Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Ez történt velem...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) Dany007


Dany007
veterán

Az igen! Már időszerű volt. Mármint a story.
Durva, hogy ottkint is vannak ilyen örültek. Azt hinné az ember itthonról, hogy ott azért már nagyobb a kultúra ilyen téren. De persze mindig mindenhol történhet valami ilyesmi.

Azért az kemény. Pont téged kapott telibe ha jól értettem.

Örülünk hogy egészben vagy! :) Remélem a bírósági ügy sikeres lesz. Le kell róla perelni mindenét amije csak van. Az ilyen megérdemli. 3 hónap, gondolom munka nélkül, pénz nélkül. Törött autó, meg eleve a trauma... törött eszközök stb...

3 hónapig nem tudom hogy bírnám ki net meg gép nélkül. Nem is tudom mit lehet csinálni ennyi ideig? Mondjuk legalább lenne időm olvasni. Hát kemény lehet az biztos!

Egyébként ezért kell Volvo-t venni, amiben van oldallégzsák meg függönylégzsák is. :)

No meg a pozitív az egészben, hogy mostmár ilyen jókedvűen fogod fel az egészet.

(#3) total90 válasza Dany007 (#2) üzenetére


total90
veterán

Ilyen mindenhol előfordulhat, szóval tök mindegy hol élsz... mindenhol vannak sokkoló esetek, csak az a szar, ha épp te vagy az áldozat :B

Igen, épp én kaptam teliba a verdát.

Ami a bíróságot illeti, azt hiszem kb. 20 szemtanú volt, meg nem kevés drog volt a vérében stb., szóval nem hinném, hogy ránk varják a dolgot :DDD

Amíg nem dolgozom, addig az első 6 hetet a cég fizeti, a többit a betegbiztosító, szóval azért nem pénz nélkül. Egyébként szopás lenne, eléggé...
Ami nekem tört össze az a telefon meg az ultrabook, na meg én. Haveré volt az autó, de 6 hónapos, szóval az sem lesz olcsó a csajnak, vagy is szerintem a szüleinek.

Lehetnék rosszkedvű is, de minek... azzal nem oldok meg semmit, felesleges idegeskedni. Csak előre :K

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Örülök, hogy megmaradtál. Egészséged helyre fog állni teljesen?

(#5) Syl


Syl
nagyúr

a kórházban nagyon tré volt

Örülj hogy nem Magyarországon történt veled :U

Egyébként jobbulást!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) total90 válasza DeFranco (#4) üzenetére


total90
veterán

Ja, azzal nem lesz gond. Jobb leszek mint régen ;)

(#5) Syl

:R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#7) D1Rect


D1Rect
félisten

Pff, de legalább teljesen felépültél. ;)

(#8) Dany007 válasza total90 (#3) üzenetére


Dany007
veterán

"szóval nem hinném, hogy ránk varják a dolgot "

Jajaja, én is inkább kártalanítási perre gondoltam. :)

"de 6 hónapos, szóval az sem lesz olcsó a csajnak, vagy is szerintem a szüleinek."

Aztamindenit. :) Akkor nem értem, hogy lett ilyen komoly bajod... =/ Vagy annyira gyorsan ment az az őrült? Azt hinné az ember, hogy egy ilyen modern autóban már egy ilyet meglehet úszni aránylag könnyedén...

Ja, hát a lényeg hogy élsz. :) Volt sok látogató? Szülők itthonról? Amúgy mért nem vitt be neked valaki egy tabletet mobilnettel? :)

(#9) mickemoto


mickemoto
őstag

A lényeg hogy az egészséged helyreállt.
Három hónapot feküdni nem piskóta, én egyszer egy hónapot voltam muszáj kényszer pihenni, azóta sem olvastam annyit összesen. :DDD

(#10) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Remélhetőleg le is sittelik a csajt. Megérdemelné.

Halálhíredet költötte valaki? Mert ha igen, akkor hosszú életed lesz. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#11) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

A lényeg az hogy egyben vagy.
A pics*nak meg frankón a hűvösön a helye. Ha tényleg a járda felől öklelt. De tulajdonképpen teljesen mindegy is hogy honnan, ha az ő hibája volt, sitten a helye. Pont.

