Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aizen92


aizen92
addikt

jól értem hogy akkor van egy demo amit talán a nagyközönség is kipróbálhat valamikor majd?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#2) Sirandrish válasza aizen92 (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem szimplán volt egy játszható verzió a játékból amit bemutattak, de nem adnak ki..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Ps Vita válasza Sirandrish (#2) üzenetére


Ps Vita
őstag

Nekem Demo se kell,tuti vétel

(#4) zseko válasza Sirandrish (#2) üzenetére


zseko
veterán

Naja, ha már egyszer demónak nevezik akkor adják is ki kipróbálni, így csak egy szimpla videó.

HR24.hu

(#5) Sirandrish válasza zseko (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neked igen..de aki ott volt az láthatta ahogy játszanak a játékkal..vagyis gondolom én.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) danikollar válasza zseko (#4) üzenetére


danikollar
őstag

19:38-nál is látszik, hogy ki van írva "Pre-Beta Hunting Demo", tehát mág a demó is béta, ezt nyilván nem fogják kiadni! Ráadásul jövőre jön ki, akkor miért adnának ki most demót a nagyközönségnek?
Amúgy nekem nagyon tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#7) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Örömmel látom, hogy a környezet kidolgozottságára azért tisztességesen odafigyeltek. Gondolok itt elsősorban a növényzet részletességére, pontosabban, ahogy az szépen mozog a szélben, még a fán lévő apró szálal is mozognak, azért nagy piros pont a fejlesztőknek. Továbbá itt megtartották szerencsére a 8. részben bevezetett interakciót a nagyobb növényekkel, amikor a nagyobb bokrok és más növények nagyobb mértékű mozgásba lendülnek, ha hozzájuk érnek. Ezek az apróságok nálam rengeteget dobnak a játékélményen! A folyók és tenger is nagyon szépen meg van csinálva. Annak ellenére, hogy konzol verziót láthattunk eddig, igencsak lenyűgöző a látvány, az összhatás. PC-re ennél már csak szebb lehet és ha így lesz, akkor nagyon elégedett leszek a fejlesztők munkájával. Az új Crystal Engine szép lett. Ami még nagyon tetszett, az a farkas falka támadása a bozótosból. Lehet látni, hogy honnan fognak támadni a farkasok, a bokrok mozgásából ki lehet következtetni, ez baromira tetszik! :C Végre valami jó fizikát is látni. :)
Sokáig nagyon féltem, hogy a CD nem biztos, hogy ezzel az új iránnyal sikeresen megbirkózik, de e videót látva már nem aggódom emiatt.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#8) geratn


geratn
tag

Már a név miatt is sikerre van ítélve :)

(#9) wolfman válasza huskydog17 (#7) üzenetére


wolfman
veterán

Igen, én is mindig azt vallom, hogy egy játékban az apróságok emelik a hangulatot legyen az a grafika oldalon vagy bármi más szemszögből nézve. Eddig csak ámulok.

Bár lehet hogy picit túl sokat nyög egy egy ügyességi feladat közben, de annyi baj legyen.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) alratar


alratar
addikt

Egyre inkább érzem, hogy ez must have kategoria!

Mondjuk nálam nagyon lerontotta az illúziót, hogy amikor mászott lefele a katakombába, kezében a fákjával, nagyon látszott, hogy a tűz2D-s!
Bár ez lehet csak szőrözés. :),

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#11) #08052480 válasza zseko (#4) üzenetére


#08052480
törölt tag

A demo a demonstracio roviditese, miert kellene azt kotelezoen kiadni kiprobalasra?

(#12) Raysen623 válasza huskydog17 (#7) üzenetére


Raysen623
addikt

Sajnos csak részben tudok egyet érteni veled!

