Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Szép szám, még ha ez Xbox és Win10 együtt.

Mellette illik megjelenni, hogy a GT Sport is már 5millió játékost tudhat magáénak.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2) mike1334


mike1334
veterán

Nem véletlen, hatalmas játék. A 4-nek biztosan még szebb számai lesznek a game pass miatt :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Ki kéne próbàlni, de még az 1 sincs kész. Kb 2-3 óra van benne eddig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) p3l9uph válasza l.skywalker (#1) üzenetére


p3l9uph
tag

Van róla külön cikk.itt miertis kell akkor “megjelenni”?

[ Szerkesztve ]

(#5) wjbhbdux válasza p3l9uph (#4) üzenetére


wjbhbdux
veterán

fél órával előbb írta mint hogy az kikerült .. :U

/s

(#6) J.varga7


J.varga7
tag

Elnézést kérek előre is, hogy ha bárkinek belegázolnék a nézeteibe vagy személyes tapasztalataiba, de a Forza Horizon 3 PC-re szerintem még a mai napig egy BUG-halmaz.

Elsők között vettem meg, és a mai napig játszhatatlan:

- Több mint 6 hónapon át keserítették az életemet azzal, hogy a játék el sem indult, mire valaki a hivatalos fórumon (nem fejlesztő, csak játékos) kibökte, hogy tiltsam már le a mikorofont (MI VAAN???) a Windows 10-ben, mert attól nem indul a játék.

- A Windows 10 mostani tavaszi frissítéséig folyamatosan szaggatott, aztán már csak másodpercenkén megröccent ("stuttering") játék közben, (I5 4690k procim van, 16 GB RAM-om és egy ASUS 1070 8GB kártyám, és semmilyen más játék nem csinál ilyet - kész röhely, de még a The Crew sem, pedig az is egy csapás).

- Csaknem egy éven át hagytam hivatalos fórumokon és hibajelentő oldalakon bejegyzéseket - sok ezer játékossal együtt - mert a játék - már ha egyáltalán elindul - folyamatosan kidobál, lefagy még a mai napig is, amire egy ponton a készítők válasza csak annyi volt, hogy bocs, még nem tanultunk meg rendesen PC-re optimalizálni. Ja! Éééértem.

- Többször nullázódott le már mentésem, mert az XBOX-live szolgáltatás "elfelejtett" menteni.

Ezt tudja a Forza Horizon 3. Bármi mást is nyújtott, azt én képtelen voltam élvezni, 30.000 jómagyar forintért.
Köszi Turn 10, Playground Games és Microsoft.
Az életben többé nem veszek a Windows áruházból semmit, nemhogy Horizon 4-et. :(

[ Szerkesztve ]

Don't waste your time, or Time will waste you

(#7) mike1334 válasza J.varga7 (#6) üzenetére


mike1334
veterán

Ezért kell xbox, ott nincs ennyi baj :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#8) Seangaijin válasza J.varga7 (#6) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Nem tudom, nekem GTX1080-on 4K-n meg se röccen, pedig Ryzen 1600X-szel játszom nem is Intellel.
45FPS alá nem megy max grafikán.
Videó ezen alinken elérhető

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#9) Hunpriest válasza J.varga7 (#6) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Érdekes, nálam az FH3 tökéletesen megy PCn, az FM7 viszont botrányosan bugos.

(#10) muxi-muxi válasza mike1334 (#7) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Na ja, pont tegnap térdelt le a boxom wifikártyája. :DDD

Hogy ne csak off legyen, és a kettővel előtti hsz-re is reflektáljak, nem törvényszerű, hogy a kismillió PC konfiguráció mindegyikén hibamentesen fusson a játék. Nálam az első naptól élvezhetően futott, igaz, nem a maximális felbontáson (konfigom az aláírásomban), a későbbi patchekkel még jobbá tették. Rengeteg játékórát tettem bele, és bár szívtam a fogamat az ára miatt (Ultimate volt a drága), nem bántam meg, hogy megvettem. Sajnos a tartalomból már kifutottam, a multit nem szerettem, mert kissé impertinessé tett, ha egy röhögő ruszki bakfis tolt tökön-paszulyon keresztül.