All→M8

(#12) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Ez durva. Remélem az a barom keményen meg lesz büntetve. Szerencse, hogy ez nem Magyarországon történt, mert itt elég fos az egészségügy.

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#13) Lenry


Lenry
félisten

hűbazmeg, ezt rossz volt olvasni :(
de örülök, hogy már jól vagy :)

kis OFF: azért te sérültél a legjobban, mert oldalról kapta el az autótokat. elöl-hátul ott a gyűrődési zóna, de oldalról szinte semmi sem véd, onnan a legsérülékenyebbek az autók.
nemrég olvastam egy cikket az autók biztonsági tesztjeiről, ott írták, hogy a töréstesztekben az oldalsó ütközést valami tizenpár km/h sebességgel végzik, és még így is rommá törnek a kocsik

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#14) Dany007 válasza Lenry (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Bizony bizony. Ezért is csodálkozom, hogy egy ilyen "új" bmw-nél erre nem gondoltak jobban. Bár lehet hogy gondoltak, csak akkora volt az ütközés ereje. Azért nem semmi.
Ja és csak a poén kedvéért, az A4-es sincs épp telerakva csillagokkal ilyen szempontból! ;] (persze kortól is függ)

(#15) Lauda


Lauda
félisten

Jol elhuztad. Mondom biztos jon valami 200 oldalas cikk, erre tessek. :W :DDD

A lenyeg, hogy rendben vagy, legalabbis testben. ;]

(#16) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Bakker.. :o Jobbulást utólag is!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17) Dany007 válasza Lauda (#15) üzenetére


Dany007
veterán

Áh, ezzel is várt 2 hetet, látod... :) Ha kifejti hosszasan lehet jövőre se tudjuk meg mi történt. : )

(#18) EczkE


EczkE
addikt

A fene se gondolta, hogy ennyire komoly dolog történt, sajnálom. :(

És persze jobbulást. Már ha szükséged van rá. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#19) lapa válasza Dany007 (#14) üzenetére


lapa
veterán

személy szerint többek közt ezért döntöttem olyan magas kocsi (=terepjáró) mellett, amiben oldalról sem könnyű kárt tenni, ütközésnél legfeljebb felborul mint a szemeteskuka a viharban. persze minden ellen semmi sem véd.

(#20) XtremLor válasza total90 (#3) üzenetére


XtremLor
őstag

Nem semmi az biztos, de legalabb mostmar jol vagy, es nem keletkezett maradando karosodas, sajnos ott is maradhatott volna valaki, nem sok kell hozza :( Az a kiscsaj szerintem is erdemelne par evet, egy ilyen manover rosszabbul is elsulhetett volna!

"Legen...Wait for it...Dary"

(#21) Lauda válasza lapa (#19) üzenetére


Lauda
félisten

A tehetetlenseg kovekezteben abban is osszetorik a kezed/labad/fejed, ha van oldallegzsak, az esetleg megvedheti a kezed/fejed.

(#22) banhammer


banhammer
veterán

Velünk január második napján történt ez.

Hála az égnek semmi bajunk nem történt, rosszabbul is végződhetett volna.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#23) lapa válasza Lauda (#21) üzenetére


lapa
veterán

eddig két komolyabb balesetemből egyszer nem nyílt ki, másodszor ott maradtam volna légzsákkal is, ha nagyobb a sebesség. ez nálam azóta hitéleti kérdés, meg ki lehet számolni mennyi 2,5 tonna tehetetlensége 1,2-1,3t szuperlégzsákoshoz képest.

(#24) Dany007 válasza banhammer (#22) üzenetére


Dany007
veterán

"Nem vettelek észre titeket..."

Ja pedig csak bele kellett volna néznie a tükörbe tolatás előtt... Hihetetlenek az emberek...

@#19) lapa:

Szó se róla, egy X6-osban én is nagyobb biztonságban érezném magam. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) lapa válasza Dany007 (#24) üzenetére


lapa
veterán

hát ja, én meg egyedül érezném magam leginkább biztonságban. amúgy az x6 se magas, ugyanúgy bekopog a lökős medencetájon. meg nem terepjáró, mégcsak nem is suv szerintem, bár lehet ez utóbbi dobozba rakják.

