő könnyű, az utolsónál pedig ezt a részt tudtam
"Ha a bal oldalról húzzuk befelé az ujjunkat röviden, majd vissza a káva felé, a futó alkalmazások listáját hívjuk elő: ezek bélyegképei egy oszlopban sorakoznak egymás alatt – ahogy például Androidon is."

swipe from edge-t meg gondolom három kis pont jelzi, hogy ott van valami amit elő lehet húzni a tarsolyból, talán wp7-nél is volt ilyesmi három kis pont, amivel menük jöttek elő

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12) geratn


geratn
tag

Nagy rss hírfolyam lesz a metro, és amikor már sok az alkalmazás értelmét veszti.

(#13) Erasmus válasza enginev3.0 (#11) üzenetére


Erasmus
őstag

akkor te nagyon ráéreztél.

a swipe from edge lehetőségére egyébként semmi nem utal a kijelzőn, nincs három pont, semmi - de ez látszik a videóban is. vagy tudod, hogy van ilyen lehetőség, vagy véletlenül rájössz. arra egyébként kíváncsi leszek, hogy lesz-e egyáltalán kézikönyv. az ios-hez és az androidhoz sem adnak...

(#14) enginev3.0 válasza Erasmus (#13) üzenetére


enginev3.0
félisten

Szerintem nem, wp7 omnia 7-emhez sem volt, bár használtan vettem és ha jól emlékszem mindent megkaptam hozzá

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#15) lujó55


lujó55
őstag

de jó lesz ez.
várom már nagyon a Win8-at, lesz alatta egy multi touch-os egybegép és minden okés. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.