Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) saelin


saelin
veterán

Oh, hogy ez "anime" lesz és még epizódikus is. Izgatottan várom mostmár. A Castlevania is nagyon jól sikerült.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#2) Farkassacred válasza saelin (#1) üzenetére


Farkassacred
őstag

Az, hogy epizódikus lesz az már miért lenne jó nekünk? A Castleva is pont azért volt nagyszerű, mert követték egymást a részek sztorija.

(#3) saelin válasza Farkassacred (#2) üzenetére


saelin
veterán

User error, fel sem tűnt mit írtam. Szerializáltat akartam írni. Nem csoda hogy értelmetlen lett a Castlevania-s példám. Egyébként akár episodic formátumban is jöhetne, ahol Lara különféle kalandjait követhetjük figyelemmel és a végén összefésülnék a történteket egy lezáró eseményben. Biztos volt ilyen berendezkedésű anime is, csak most nem tudom felidézni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) Farkassacred válasza saelin (#3) üzenetére


Farkassacred
őstag

Értem, akkor sorry. :R
Én bízok benne egyébként, hogy jó lesz ez. Sok nagyszerű animét tett már elénk a Netflix szerencsére. :B

(#5) oriic válasza saelin (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha hozzák a Castlevania stílusát, akkor azonnal megvettek. Kérdés, hogy egy jövőbeli játékhoz hogy fog kapcsolódni.

Live-Die-Respawn

(#6) Riky965


Riky965
csendes tag

Na erre nagyon kíváncsi leszek :DD

Üdv: Riky965

(#7) saelin válasza Riky965 (#6) üzenetére


saelin
veterán

Csak lesz olyan jó. Btw, tegnap azon röhögtünk haverral hogy vajon mekkora mellmérete lesz Laranak az animében. Szerintem a High School of the Dead méreteinél ne menjenek lentebb... Legalább lenne benne valami kihívás! :DDD

Szerk:
Az, oric-nak ment volna. Reggel még nem látok.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#8) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Kivancsi vagyok melyik japan stúdiót bízzák meg :)
Vagy ez is csak anime utánzat lesz mint a Castlevania ?

[ Szerkesztve ]

(#9) RetepNyaraB válasza Darth_Revan (#8) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Inkább az utóbbi. Megoldják okosba' óccsóé' és had' szóljon. Persze Castlevania se azért volt gyenge, mert anime reloaded, pont a látvány érdekes volt nekem.
NF esetében 100 tucatra jut 10 nézhető és abból aztán 1-2 kifejezetten érdekes. :U

Mondjuk egy Lara Croft szintű ikont lemészárolni főben járó bűn, de ez a kiadókat sose foglalkoztatta különösebben. Majd ha megjelent nyilván jó fogyasztó leszek és utólag el is ismerem, ha hülyeségeket prófétáltam, de nincsenek nagy reményeim.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.