Szóval kellemes hülyegyerek játéknak tartom, a legjobbnak a Test Drive Unlimited első része óta. (Kár hogy itt nem lehet hüjegyerek ruhákat, meg házakat venni, nah mind1). Negyedik részét tűkön ülve várom black friday idejére, mert nem leszek oly' botor többet hogy zimriffió forintot adjak egy játékért. (A Horizon 7 Ultimate verzióját féláron vettem a fogyasztás "ünnepnapján")

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#11) #20844032 válasza Seangaijin (#8) üzenetére


#20844032
törölt tag

"GTX1080-on 4K-n meg se röccen...45FPS alá nem megy max grafikán."
Ezen hangosan felröhögtem :D Valszeg nagyon mást jelent kettőtöknek a meg sem röccen :D

Anu mikor kijött én is 4690K-val toltam, meg 1070-el és stutterelt egyfolytában. Aztán lecseréltem egy 7700K-ra a haswellt, és kisimult a játék. Aztán a 1070-et lecseréltem 1080Ti-re, és ugyanígy folytattam 4K-ban.
Az FH4-et viszont már OneX-re várom :D (bár még mindig pörög az FH3 is).

(#12) Wesder válasza J.varga7 (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Gamepass, megveszed kipróbàlod, max buksz 3K-t.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) feca33


feca33
kezdő

Sziasztok!
Talán ti tudtok megoldást: kb fél éve vacakol xbox one-on a FH3. Ha belépek egy versenybe és autót kell váltani, percekig bámulhatom annak a járgánynak a hátulját, amivel oda mentem (a zene szépen megy közben). Legutóbb 7 perc után meguntam ... Kétszer volt emiatt szervízben a konzol, újra telepítve a játék, semmi változás. A fiamnak ilyen gondja sosem volt vele ... Ötletek???

(#14) Csapoati válasza feca33 (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A gép cache-ének törlése volt már?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) feca33 válasza Csapoati (#14) üzenetére


feca33
kezdő

Az még talán nem ... Segítenél?

(#16) NandoXXL válasza mike1334 (#7) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Persze, mert nincs annyi eszetek hogy észre vegyétek. Ezek itt nem pc, hanem általános gondok: Statisztika, Forza Hub nem frissül nem mennek át adatok, Forza 7 aukciósház lenyúlta pénzem (több licit amit leemelt eltűnt, sehol semmi , így nem tudom lehívni a pénzt vagy a kocsit). Forzathlon nyeremény autó nem töltődött le a garázsba. Nos Forza Hub, ticketek után pár hét múlva már ok, aukciósház, itt nem érdemes reklamálni többet nem használom. Forzathlon autót pár napon belül admin-helpdesk ticket szerint felrakta a garázsba. Mindez Június-Július hóban... Nincs baj, ezek gyári extrák az adatbázishoz.

(#17) mike1334 válasza NandoXXL (#16) üzenetére


mike1334
veterán

Hónapokat játszottam vele nagyobb bugok nélkül, egy ilyen nem volt, mint amiket leírtál, te "nagyeszű".

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#18) Decske válasza NandoXXL (#16) üzenetére


Decske
aktív tag

Csak azt tudnám miért kell személyeskedni, ha egyszer másnál nem jelentkezik az a hiba, és esetleg le is meri írni.

Samsung Galaxy Z Fold 3, Asus Zephyrus G14 (2020)

(#19) NandoXXL válasza mike1334 (#17) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Arról beszélek hogy dillettánsok vagytok, kijelentitek hogy semmi hibája valaminek mert nem találkoztatok vele. Sok embernek volt problémája, és a tudatlan okoskodásotok megy állandóan, ha valamire nincs rálátásotok akkor ne szóljatok hozzá, nem kevés pénzbe kerültek a játékok elvárható rendeltetés szerű működés, és senki nem kíváncsi a szakértői véleményetekre: xbox a király - pc a szar, pc a király 4k, nálam nincs hiba jellegű A másik amikor azzal jöttök xboxon nincs hiba, kamuzzatok másoknak.
Cáfoljátok meg a supportot 'szakértők'.

