Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#339) ubyegon2 válasza tordaitibi (#335) üzenetére


ubyegon2
nagyúr

Szerintem az Android az pont úgy Android, ahogy a Linux Linux. Ha azt mondanám, hogy a legutóbb vett telóról a használója leügyeskedte az OS-t, tudnál-e nekem 100eft-ért gyorsan hozni rá és felrakni egy Android-ot, akkor már hoznád is? :N Hát persze, hogy nem, hanem pontosítanál, hogy a sokezerből melyikre gondoltam én idióta tudatlan marha.

Megértem én a frusztráltságod, de az a baj, hogy leírsz baromságokat és ha rávilágítanak eme tényre, Te akkor is foggal-körömmel bizonygatod, hogy de az pedig úgy van.

Hogy a népek 90%-a az én utamon jár és így gondolkodik az biztos.

Szerintem nem, mert aki kipróbálja és ennyire nem tudja használni, az visszatér Windowsra. Illetve ez sem igaz, mivel Te úgy nem tudod használni, hogy mégis használod, erre mondom én, hogy ez így értelmetlen. Vagy tudja valaki használni vagy nem. Ahogyan azt már leírták itt is, olyan szinten szeretnél változtatásokat eszközölni a rendszeren, amilyen szinthez 5000x akkora hozzáértés szükséges, mint amivel jelenleg rendelkezel.

A legdöbbenetesebb, hogy nem annak örülsz, hogy ezer dolgot sikeresen megoldasz, hanem amiatt nyekeregsz, amit nem tudsz megoldani. Visszaemlékezve arra a 160 hsz-re, amennyi választ kaptál, határozottan ez jön le konklúzióként. Néhány dologban még én is tudtam segíteni, pedig nem használok Archklónokat, de csak azt szajkózod a Manjaro topikban is, hogy én mindenhonnan elűzlek. Erre mondanám én, hogy ide nem is biztos, hogy Linuxos segítség kéne..... :N (de nem mondom, mert az már....)

Végkövetkeztetésem annyi, hogy hatalmas baromság azt megállapítani, hogy a desktop Linuxokat nem tudja egy átlag home user használni, ha ugyanúgy felrakja valaki a gépünkre, mint anno a Windowst. Ha valakinek nem tetszik akármelyik Linux, ne használja, főleg ha annyire tetszik neki a Windows.

Ha otthon van olyan kaja is, amit szeretsz, inkább azt fogod enni, amit nem szeretsz, csak azért, hogy újra elmondhasd, mennyire ehetetlen? Gyanítom, hogy Te így teszel! Gratulálok! :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.