Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87) bambano válasza ollie (#78) üzenetére


bambano
titán

A saját személyes szoftverfejlesztési tapasztalatom akkor számítana, ha én írnám a mobilok oprendszerét. De mivel nem én írom, így ez csak egy gagyi személyeskedési próbálkozás volt tőled.

Gyakorlatilag bárki bármit csinál, vagon szabálynak kell megfelelnie, amit be is hajtanak rajta. Ha például kifőzdém lenne (nincs), akkor a haccp-nek meg kellene felelnem. Mindenkin levernek egy vödör szabályt KIVÉVE a szoftvergyártókon. Miért? Lassan hetven éve programozunk nagyobb mennyiségben, mégis joga van a szoftverfejlesztőknek beleírni a végfelhasználói licenszbe, hogy as-is. Persze, vedd csak meg csilliárdokért a szoftveremet, de semmiféle garanciát nem vállalok rá. Miért? Ráadásul azt se tehetem meg, hogy másikat veszek, mert mind sz.r. Ezt nem lehet kartellként értelmezni? Megegyeznek, hogy egyik gyár se javítja ki, nem kell rá pénzt feccölni a profitból, ami megegyezésen alapuló piactorzító magatartás. Szerintem kartell.

A telefonom (sgs9) 300k+-os kategória. ma megkérdeztem a márkaboltban, a galaxy tab s7+ 5g 400k-s lesz. Ingyen vettem a telefonomat? NEM. Normális, hogy a telefon azelőtt rommá válik, hogy a könyvelésben leamortizáltam volna. NEEEEM!

egyébként kérdésedre konkrétan válaszolva: 5 diplomám van, és arra, amelyiket az elsődlegesnek tartok, az van írva, hogy okleveles programtervező matematikus.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.