A játék grafikája szép lehetne amennyiben nem ezt a fos konzolos tudást raknák bele! Nevetségesnek tartom hogy konzol téren már egy régi, generációkkal ezelőtti platformra kell fejleszteniük a programozóknak. Ebből is látszik a konzol pénzorientáltsága, fejlesztés meg gyakorlatilag nulla.....igérték a next-gen konzolokat, de örülhetnek majd ha jövőre ki tudnak adni valamit. A PS3 meg játsza az agyát hogy az ő kozoluk még 2 évig jó lesz :DD Már akkor is gagyi volt amikor kijött és le volt maradva mindentől, fejleszteni meg elég gáz rá ugyanis memória kurvára kevés van benne, az egész meg agyon van nyomva a híres 9cell procival.....
Szóval ez a játék PC oldalon bukás lesz ha egy sima konzol átirat lesz, márpedig hiú ábránd abban reménykedni hogy nem így lesz majd. Egyetlen reménye a PC-s társadalomnak ha végre megvakarják a seggüket a konzoliparban és végre kiadnak valami fejletteb hardverű masinát.....legfőbb ideje lenne. Igen tudom, telefonálni lehet az 5 éves telefonnal is csak nekem már rég nincs hozzá gusztusom!!! :W
A játék fizikája múgy nekem is tetszik, tényleg jó lett. A grafikának pedig a minőségén várok javulást nem a kidolgozottságán. A sziget, meg a többi nagyon el lett találva.
Remény hal meg utoljára.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#13) huskydog17 válasza Raysen623 (#12) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Már miért lenne bukás? Jó, hogy még háromnegyed év van vissza, de te már most tudod a megjelenést követő eredményt. :DDD
Olvasd el ezt és ezt ha még nem tetted meg!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#14) Televan74


Televan74
nagyúr

Tetszik a játék , engem megvett.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#15) falijja


falijja
őstag

Ez nagyon komoly..... :K :K :K

(#16) zseko válasza Sirandrish (#5) üzenetére


zseko
veterán

És ki is próbálhatta vajon? Mert az, hogy nézheti, az tipikusan olyan mint kívülről nyalogatni a mézesüveget :P

(#6) danikollar: Mert csináltak :D Láttam benne egyébként. Bíznék benne hogy adnak ki, bár nem hinném hogy érdemes..

(#11) Prézli21: Nem mondtam hogy kötelező...

Én lassan sírom vissza a régi dolgokat, mikor még adtak ki demokat, és játékot csináltak nem szemetet..
Egyébként várom nagyon, szerintem amint elérhető lesz Steamen elő is rendelem.

HR24.hu

(#17) Raysen623 válasza huskydog17 (#13) üzenetére


Raysen623
addikt

Én nem a megjelenést követő eredményről írtam. Sokszor olvashattunk, hallhattunk már ilyen gondolatokat, szándékot amit a két linken is látni a végén mégis csalódtunk.....
Én nem a játék ellen, hane mellette vagyok mert baromira tetszik eddig. Azonban mivel nem vagyok konzolos szeretnék ezzel a játékkal meseszép grafika mellett játszani és nem 5 évvel ezelőtti hardverre írt portal. De legyen neked igazad. Megjelenéskor okosabbak leszünk.....

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#18) huskydog17 válasza Raysen623 (#17) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Ja értem. Nos, annak tudatában, hogy elvileg az a csapat fogja csinálni a PC verziót, mint a DE:HR esetében, én cseppet sem aggódok emiatt. Na persze van itt is némi rizikó, de látva a Human Revolution kiváló minőségét, már bízom a csapatban, mert bebizonyították, hogy tudnak jó PC verziót csinálni.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#19) wolfman válasza huskydog17 (#13) üzenetére


wolfman
veterán

Nem hiszem hogy egyszeri esettanulmány lenne amiről Raysen623 beszélt, hanem a tapasztalat beszél belőle. A játéktörténelem talán az eddigi legnagyobb portja a Force Unleashed lett, ahol előtte ezerrel beharangozták a játék fizikáját meg a grafikát, mozgásokat minden minden álomszép volt, majd a kész termék megosztotta a játékosokat, megy egyik felük sírt, a másikat meg felb@szta agyilag, hogy lehet ilyet kiadni ilyen HIPE után!!!!

Én egyelőre várom nagyon, nagyon jól néz ki, kalandosnak ígérkezik, ígéretes, de másfelől bennem van a szálka, hogy port lesz agyfelperzselő irányítással. De én még ide venném azt is, hogy amit látunk az fenomenális, de a későbbi pályák meg hót unalmasak lesznek, ötlettelenek, mert ilyenből is volt már egy szekrénnyi!

Ne legyen igazam...

[ Szerkesztve ]

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) Sirandrish válasza zseko (#16) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom valami Big Boss..
Nem láttál még E3-at, Blizzcont vagy bármit? Ott is állnak a 15x8méteres vászon előtt..nyomják a gamet a közönség meg oooooo, vaooo, tyüüü :DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#21) zseko válasza Sirandrish (#20) üzenetére


zseko
veterán

Nem láttam még :B Az angol még nem megy olyan szinten, hogy értsem mit beszélnek, így maradok a sima gameplay videóknál ahol nem beszélnek feleslegesen :)

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#22) csaabz


csaabz
őstag

Eddigi videok alapjan nagyon komoly lesz. Pedig nem vagyok egy Tomb Raider fan... :K

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.