Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sefter


Sefter
veterán

Dragon Age szaga van.. :)

Psn ID: sefter_hun

(#2) Jander


Jander
senior tag

Én csak úgy hívom ezt a játékot, hogy: "amilyennek a Fable 3-nak lennie kellett volna". :)

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#3) maszi99


maszi99
őstag

Érdekesnek tűnik, a demó alapján eldöntjük :K
Első benyomásra egész kellemes.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#4) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Nekem a harc így 5 perc játék után amolyan God of War + Fable keveréknek tűnik, szóval nagyon bejön. Kicsit ahhoz tudnám hasonlítani, mint amit másfél évtizede a Diabloban éltünk át, azaz:

"Na még szétcsapok pár monsztát... na még egy párat... na most már tényleg az utolsókat ütöm aztán lefekszem aludni... na még azért kettőt-hármat még szétverhetek... na... akkor most már tényleg az utolsókat csapkodom..." :DDD

A grafika nem éppen 2012-es, de aranyos és cserébe trillió-billió fps-el fut a játék mindenféle drop vagy mikro akadás nélkül. Viszont technikai oldalról aggasztó, hogy a demó már harmadszorra adja meg magát. Kilépek az inventoryból és eltűnik minden karakter és minden mozgó grafikai elem megáll. Csak a kamerát tudom körbe-körbe mozgatni.

Semmiféle gombnyomásra nem reagál, csak az Alt+F4 segít.

(#5) Perry-sama


Perry-sama
tag

Érdekes én letöltöttem originen keresztül, az szépen feltette de a játékban csak fekete képernyőt látok.A quick slot bar, minmap meg ilyenek megvannak de a karakterkészítésnél is az (gondolom) in-game cinematicsnál csak feketeség van :( Pedig már 2x töltöttem le. hátha az a baja de nem. Esetleg valaki egy megoldást tud?

Asus P7P55D | core i7 860 @2.8GHz | CM Hyper TX3 Fan | Asus R9 280X 3Gb | Corsair 4*2 GB DDR3/1600 | WD 1 TB S-ATA + WD 160 GB ATA + Samsung 500 GB S-ATA | Asus DRW-1810 | Chieftech 550 W

(#6) marcio válasza Perry-sama (#5) üzenetére


marcio
csendes tag

A post-processinget kikapcsolod jó lesz. Legalábbis nekem megjavult tőle.

(#7) KavadaSógo válasza Perry-sama (#5) üzenetére


KavadaSógo
csendes tag

Options > Graphics > Post-processing - legyen Disabled.
Nekem ez segített.

"So I am back to the loving place and I'm praying as to where I would be lead, and then it hit me. Okay... you're out of rum..." Ellen DeGeneres

(#8) Apika


Apika
Közösségépítő

Jónak tűnik...

(#9) Perry-sama válasza marcio (#6) üzenetére


Perry-sama
tag

Köszi a segítséget, működik :) :R

Asus P7P55D | core i7 860 @2.8GHz | CM Hyper TX3 Fan | Asus R9 280X 3Gb | Corsair 4*2 GB DDR3/1600 | WD 1 TB S-ATA + WD 160 GB ATA + Samsung 500 GB S-ATA | Asus DRW-1810 | Chieftech 550 W

(#10) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Egész kellemesre sikeredett. Mondjuk ezt, hogy a pajzsot így előkapja a semmiből kicsit furának találtam. Pajzs meg kard nem akart együttműködni náluk egyszerre? :DDD

(#11) Grasscounter


Grasscounter
csendes tag

Bocs hogy ide írok skacok de kérnék egy kis helpet. Leszedtem Origin-en és elindulásnál azt írja: "Az eljárás belépési pontja (GetLogicalProcessonInfromation) nem található a DLL-ben (KERNEL32.dll)" Kérdem én, tudtok segíteni? :R

(#12) Kassadin


Kassadin
addikt

A legtöbb ember csak me3 miatt próbálja ki. Eltaláltam? :))

(#13) mrhitoshi válasza Kassadin (#12) üzenetére


mrhitoshi
veterán

El. ;]
Megyek is, indítom be a PS3-at, meg megpróbálom PC-n is letölteni, hogy be legyek biztosítva. PC+PS3. :DDD

PS4

(#14) Findzs


Findzs
addikt

jó lesz ez addig amíg nem jön a darksiders 2 :)

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#15) Silenzio


Silenzio
addikt

Elég jó a grafika (a sziklák vannak olyan kellemesek, mint a Rage-ben). Bejön az új trend, egyszerűbb, stílusos grafikát szélsebesen. Csak ne lenne olyan színes-szagos, mint a Diablo 3 meg a WoW. Mondjuk ennek van vizuális stílusa, a WoW elég ízléstelen.

A játékmenet afféle RPG light, akár a Fable. Eléggé klisés, ráadásul túl könnyű, de baromi szórakoztató, néhány motívum meg mintha egyenesen a Tormentből jött volna (még ha túlzás is), elég jó benyomást tett rám.

A bugoknak se szeri se száma. Eltűnő karakterek, a föld alá "kényszerülő" kamera, időnként szabályosan beáll a játék (másodpercekre), késnek, kimaradnak hangok... Nem egyszerű. Remélem sokat javul még a véglegesig.

Ettől eltekintve bármilyen megalkuvó és populista (a Blizzard nyomdokain haladva) kellemes és sikere lesz.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#16) Zoli133 válasza Kassadin (#12) üzenetére


Zoli133
őstag

Bizony ez így van, de ez a játék elég jónak tűnik. Ha nincs ez az ME3-as keresztezés elsiklom mellette.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#17) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez egy király játék csináltam egy gameplayt Itt megnézheted .

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.