SRX1429892065ID - Xbox Support


[kép]

(#18) Decske válasza NandoXXL (#16) üzenetére

Azért kell személyeskedni mert senki nem néz utána semminek, ismert hibák vannak illetve voltak. Erre be kell böfögni hogy nálam ok minden, ez nulla információ, csak beböfögés blikk szekcióba és rang gyűjtés.

Ez lenne az ide illő válaszok egyike: Nálam működik, nem tudunk ilyen hibáról xbox vagy microsoft supportnak továbbítottad a hibát? Mondtak valamit?

[ Szerkesztve ]

(#20) mike1334 válasza NandoXXL (#19) üzenetére


mike1334
veterán

Ó bocsánat, hogy nem neked tetsző választ írtam. Máskor elküldöm előzetes véleményezésre a szakértő úrnak...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21) #52347136


#52347136
törölt tag

Stutter gondra nálam csak a lapozófájl kikapcsolása volt a megoldás, de úgy 5-10 perc múlva kilép a játék (16gb-2gb vmem).
Azt hozzá kell tenni, hogy utoljára 2200G-vel és 2400G-vel néztem, és hiába lenne meg a 60 fps levett grafikával 1080p-ben, körülbelül 5 másodpercenként megáll a kép 1-2-3 tizedmásodpercre, ami verseny közben biztos ütközést jelent, és nem mellesleg baromira irritáló. Erős túlzással mintha a szemem szurkálnák a frametime görbe tüskéi.
Szaktopikban is sokan belefutottak különböző konfigurációkkal, de általában egy-egy patch vagy win 10 frissítés után jöttek elő a gondok, ahogy az utolsó win update után nem volt g-sync. X-en kitörölhetem a 4K-val, ha 30 fps még irányításban is zavar, illetve a blur nem kikapcsolható, így szétkent 30 fps-es 4K nem a legjobb élmény egy 4K 60 fps freesync doom után. Persze tudom fps huszár stb, stb, de akinek érzékeny erre a szeme, annak nagyon zavaró ahogy a stutter is.

Viszont a következő részhez ígértek választási lehetőséget 60 fps és 4K között, úgy már bőven jó lesz gp-ben akciós hónapokban 200 forintért, mert horizon-t még egyszer nem fogok venni.

[ Szerkesztve ]

(#22) feca33


feca33
kezdő

Ez a hiba már hónapok óta fenn áll, mint írtam, kétszer volt a Microsoft szervízében, Németországban ... Csak az a fura, a fiam gond nélkül játszik vele, neki ninics problémája ...

(#23) Csapoati válasza NandoXXL (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Te mégis ki a jó istennek képzeled magad? Nálad van probléma, másnál meg épp nincs, óvodás szinten ezt fel szokás fogni. Majd biztos mindenki úgy fog válaszolgatni, hogy a kőbunkó főméltóságos úrnak megfeleljen, nem? Édes istenem...

feca33: Hát ha a szervizben is volt, akkor nem hiszem hogy segítene, de a cold restart az annyi, hogy kikapcsolod a gépet, kihúzod a konnektorból, vársz vele 2-3 percet majd vissza.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) feca33 válasza Csapoati (#23) üzenetére


feca33
kezdő

Köszi. Minden este áramtalanítva van ... Azért megpróbálom ...

(#25) mlinus válasza feca33 (#13) üzenetére


mlinus
őstag

Ez lehet save game hiba is, ha ennyire előjön mindentől függetlenűl.

(#26) p3l9uph válasza NandoXXL (#19) üzenetére


p3l9uph
tag

Vegyel vissza a stilusbol de nagyon gyorsan...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.