[ Szerkesztve ]

(#26) Dany007 válasza lapa (#25) üzenetére


Dany007
veterán

Ja, hát lehet, de kívülről úgy néz ki mint egy tank. Nagyon bejövős. Persze lehet nagyobb dögöket is kapni.
De mostmár kíváncsi vagyok milyen típus az amire te gondolsz! (?)

[ Szerkesztve ]

(#27) Lenry válasza Dany007 (#26) üzenetére


Lenry
félisten

Kraz ;]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28) lapa válasza Dany007 (#26) üzenetére


lapa
veterán

bármi alvázas jóval magasabb annál. micsu l300 / toyo hilux vagy lc / nissan navara stb van ezer féle. még az xc90 az, ami még a többi suvnál is magasabb. de mondom, ez részemről hit kérdése.

(#29) Dany007 válasza lapa (#28) üzenetére


Dany007
veterán

Jah, értem már mire gondolsz. Igen, mondjuk ezekhez képest az x6 tényleg nem terepjáró csak simán egy nagy dög.

(#30) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Azért olvastál, remélem, az ilyen kényszerpihenőkön mindig sokat lehet művelődni. :)

(#31) Cthulhu Dawn


Cthulhu Dawn
őstag

Ezért kell busszal utazni, mikor ez történt annyi kárt szenvedtem, hogy kiesett a fülhallgató a fülemből ;] (képminőségért a vaku nélküli telefont okoljátok, a lényeg látszik, na).

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#32) EczkE válasza Cthulhu Dawn (#31) üzenetére


EczkE
addikt

Azt hittem a vonat biztonságos, tévedtem. :D [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#33) Cthulhu Dawn válasza EczkE (#32) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

A busz nem tud kisiklani.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#34) EczkE válasza Cthulhu Dawn (#33) üzenetére


EczkE
addikt

De felborulni igen. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#35) lapa


lapa
veterán

repülő se jobb. nemtom ki emlékszik a szovjet katasztrófalimre, ahol egyszerre volt földrengés és romlott el valami a tupoleven, aztán a hősnek kellett kimászni rongyszkafanderben a 300 kmh-s ellenszélbe megszerelni. szóval van hogy összejönnek a dolgok ott is.

oldalról ütközés nemvicces semmiben természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#36) Dany007 válasza lapa (#35) üzenetére


Dany007
veterán

Na többek közt ezért se ülök repülőre mégegyszer! :D

(#37) total90 válasza Dany007 (#8) üzenetére


total90
veterán

Oldalról jött belénk, szóval szerintem akármilyen fasza a verda, atomtámadás ellen nem véd ;]

Látogató volt, amikor lehetett, de ugye eleinte az intenzíven annyira nem volt buli, ilyen ablakon keresztül integetés cucc. Az ősök nem voltak, épp folyik az útlevél csináltatás, szóval nekik csak napi értesítés volt.
Mondjuk az is érdekes volt... barátnőm nem magyar, nem is tud és kevés magyart ismerek itt és az ősök meg sem németül, sem angolul nem beszélnek. Szóval ilyen ismerős ismerősének az ismerőse szólt alapon ment a téma.

Tablet: jó sokiáig nem is tudtam volna használni, aztán meg igazából nem is gondoltam rá. Mindegy most már.

(#10) Vakegérke

Nem, de igyekszem még élni egy ideig, 28 év nem olyan sok...

(#15) Lauda

Gondoltam tömören és velősen... lehet nem vagytok kíváncsiak milyen frankó is a katéter meg ilyenek :DDD

(#30) Crystalheart

Ööö, hát nem nagyon. Nem szeretek olvasni, csodaszámba megy nálam. Újságot kicsit, de az épp elég volt.

Többiek meg... köszi, igyekszem 100%-os lenni :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#38) andris1602


andris1602
aktív tag

Örülök hogy már jól vagy :)

(#39) total90 válasza andris1602 (#38) üzenetére


total90
veterán

Túl jól ;] Köszi :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#40) callmeakos válasza total90 (#39) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nem baj majd elmúlik ;]
Amúgy én is kívánok jobbulást :)

All→M8

(#41) Crystalheart válasza total90 (#37) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát akkor ideje megszeretni.

(#42) Lauda válasza total90 (#37) üzenetére


Lauda
félisten

De de. Belso felvetelek johetnek. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.